Справа № 953/18359/21
н/п 1-кс/953/11482/21
УХВАЛА
"06" грудня 2021 р. Київський районний суд м. Харкова у складі:
слідчого судді - ОСОБА_1 ,
при секретарі- ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
захисникаадвоката ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання в приміщенні Київського районного суду м. Харкова клопотання старшого слідчого СУ ГУ НП в Харківській області капітана поліції ОСОБА_5 у кримінальному провадженні №12021220000001421 від 22.09.2021, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно:
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Первомайський, Первомайського району, Харківської області, українця, громадянина України, з вищою освітою, одруженого, маючого на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей: ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , перебуває на посаді директора ПП «ТП МЕГАТРАНС», ЄДРПОУ 37180335, в силу ст. 89 КК України не судимого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України,-
встановив :
03.12.2021 до Київського районного суду м. Харкова надійшло клопотання про застосування до підозрюваного ОСОБА_6 , запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у ДУ «Харківський слідчий ізолятор» строком на 60 діб.
На обґрунтування клопотання слідчий вказує, що відділом розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в Харківській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021220000001421 від 22.09.2021 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, а саме за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-а, а саме на території ТОВ «Новобаварський бетон» у приміщеннях, де здійснювалося виробництво з переробки соняшника, що призвело до смерті ОСОБА_11 та спричинення ОСОБА_12 тілесних ушкоджень у вигляді термічного опіку 10% тіла. . Вказані матеріали було виділено з кримінального провадження №12021221210000054 від 02.04.2021 за підозрою ОСОБА_13 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 272 та ч. 1 ст. 367 КК України, яке 24.09.2021 направлено до суду з обвинувальним актом.
Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_6 06.07.2010 заснував товариство ПП «ТП МЕГАТРАНС», яке займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин (основний вид діяльності) КВЕД 46.21, а також діяльністю посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами КВЕД 46.11, оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами КВЕД 46.71, оптовою торгівлею хімічними продуктами - КВЕД 46.75 та відповідно до Рішення засновників ПП № 14 від 02.02.2021 призначений на посаду директора ПП «ТП МЕГАТРАНС», ЄДРПОУ 37180335, з 03.02.2021.
Відповідно до Статуту ПП у новій редакції від 2021 року на ОСОБА_6 як директора ПП покладено наступні посадові обов`язки: без довіреності виконує дії від імені ПП, представляє його в державних та інших органах, підприємствах, організаціях, установах; розпоряджується майном та коштами ПП, укладає контакти та договори, видає довіреності, відкриває поточні та вкладні (депозитні), валютні та інші банківські рахунки ПП; приймає на роботу та звільняє з роботи працівників ПП згідно з чинним законодавством, визначає функціональні обов`язки працівників, у межах своїх повноважень видає накази та розпорядження, обов`язкові для виконання всіма працівниками ПП; застосовує заходи морального та матеріального заохочення, притягає до дисциплінарної відповідальності працівників згідно з чинним законодавством; контролює дотримання штатно-фінансової дисципліни всіма підрозділами ПП; укладає колективний договір та несе відповідальність за його виконання; визначає склад та обсяг відомостей, що становлять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію, визначає порядок її захисту; самостійно в межах чинного законодавства та цього Статуту вирішує інші питання діяльності ПП та відповідає за результати діяльності ПП перед засновником.
Так, на початку 2021 року ОСОБА_6 , будучи директором ПП мав на меті розвиток підприємства, а саме організації діяльності, пов`язаної з переробкою соняшника за допомогою випарювання вибухонебезпечної речовини «гексан», яка являється хімічною речовиною та складовою частиною бензину. Основне джерело гексану переробка нафти. Гексан є небажаним компонентом бензину, він, як і інші нерозгалужені алкани, має низьке октанове число, що знижує детонаційну стійкість бензину. Є сировиною для бензолу (дегідроциклізація гексану). Використовується для екстракції рослинних олій із насіння рослин. Також використовується як неполярний розчинник.
При цьому ПП має відповідний дозвіл на діяльність, пов`язану з вказаною речовиною, на підставі Ліцензії №20090414202000774, строк дії від 17.03.2020 до 17.03.2025, а саме на зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).
З цією метою ОСОБА_6 познайомився із ОСОБА_13 (матеріали стосовно якого виділені в окреме провадження), фізичною особою-підприємцем, який з 2016 року до березня 2021 року створив виробництво з переробки соняшника у двох приміщеннях, розташованих на території ТОВ «Новобаварський бетон» за адресою м. Харків, вул. Новомосковська, 8-А, а саме нежитловому цегляному приміщенні під літерою К-2 та прибудованому до нього металевому цеху. При цьому створене ОСОБА_13 виробництво не відповідало вимогам нормативних документів у галузі охорони праці, а саме вимогам Закону України «Про охорону праці» із змінами, внесеними згідно із Законом № 1454-VI від 04.06.2009, НПАОП 0.00-1.15-07 Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, НПАОП 28.52-1.31-13 «Правила охраны труда при сварке металлов», а також не мало необхідних дозвільних документів та не здійснювало свою діяльність.
В ході усних перемовин останні домовилися про передачу створеного ОСОБА_13 виробництва з переробки соняшника у користування ОСОБА_6 , як керівнику ПП, разом із приміщеннями, у яких воно знаходиться, з метою його подальшого запуску та експлуатації протягом декількох місяців.
За умови отримання прибутку, ОСОБА_6 мав придбати вказане виробництво.
При цьому ОСОБА_6 договірні відносини, щодо суборенди, передачі майна та інших умов ні з ФОП « ОСОБА_13 », ні з ТОВ «Новобоварський бетон» письмово не оформлювались, будь-які правочини не укладались.
Так, на початку березня 2021 року ОСОБА_6 шляхом укладання договору із ФОП « ОСОБА_13 » на виконання зазначених домовленостей отримав від останнього організоване ним вищевказане виробництво за усною домовленістю у експлуатацію.
Після цього ОСОБА_6 з метою організації налагоджувальних робіт та використання обладнання, отриманого від ФОП « ОСОБА_13 », а саме обладнання, встановленого у металевому цеху з метою здійснення процесу екстрагування рослинної олії із насіння соняшника, найняв на роботу на виробництво ОСОБА_14 , без належного оформлення трудових відносин, поклавши на останнього обов`язки керуючого, а саме найняти на виробництво необхідних працівників, керувати їх діями, сплачувати заробітну платню та забезпечувати контроль за технічним процесом екстрагування рослинної олії із насіння соняшника.
В подальшому ОСОБА_14 , діючи за вказівкою ОСОБА_6 , з метою виконання покладених на нього обов`язків найняв працівників, з якими попередньо погодив заробітну плату. Серед найнятих працівників були ОСОБА_11 та ОСОБА_12 .
Таким чином, здійснюючи господарську діяльність, ОСОБА_6 вступив в цивільно-трудові відносини з найнятими на роботу особами з метою підготовки виробництва до запуску та його подальшої експлуатації шляхом допусків до роботи, визначення їх трудових обов`язків, розпорядку робочого дня, розміру заробітної плати, застосування дисциплінарних стягнень, звільнення з роботи, забезпечення працівників доступом до обладнання, тим самим виконував організаційно-розпорядчі повноваження стосовно найманих працівників.
З метою забезпечення діяльності вищевказаного виробництва ОСОБА_6 , будучи керівником ПП «ТП Мегатранс», у березні 2021 року придбав для діяльності підприємства у ТОВ «ТД «МАКРОХІМ», ЄДРПОУ 42964817, гексан у кількості 3360 кілограм та забезпечив його поставку за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-а.
При цьому ОСОБА_6 ,будучи достовірнообізнаним провідсутність необхіднихдозвільних документівна виробництвота невідповідністьйого вимогамнормативних документіву галузіохорони праці,будучи керівникомПП незабезпечив правапрацівників наохорону життяі здоров`явідповідно доЗакону України«Про охоронупраці»,де наведеноосновні тазагальні вимогищодо організаціїбезпеки навиробництві,та відповіднодо ДНАОП1.8.10-1.06-97(НПАОП15.4-1.06-97)«Правила безпекидля олійно-жировоговиробництва»,де наведеновимоги щодоорганізації безпечноговиробничого процесу.Крім того,останнім такожне дотримановимоги пожежноїбезпеки таправила експлуатаціїустаткування відповіднодо НАПБА.01.001-2014Правила пожежноїбезпеки вУкраїні,де щодонавчання персоналудля допускудо роботиу НАПБзазначено:глава 2,п.15:«Усі працівникипри прийняттіна роботуна робочомумісці повинніпроходити інструктажіз питаньпожежної безпеки(далі-протипожежні інструктажі). Особи, яких приймають на роботу, пов`язану з підвищеною пожежною небезпекою, повинні попередньо (до початку самостійного виконання роботи) пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум).» Однак жоден із працівників не пройшов відповідне навчання.
Щодо проведення навчання персоналу у ст.13 Закону України «Про охорону праці» зазначено наступне (Стаття 13: Управління охороною праці та обов`язки роботодавця): роботодавець зобов`язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.
Однак жодних вищевказаних вимог ОСОБА_6 дотримано не було.
В подальшому ОСОБА_6 надав вказівку ОСОБА_14 , який також був обізнаний про наявні порушення на виробництві, а саме відсутність необхідних дозвільних документів на виробництво та невідповідність його вимогам нормативних документів у галузі охорони праці, про необхідність виконання робіт з найнятими працівниками, які спрямовані на підготовку та запуск виробництва з екстрагування рослинної олії із насіння соняшника за допомогою випарювання речовини «гексан» та його подальшої експлуатації.
ОСОБА_14 у свою чергу забезпечив доступ працівників до обладнання, попередньо не провівши із працівниками необхідні інструктажі в галузі охорони праці, надав вказівки щодо обов`язків кожного працівника на виробництві, погодив графік роботи кожного працівника та заробітну платню.
Надалі 02.04.2021 приблизно о 04 год. 22 хв. працівники, які знаходилися на добовій зміні на виробництві за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-а, серед яких були ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , використовуючи речовину «гексан», запустили виробництво, результатом чого став вибух. У результаті вибуху ОСОБА_12 було спричинено тілесні ушкодження у вигляді опіків 10% поверхні тіла, та відносяться до легких тілесних ушкоджень.
Крім того, у результаті вибуху загинув ОСОБА_11 , при судово-медичному дослідженні трупу якого встановлені множинні фрагменти м`яких тканин та поодинокі фрагменти кісток із різким запахом гарі та запахом подібним до запаху соняшникової олії, які в стані практичного повного обвуглення внаслідок вираженої дії відкритого полум`я.
30.11.2021 ОСОБА_6 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.
30.11.2021допитаний в якості підозрюваного ОСОБА_6 свою вину не визнав та на запитання відповідати відповідно ст. 63 КУ відмовився.
Прокурор в судовому засіданні підтримав подане клопотання, просив про його задоволення, посилаючись на п. 1,3,5 ч.1 ст. 177 КПК України.
Підозрюваний в судовому засіданні вину у пред`явленій підозрі не визнав, посилалась на відсутність обгрунтованої підозри та ризиків , а також на існування міцних соціальних зв`язків. Просив відмовити в задоволені клопотання, посилаючись на те, що він не має наміру переховатися від органу досудового розслідування та суду.
Захисник підозрюваного заперечував в судовому засіданні проти задоволення клопотання, посилаючись на відсутність ризиків, недоведеність підозри, просив відмовити в задоволенні клопотання.
Слідчий суддя, вислухавши думки учасників кримінального провадження, та дослідивши надані матеріали, встановив наступне.
В провадженні СУ ГУ НП в Харківській області перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021220000001421 від 22.09.2021 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.
Вказані матеріали було виділено з кримінального провадження №12021221210000054 від 02.04.2021 за підозрою ОСОБА_13 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 272 та ч. 1 ст. 367 КК України, яке 24.09.2021 направлено до суду з обвинувальним актом.
Сторона обвинувачення при обґрунтуванні повідомленої підозри посилається на наступні докази: протоколи огляду місця події від 02.04.2021 за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-А;звіт щодо ймовірної причини виникнення пожежі від 05.04.2021;протокол допитів потерпілої ОСОБА_15 від 02.04.2021, 21.04.2021 та 17.08.2021;протокол допитів потерпілого ОСОБА_12 від 02.04.2021 та 19.04.2021; протокол допитів свідків: ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_14 , ОСОБА_22 , ОСОБА_13 ; протокол допитів в якості підозрюваного ОСОБА_13 від 08.04.2021 та 16.07.2021 (виділено з кримінального провадження №12021221210000054 від 02.04.2021); протокол тимчасового доступу до речей і документів від 31.08.2021, які перебували у володінні ТОВ «ТД «МАКРОХІМ», ЄДРПОУ 42964817, із додатками;протокол огляду місця події від 10.08.2021, а саме на місці вибуху, в ході якого було виявлено металеву бочку із наклейками: «МЕГАТРАНС ТП ЧП, МАКРОХИМ АО, гексан»; висновок експерта № 12-14/231-А/21 від 17.05.2021 за результатами проведення судово-медичної експертизи відносно ОСОБА_12 ; висновок експерта № 10-12/1098-ДМ/21 від 17.04.2021 за результатами проведення судово-медичної експертизи трупа ОСОБА_11 , 1997 р.н.; висновок експерта № СЕ-19/121-21/12620-БД від 19.10.2021 за результатами проведення судової молекулярно-генетичної експертизи; висновок експерта № КСЕ-19/121-21/10353 від 11.11.2021 за результатами проведення судової комплексної пожежнотехнічної експертизи та експертизи в галузі безпеки життєдіяльності та охорони праці; протокол обшуку від 21.10.2021 за місцем мешкання ОСОБА_14 , в ході якого вилучено мобільний телефон та блокноти із чорновими записами, належні останньому; протокол огляду предметів, а саме від 21.10.2021 та від 22.10.2021, вилучених в ході обшуку від 21.10.2021 за місцем фактичного мешкання та реєстрації ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , а саме за адресою: АДРЕСА_2 ; постанову про визнання вилучених предметів в ході обшуку від 21.10.2021 за місцем фактичного мешкання та реєстрації ОСОБА_14 речовими доказами; протокол пред`явлення особи для впізнання від 01.11.2021 за участю свідка ОСОБА_13 , в ході якого останній впізнав ОСОБА_6 як особу, якій у березні 2021 року передав у користування виробництво з переробки соняшника, розташоване за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-а;протокол пред`явлення особи для впізнання від 01.11.2021 за участю свідка ОСОБА_22 , в ході якого останній впізнав ОСОБА_6 як особу, яка у березні 2021 року з`явилася на виробництві з переробки соняшника, розташованому за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-а, та почала ним займатися на правах користування;протокол пред`явлення особи для впізнання від 01.11.2021 за участю свідка ОСОБА_21 , в ході якого останній впізнав ОСОБА_6 як особу, яка у березні 2021 року з`явилася на виробництві з переробки соняшника, розташованому за адресою: м. Харків, вул. Новомосковська, 8-а, та почала ним займатися на правах користування.
Зазначені докази, на думку слідчого судді, свідчать про обґрунтованість повідомленої підозри ОСОБА_6 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.
Слідчий суддя вважає встановленим існування ризиків, передбачених п.п. 1, 3, ч. 1ст. 177 КПК України, а саме можливість запобігання спробам підозрюваного: переховуватися від органів досудового розслідування та суду; незаконно впливати на потерпілих, свідків, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні, щодо п. 5 , то суд вважає його не доведеним , ніяких даних (вироків) про скоєння кримінальних правопорушень з боку ОСОБА_6 суду не надано.
Відповідно до ч. 5ст. 9 КПК Україникримінальне процесуальне законодавство України застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини.
У рішенні по справі «Летельє проти Франції» від 26.06.1991 Європейський суд з прав людини вказав, що наявність вагомих підстав підозрювати затриманого у вчиненні злочину є неодмінною умовою правомірності тримання під вартою.
Щодо доводів захисника про відсутність ризиків, слідчий суддя вважає необхідним зазначити, що у розумінні практики Європейського суду з прав людини, тяжкість покарання не є самостійною підставою для утримання особи під вартою, проте таке обвинувачення у сукупності з іншими обставинами збільшує ризик втечі настільки, що його неможливо відвернути, не взявши особу під варту.
Всі інші питанняфактичні обставини кримінального провадження, питання винності чи не винності в скоєні кримінального правопорушення -злочину, а також питання відносності та допустимості доказів вирішуються під час іншої стадії кримінального процесусудового провадження під час розгляду справи по суті в суді першої інстанції. Встановлення того, вчинила чи не вчинила особа кримінальне правопорушення, є завданням подальшого провадження, сприяти якому й покликаний запобіжний захід, що обирається.
Щодо доводів захисника про необґрунтованість підозри, слідчий суддя вважає необхідним також зазначити, що у п. 48 рішення «Чеботарь проти Молдови» № 35615/06 від 13.11.2007 Європейський Суд з прав людини зазначив «Суд повторює, що для того, щоб запобіжний захід по обґрунтованій підозрі був виправданий у відповідності з статтею 5 1 (с), поліція не зобов`язана мати докази, достатні для пред`явлення обвинувачення, ні в момент арешту, ні під час перебування заявника під вартою. Метою попереднього тримання під вартою є подальше розслідування кримінальної справи, яке повинно підтвердити або розвіяти підозру, яка є підставою для затримання».
Враховуючи наявність ризиків, а також оцінюючи сукупність обставин, а саме: вагомість наявних доказів про вчинення підозрюваним кримінального правопорушення, тяжкість покарання, що загрожує підозрюваному в разі визнання винуватим у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, що спричинило загибель людини, за яке передбачене покарання до 8 років, застосування більш м`яких запобіжних заходів є неможливим, а тому слідчий суддя застосовує відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Відповідно до вимогст. 182 КПК України, з урахуванням викладених обставин кримінального правопорушення, майнового та сімейного стану підозрюваного, який офіційно працює директором ПП «ТП МЕГАТРАНС», має на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей: ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , наявність ризиків, передбаченихст. 177 КПК України, слідчий суддя вважає, що застава в розмірах, визначених в п. 2 ч. 5ст. 182 КПК України, здатна забезпечити виконання підозрюваним у вчиненні тяжкого злочину покладених на нього обов`язків, а тому, на підставі ч. 5ст. 182 КПК Українивизначає заставу у розмірі - 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, достатню для забезпечення виконання підозрюваним обов`язків, передбаченихКПК України, та призначає заставу в розмірі 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто в сумі 181600 грн. (2270 грн. х 80 = 181600 грн.).
Керуючись ст. ст.177,178,182,183,193,194,196,197 КПК України, слідчий суддя,
постановив :
клопотання старшого слідчого СУ ГУ НП в Харківській області капітана поліції ОСОБА_5 - задовольнити.
Застосувати до ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у ДУ «Харківський слідчий ізолятор» на 54 дні, в межах строку досудового розслідування - до 29.01.2022 включно.
Визначити суму застави у розмірі 181600 ( сто вісімдесят одна тисяча шістсот ) грн.., які необхідно внести на депозитний рахунок ТУДСА України уХарківській області (одержувач: ТУ ДСА України в Харківській області; код одержувача: 26281249; банк одержувача: ДКСУ м. Київ; МФО одержувача: 820172; Р/р: UA 208201720355299002000006674) до сплину терміну тримання під вартою.
При внесенні визначеної суми застави ОСОБА_6 з-під варти звільнити.
У разі внесення застави, покласти на ОСОБА_6 обов`язки: 1) прибувати до слідчого, прокурора чи суду за кожною вимогою; 2) не відлучатися з м. Харкова без дозволу слідчого, прокурора або суду; 3) повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання в м. Харкові; 4) здати на зберігання до Головного управління державної міграційної служби України в Харківській області свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.
Відповідно до вимогст. 182 КПК Українироз`яснити підозрюваному, що в разі невиконання покладених на нього обов`язків, застава буде звернена в дохід держави та зарахована до спеціального фонду Державного бюджету України.
Роз`яснити заставодавцю, що підозрюваний ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, за яке передбачене законом покарання до 8 років позбавлення волі, та попередити його про обов`язки із забезпечення належної поведінки підозрюваного та його явки за викликом до слідчого, прокурора, суду, а також про наслідки не виконання цих обов`язків.
Покласти на заставодавця наступні обов`язки: забезпечувати належну поведінку підозрюваного; забезпечувати явку, належно повідомленого підозрюваного дослідчого, прокурора, суду; повідомлення слідчого, прокурора, та суд про причини неявки підозрюваного.
Зобов`язати заставодавця забезпечити виконання підозрюваним покладених на нього обов`язків щодо повідомлення слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або перебування, обов`язку не відлучатися з м.Харкова без дозволу слідчого, прокурора або суду.
Попередити заставодавця, що в разі невиконання покладених на нього та самого підозрюваного обов`язків, застава буде звернена в дохід держави та зарахована до спеціального фонду Державного бюджету України.
Зобов`язатистаршого слідчогоСУ ГУНП вХарківській областікапітана поліції ОСОБА_5 негайноповідомити близькогородича підозрюваного ОСОБА_6 про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Встановити строк дії ухвали до 28.01.2022 (включно).
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1 .
Копію ухвали отримав
ОСОБА_6
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2021 |
Оприлюднено | 02.02.2023 |
Номер документу | 101629683 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою |
Кримінальне
Київський районний суд м.Харкова
Зуб Г. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні