ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

номер провадження справи 14/57/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

23.11.2021 Справа № 908/3069/21

м.Запоріжжя Запорізької області

Суддя Сушко Лариса Миколаївна , розглянувши матеріали заяв

Заявників - 1. Товариства з обмеженою відповідальністю «Навчально-Тренажерний Центр Підготовки Моряків «Аквамарин» , 69035, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 63

2. Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» , 17311, с. Колюжинці Срібнянського району Чернігівської області, вул. Незалежності, 51

3. Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» , 01004, м. Київ, вул. Крутий Узвіз, 6/2-А

до боржника - Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, 72242, с. Таврія Веселівського району Запорізької області, вул. Центральна, 6, код ЄДРПОУ 00853323

про відкриття провадження у справі про банкрутство

За участю представників сторін : не з`явилися

УСТАНОВИВ:

23.10.2021. Товариство з обмеженою відповідальністю «Навчально-Тренажерний Центр Підготовки Моряків «Аквамарин» звернулося до господарського суду Запорізької області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України

Ухвалою суду від 26.10.2021. заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Навчально-Тренажерний Центр Підготовки Моряків «Аквамарин» прийнято до розгляду, призначено підготовче засідання суду на 09.11.2021., зобов`язано сторін виконати певні дії. Оскільки, Товариством з обмеженою відповідальністю «Навчально-Тренажерний Центр Підготовки Моряків «Аквамарин» до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство додана заява арбітражного керуючого Сиротенка Олександра Олександровича про надання згоди на виконання повноважень розпорядника майна Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, підготовче засідання суду у даній справі призначено без застосування автоматизованої системи з визначення кандидатури арбітражного керуючого.

26.10.2021. Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» звернулося до господарського суду Запорізької області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.

Ухвалою суду від 29.10.2021. прийнято для одночасного розгляду разом із заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Навчально-Тренажерний Центр Підготовки Моряків «Аквамарин» (код ЄДРПОУ 42956298) заяву Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» (код ЄДРПОУ 30875436) (реєстраційний №908/3102/21) про відкриття провадження у справі про банкрутство Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, 72242, с. Таврія Веселівського району Запорізької області, вул. Центральна, 6, код ЄДРПОУ 00853323. Повідомлено заявника про призначення підготовчого засідання суду на 09.11.2021 о/об 12-20.

05.11.2021. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» (код ЄДРПОУ 37265947) звернулося до господарського суду Запорізької області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.

Ухвалою суду від 08.11.2021. прийняти для одночасного розгляду разом із заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Навчально-Тренажерний Центр Підготовки Моряків «Аквамарин» (код ЄДРПОУ 42956298) заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» , 01004, м. Київ, вул. Крутий Узвіз, 6/2-А (код ЄДРПОУ 37265947) (реєстраційний №908/3230/21) про відкриття провадження у справі про банкрутство Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, 72242, с. Таврія Веселівського району Запорізької області, вул. Центральна, 6, код ЄДРПОУ 00853323. Повідомлено заявника про призначення підготовчого засідання суду на 09.11.2021 о/об 12-20.

09.11.2021. від арбітражного керуючого Лященка П.В. надійшла заява про відкладення розгляду справи.

09.11.2021. від в.о. директора Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України надійшло клопотання про заборону порушувати провадження у справі про банкрутство підприємства-боржника у зв`язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження №1010-р від 12.08.2020. «Про передачу об`єктів державної власності до сфери управління Фонду державного майна України» відповідно до якого, єдиний майновий комплекс Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України передано із сфери управління Національній академії аграрних наук України до сфери управління Фонду державного майна України. Вказана обставина, на думку боржника свідчить про пряму заборону порушення провадження у справі відносно Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.

Ухвалою суду від 09.11.2021. у зв`язку з неявкою у судове засідання представника боржника, неподанням витребуваних доказів, підготовче засідання у справі №908/3069/21 відкладено на 23.11.2021. Зобов`язано боржника надати: правовстановлюючі документи, які посвідчують правовий статус юридичної особи (копії до справи) із зазначенням засновників підприємства-боржника; відзив на заяву ініціюючого кредитора, докази надсилання відзиву кредитору; обґрунтовані заперечення, докази на підтвердження заперечень; довідку про загальну суму заборгованості перед кредиторами, в т.ч. по заробітній платі працівникам, а також заборгованості по податках і зборах (обов`язкових платежах); довідку про майно, в т.ч. про кошти, які знаходяться на рахунках в банківських чи інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків, їх поштові адреси; баланс підприємства на останню звітну дату щодо фінансового та майнового стану підприємства; докази прийняття Фондом державного майна України рішення щодо приватизації Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.

Представники сторін у судове засідання 23.11.2021. не з`явився, про час, дату та місце розгляду справи були повідомлені відповідно до вимог законодавства.

22.11.2021. від Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» надійшло клопотання про долучення до матеріалів заяви додаткових доказів.

22.11.2021. від Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» надійшло клопотання про оголошення у судовому засіданні перерви до 06.12.2021. та витребування у боржника наступних відомостей: загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати; відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків; відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установа, їх реквізити; відомості про проведення боржником діяльності, отримання прибутків.

23.11.2021. від Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України надійшло клопотання про відкладення розгляду справи з метою підготовки та надання до суду документів, вказаних в ухвалі суду від 09.11.2021.

Суд, звертає увагу представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» , що відомості, які він просить витребувати у Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, вже були витребувані у боржника ухвалою від 09.11.2021., тому у суда відсутні підстави для задоволення клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» .

Відповідно до ч. 2 ст. 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: 1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про направлення йому ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання; 2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; 3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; 4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження.

У зв`язку з неявкою у судове засідання представника боржника, неподанням витребуваних доказів, підготовче засідання у справі №908/3069/21 слід відкласти на 09.12.2021. о/об 10-30.

Крім того, від Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» надійшло клопотання про участь у наступному судовому засіданні в режимі відео конференції.

Суддею Сушко Л.М. зроблений запит та встановлено, що 09.12.2021. о/об 10-30 господарським судом Запорізької області у режимі відеоконференції, будуть розглядатися інші справи, у зв`язку з чим наявна відсутність технічні можливості проведення судового засідання у справі №908/3069/21 в режимі відеоконференції.

Крім того, слід зазначити, що призначення проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом, а не обов`язком господарського суду.

Керуючись ст. ст. 2, 34, 35 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 197, 202, 216, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Геокс» про витребування у Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України відомостей та про участь у наступному судовому засіданні в режимі відеоконференції залишити без задоволення.

Відкласти підготовче засідання суду на 09.12.2021. о/об 10-30.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська 4, корп. 1, зал №218.

Зобов`язати повторно боржника надати: правовстановлюючі документи, які посвідчують правовий статус юридичної особи (копії до справи) із зазначенням засновників підприємства-боржника; відзив на заяву ініціюючого кредитора, докази надсилання відзиву кредитору; обґрунтовані заперечення, докази на підтвердження заперечень; довідку про загальну суму заборгованості перед кредиторами, в т.ч. по заробітній платі працівникам, а також заборгованості по податках і зборах (обов`язкових платежах); довідку про майно, в т.ч. про кошти, які знаходяться на рахунках в банківських чи інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків, їх поштові адреси; баланс підприємства на останню звітну дату щодо фінансового та майнового стану підприємства; докази прийняття Фондом державного майна України рішення щодо приватизації Державного підприємства «Дослідне господарство «Таврія» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.

Копію ухвали надіслати заявникам, боржнику, арбітражним керуючим Сиротенко О.О., Лященку П.В., Захарчук К.С., Національній академії аграрних наук України.

Ухвала господарського суду набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 235 ГПК України.

Повний текст ухвали, відповідно до ст. 233 ГПК України, складено 24.11.2021 року.

Суддя Л.М. Сушко

Дата ухвалення рішення 23.11.2021
Оприлюднено 25.11.2021

Судовий реєстр по справі 908/3069/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 11.08.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 21.02.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 21.02.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 04.02.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 04.02.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 03.02.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 20.01.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 09.12.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 23.11.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 09.11.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 08.11.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 29.10.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 26.10.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 908/3069/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону