ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд. 44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

м. Київ

22.11.2021Справа № 910/18900/21

Господарський суд міста Києва у складі судді Полякової К.В., розглянувши матеріали

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю РУДОМАЙН (50000, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, пр. Поштовий, 1, каб. 430; ідентифікаційний код 37064892)

до товариства з обмеженою відповідальністю ТЕЛЕКАНАЛ ПРЯМИЙ (01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2А; ідентифікаційний код 04948693)

про захист ділової репутації та стягнення 2379 грн. моральної шкоди

ВСТАНОВИВ:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РУДОМАЙН" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовною заявою до товариства з обмеженою відповідальністю ТЕЛЕКАНАЛ ПРЯМИЙ про визнання недостовірною і такою, що принижує ділову репутацію товариства з обмеженою відповідальністю РУДОМАЙН , інформацію, що містить відео, розміщене 28.08.2021 товариством з обмеженою відповідальністю ТЕЛЕКАНАЛ ПРЯМИЙ в мережі Інтернет на YouTube-каналі Телеканал Прямий , під назвою: Футбольний клуб для Зеленського розвивають в обмін на здоров`я його земляків / РОЗСЛІДУВАННЯ ; зобов`язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ" протягом десяти днів після набрання рішенням законної сили, спростувати поширену ним недостовірну, і таку, що принижує ділову репутацію товариства з обмеженою відповідальністю РУДОМАЙН інформацію шляхом розміщення в мережі Інтернет на YouTube-каналі Телеканал Прямий такого самого відео про те, що опубліковане 28.08.2021 відео, під назвою: Футбольний клуб для Зеленського розвивають в обмін на здоров`я його земляків / РОЗСЛІДУВАННЯ , містить у собі недостовірну інформацію, яка не відповідає дійсності, принижує ділову репутацію та дискредитує господарську діяльність товариства з обмеженою відповідальністю РУДОМАЙН ; стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю ТЕЛЕКАНАЛ ПРЯМИЙ на користь товариства з обмеженою відповідальністю РУДОМАЙН моральної шкоди за поширення недостовірної, і такої, що принижує ділову репутацію товариства з обмеженою відповідальністю РУДОМАЙН інформації у розмірі 2379 грн.

Дослідивши подані матеріали позовної заяви, суд визнав їх такими, що відповідають вимогам статей 162, 164 ГПК України, є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.

Відповідно до частини 3 статті 12 ГПК України загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Приймаючи до уваги характер спірних правовідносин, предмет доказування, категорію і складність спору, суд згідно з частиною 3 статті 247 ГПК України дійшов висновку про розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись статтями 12, 162, 164, 176, 177, частиною 2 статті 232, статтями 233, 234, 247 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання на 16.12.21 о 09:45 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 4.

Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов протягом 15 днів з дня отримання даної ухвали суду та строк для подання заперечень на відповідь на відзив (якщо такі будуть подані) - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.

Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив протягом 5 днів з дня його отримання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Дата підписання: 22.11.2021 року.

Суддя К.В. Полякова

Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

Учасники процесу можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ki.arbitr.gov.ua/sud5011/gromadyanam/csz/

Дата ухвалення рішення 22.11.2021
Зареєстровано 24.11.2021
Оприлюднено 25.11.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону