Господарський суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua УХВАЛА
м. Київ
06.12.2021Справа № 910/16868/21
Господарський суд міста Києва у складі судді Алєєвої І.В., за участю секретаря судового засідання Голуба О.М., розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ЕС Медікал
до Київського казенного експериментального протезно - ортопедичного підприємства
про стягнення 1 797 241, 42 грн.
Представники сторін: згідно протоколу судового засідання від 06.12.2021.
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю ЕС Медікал звернулось до Господарського суду міста Києва з вимогами до Київського казенного експериментального протезно - ортопедичного підприємства про стягнення 1 797 241, 42 грн.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 26.10.2021 позовну заяву залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків та спосіб їх усунення.
02.11.2021 через відділ діловодства Господарського суду міста Києва від Товариства з обмеженою відповідальністю ЕС Медікал надійшла заява про усунення недоліків, відповідно до якої, позивачем усунуто недоліки, зазначені в ухвалі Господарського суду міста Києва від 26.10.2021.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 09.11.2021 було відкрито провадження у справі, розгляд справи вирішено здійснювати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 06.12.2021.
У судовому засіданні 06.12.2021 представники позивача та відповідача надали усні пояснення по справі, крім того представником позивача було клопотання про долученн платіжного доручення про часткову сплату боргу та повідомлено суд про мирне врегулювання спору шляхом укладення мирової угоди.
У відповідності до ч. 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Отже, враховуючи приписи вищенаведеної статті, суд за власної ініціативи вважає за необхідне продовжити строк підготовчого засідання та строк для подачі відзиву на позовну заяву.
Крім того, Господарським судом у судовому засіданні роз`яснено, що відповідно до ст. 192 ГПК України сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву на будь-якій стадії судового процесу. Одночасно зазначено, що сторони мають право за спільною згодою врегулювати спір за участю судді відповідно до Глави 4 ГПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 118, 119, 177, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1.Продовжити строк підготовчого провадження у справі.
2.Відкласти судове засідання на 24.01.22 о 09:45 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- В, зал № 25 .
Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення та оскарженню не підлягає.
Суддя І.В.Алєєва
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2021 |
Оприлюднено | 10.12.2021 |
Номер документу | 101735173 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Алєєва І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні