ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 755/7684/21

Провадження № 2/755/4186/21

У Х В А Л А

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

"16" листопада 2021 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді: Катющенко В.П.

при секретарі: Кравченко А.С.

провівши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва, підготовче судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів УКРТЕЛЕФІЛЬМ до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю ЛОДОКС , треті особи без самостійних вимог: Державний комітет телебачення та радіомовлення України, Національне антикорупційне бюро України, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Дубенко Карина Євгенівна про визнання договору купівлі-продажу квартири недійсним та скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, -

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 17.06.2021 відкрито провадження у справі за позовом Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів УКРТЕЛЕФІЛЬМ до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю ЛОДОКС , треті особи без самостійних вимог: Державний комітет телебачення та радіомовлення України, Національне антикорупційне бюро України, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Дубенко Карина Євгенівна про визнання договору купівлі-продажу квартири недійсним та скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче судове засідання з повідомлення учасників справи. Сторонам роз`яснено процесуальні права подати заяви по суті справи та встановлено відповідні строки. За клопотанням позивача витребувано докази від Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради.

Копію вказаної ухвали суду разом з копією позовної заяви з додатками відповідачами ОСОБА_1 , ТОВ ЛОДОКС та третьою особою приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Дубенко К.Є. отримано не було, а конверти зі вказаними документами повернулися на адресу суду.

Позивач копію ухвали суду про відкриття провадження отримав 05.07.2021, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

23.07.2021 до суду від представника третьої особи Національного антикорупційного бюро України - Максим`як А. надійшло клопотання про розгляд цивільної справи без їх участі.

01.09.2021 від Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради на виконання ухвали суду від 17.06.2021 надійшли належним чином завірені копії матеріалів реєстраційної справи № 204621580000.

09.09.2021 до суду надійшов лист Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради щодо надання матеріалів реєстраційної справи.

Заяв по суті справи від учасників справи не надійшло.

Сторони у підготовче судове засідання не з`явилися, про день, час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

Від представника позивача ДП Українська студія телевізійних фільмів УКРТЕЛЕФІЛЬМ - Павлової О.М. надійшла заява, у якій просить суд проводити підготовче судове засідання у її відсутність, позовні вимоги підтримує, уточнень до позову не має, мирову угоду укласти не бажає, клопотань про витребування доказів, виклик свідків та ін. не має, нею повідомлені всі обставини, які їй відомі.

Відповідно до ст. 189 ЦПК України завданням підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

У підготовчому судовому засіданні судом з`ясовані питання, визначені ст. 197 ЦПК України, вивчені матеріали справи, з`ясовані всі фактичні обставини справи, які підлягають з`ясуванню під час судового розгляду.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому доходить висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

Керуючись ст.ст. 189, 196-200, 260, 353 ЦПК України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів УКРТЕЛЕФІЛЬМ до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю ЛОДОКС , треті особи без самостійних вимог: Державний комітет телебачення та радіомовлення України, Національне антикорупційне бюро України, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Дубенко Карина Євгенівна про визнання договору купівлі-продажу квартири недійсним та скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 14.12.2021 року на 09:00 годину, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва (02105, м. Київ вул. І. Сергієнка, 3 кб. 39) встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

В судове засідання викликати сторони по справі.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.

Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом апеляційної інстанції, якщо скаргу подано на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 16.11.2021
Зареєстровано 25.11.2021
Оприлюднено 25.11.2021

Судовий реєстр по справі 755/7684/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 16.11.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 17.06.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону