ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

25.11.2021 м.Дніпро Справа № 910/1245/17

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Кузнецова В.О.,

суддів Вечірка І.О., Мороза В.Ф.,

розглянувши заяву Фонду державного майна України про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі

за позовом заступника Генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України

до відповідача-1 товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат"

відповідача-2 компанії "Толексіс Трейдінг Лімітед"

про розірвання договору про заснування товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат" та повернення майна

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Центрального апеляційного господарського суду знаходиться апеляційна скарга компанії Толексіс Трейдінг Лімітед на рішення Господарського суду Запорізької області від 04.08.2021 у даній справі.

До суду апеляційної інстанції від Фонду державного майна України надійшла заява про призначення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до ч.ч. 1-4 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

В Центральному апеляційному господарському суді є технічна можливість для проведення судових засідань в режимі відеоконференції з використанням системи « EasyCon» .

Враховуючи викладене суд вважає за можливе задовольнити клопотання та призначити судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Центральний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Провести судове засідання у справі № 910/1245/17 призначене на 30.11.2021 на 09:05 год. в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду (зал судового засіданні №415а) в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів в системі відеоконференцзв`язку « EasyCon» (https://vkz.court.gov.ua/).

Інструкція участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення "EаsyCon" знаходиться за вебпосиланням:://easycon.com.ua/vkz_help_uk-ua.pdf.

Якщо інші учасники справи виявлять бажання взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, повідомити Центральний апеляційний господарський суд, шляхом надсилання на електронну адресу суду inbox@cag.court.gov.ua заяву з наступною інформацією:

електронну адресу, яка буде використана для реєстрації в системі відеоконференцзв`язку;

документи, що посвідчують особу, яка буде приймати участь в судовому засіданні та підтверджують її повноваження;

номер телефону для зв`язку із судом.

Участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції можлива за умови використання комп`ютерної техніки або смартфону, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення (з доступом в мережу Інтернет).

Роз`яснити учасникам відеоконференції, що для участі в судовому засіданні необхідно:

зайти та авторизуватись в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до початку судового засідання;

активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку;

очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні.

На початку судового засідання учасники, що беруть участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати оригінал паспорту або іншого документу, що посвідчує його особу, на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на сторінці Центрального апеляційного господарського суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://cag.court.gov.ua/sud4876.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Головуючий суддя В.О. Кузнецов

Суддя І.О.Вечірко

Суддя В.Ф.Мороз

Дата ухвалення рішення 25.11.2021
Оприлюднено 26.11.2021

Судовий реєстр по справі 910/1245/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 22.11.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 01.09.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 01.09.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Постанова від 22.05.2022 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 05.04.2022 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 07.02.2022 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 27.01.2022 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 27.01.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 12.01.2022 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Судовий наказ від 05.01.2022 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 25.11.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 18.10.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 20.09.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 20.08.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Рішення від 04.08.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 23.07.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 18.06.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 17.05.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 13.05.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське
Ухвала від 12.05.2021 Господарський суд Запорізької області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 910/1245/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону