ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
25 листопада 2021 року м. Київ № 640/24159/21
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Смолія І.В., розглянувши в спрощеному позовному провадженні без виклику учасників справи клопотання про закриття провадження у справі в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю КУК-Україна до Головного управління ДПС у м.Києві про визнання протиправними та скасування вимоги,
встановив:
Товариство з обмеженою відповідальністю КУК-Україна (надалі також - позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Головного управління ДПС у м.Києві (далі - відповідач) про визнання протиправними та скасування вимоги.
Ухвалою суду від 07.09.2021 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
19.10.2021 (відповідно відмітки служби діловодства) від відповідача надійшло клопотання про закриття провадження у справі, у якому просить закрити провадження у справі на підставі пункту 8 частини першої статті 238 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідач обґрунтовує вказану заяву тим, що рішенням ДПС України своїм рішенням про результати розгляду скарги від 13.09.2021 №20930/6/99-00-06-03-01-06 скасовано податкове повідомлення-рішення від 02.04.2021 №244190416, а оскаржувана вимога від 04.03.2021 №9863-13 форма Ю є відкликаною.
Позивачем на адресу суду подано заперечення щодо клопотання про закриття провадження.
Розглянувши подану заяву та дослідивши наявні у справі матеріали, Окружний адміністративний суд міста Києва звертає увагу на таке.
Як вбачається з подано клопотання відповідачем та матеріалів справи, позивачем оскаржується податкова вимога від 25.05.2021 №0029601-1303-2650 форми Ю , а той час відповідач у своєму клопотанні зазначає про відкликання податкової вимоги 04.03.2021 №9863-13 форма Ю , яка не є предметом даної адміністративної справи.
Відповідно до пункту 8 частини першої статті 238 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі, щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності суб`єкта владних повноважень, якщо оскаржувані порушення були виправлені суб`єктом владних повноважень і при цьому відсутні підстави вважати, що повне відновлення законних прав та інтересів позивача неможливе без визнання рішень, дій або бездіяльності суб`єкта владних повноважень протиправними після такого виправлення.
Таким чином, суд не вбачає підстав для закриття провадження у справі на підставі пункту 8 частини першої статті 238 Кодексу адміністративного судочинства України.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 238, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,
ухвалив :
Відмовити Головному управлінню ДПС у м.Києві у задоволенні клопотання про закриття провадження у справі.
Згідно з частиною другою статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала, постановлена судом під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями). Частина перша статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України встановлює, що апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя І.В. Смолій
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.11.2021 |
Оприлюднено | 09.12.2021 |
Номер документу | 101688034 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Смолій І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні