Постанова
від 22.06.2010 по справі 2а-4901/10/1370
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



     

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

79018,  м. Львів,  вул. Чоловського, 2

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

22 червня 2010 р.                                                                                           № 2а-4901/10/1370  

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Брильовського Р.М.,

при секретарі Лемеха Л.Я.

за участю:

представника позивача –Кожухар І.І.

          розглянувши у відкритому судовому з асіданні у місті Львові справу за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м. Львова до ТзОВ "Таміл ЛТД" про стягнення заборгованості по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, -

В С Т А Н О В И В:

          Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м. Львова звернулось до суду з адміністративним позовом про стягнення з ТзОВ "Таміл ЛТД" заборгованості по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в розмірі 4957,23  грн.  

          Позовні вимоги обґрунтовані тим, що згідно з ст.17 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страхувальник - ТзОВ "Таміл ЛТД" (ЄДРПОУ 22337740) зобов’язане нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески.  

          В судовому засіданні представник позивача позов підтримав, наддавши пояснення, аналогічні змісту позовної заяви.  

          Відповідач заперечень на позов, витребувані судом докази не надав, явки повноважного представника в судове засідання не забезпечив.  Про час і місце розгляду справи відповідач був повідомлений належним чином. Суд вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача належним чином про час і місце розгляду судової справи з його участю та реалізації ним права судового захисту своїх прав та інтересів, а тому вважає за можливе розглянути справу без участі відповідача відповідно до положень ст. 128 КАС України.

          Заслухавши думку представника позивача, з'ясувавши обставини, на які позивач посилається як на підставу своїх вимог та дослідивши докази, якими вони обґрунтовуються, суд вважає, що позов підлягає до  задоволення, мотивуючи це наступним.

          Згідно поданих ТзОВ "Таміл ЛТД" до Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м. Львова розрахунків сум страхових внесків на загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування та розрахунку заборгованості відповідача, сума страхових внесків, що підлягає сплаті за період жовтень-грудень 2007 р., січень-грудень 2008 р., січень-грудень            2009 р.,  становить 4787,62 грн.

          Відповідно до матеріалів справи, до ТзОВ "Таміл ЛТД" було застосовано фінансові санкції в розмірі 191,88 грн. та нараховано пеню в розмірі 89,78 грн. (рішення №176 від 17.03.2010 р.).  Станом на 01.11.2007 р. переплата відповідача по страхових внесках становила 112,05 грн.

          Станом на 08.04.2010 р. заборгованість відповідача зі сплати страхових внесків становить            4957,23 грн. і залишається непогашеною.

          Відповідно до вимог ст.ст. 14, 17, 20, 106 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страхувальники зобов’язані сплачувати страхові внески не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення базового звітного періоду. Базовим періодом для відповідача є календарний місяць. При цьому страхові внески підлягають сплаті незалежно від фінансового стану платника страхових внесків. Суми страхових внесків своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених частиною третьою статті 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі - недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.

          Відповідно до  ст. ст. 11, 71  Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення,  а суд згідно ст. 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному,  повному та об‘єктивному дослідженні. Враховуючи, що відповідач доказів у спростування позовних вимог не надав, а вимоги позивача є обґрунтованими, відповідають дійсним обставинам та матеріалам справи, а отже підлягають  задоволенню.

Керуючись Законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" ст.ст. 2, 4, 7-14, 23, 69, 70, 86, 128, 160-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Позов задовольнити.

Стягнути з ТзОВ "Таміл ЛТД" на користь Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м. Львова 4957,23 грн. заборгованості по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                                                          Брильовський Р.М.

повний текст постанови виготовлено 29.06.2010 р.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення22.06.2010
Оприлюднено23.07.2010
Номер документу10156971
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-4901/10/1370

Постанова від 22.06.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Брильовський Роман Михайлович

Ухвала від 10.06.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Брильовський Роман Михайлович

Ухвала від 10.06.2010

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Брильовський Роман Михайлович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні