Рішення
від 01.11.2021 по справі 311/4022/20
ВАСИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

311/4022/20

2/311/289/2021

01.11.2021

Р І Ш Е Н Н Я

ІMЕНЕM УКРАЇНИ

01 листопада 2021 року м. Василівка

Василівський районний суд Запорізької області

у складі: Головуючого - судді: Сидоренко Ю.В.,

при секретарі: Якимець К.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Василівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (зареєстрована та мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 ) до Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області (місцезнаходження: вул.Гагаріна буд.108 с.Лугове Василівського району Запорізької області, ЄДРПОУ - 04351894), ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_2 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (зареєстрована та мешкає за адресою: АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_3 ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Василівська державна нотаріальна контора Запорізької області (71601 м.Василівка вул..Театральна, буд.14), про визнання права власності на спадкове майно за заповітом, -

В С Т А Н О В И В :

16 грудня 2020 року до Василівського районного суду Запорізької області надійшов позов ОСОБА_1 , який в подальшому був уточнений в редакції від 15.02.2021 року (а.с.63-65) до Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області, третя особа: Василівська державна нотаріальна контора Запорізької області про визнання права власності на спадкове майно за заповітом. У пред`явленому позові позивачка ОСОБА_1 просить визнати за ОСОБА_1 право власності на житловий будинок, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 .

В обґрунтування заявлених позовних вимог позивачка ОСОБА_1 зазначає про те, що ІНФОРМАЦІЯ_4 померла ОСОБА_4 у віці 68 роки. Після її смерті відкрилася спадщина за заповітом. При житті ОСОБА_4 був складений заповіт, який посвідчений 03 січня 2017 року Лугівською сільською радою Василівського району Запорізької області, та відповідно до якого ОСОБА_4 зробила заповітне розпорядження, яким житловий будинок АДРЕСА_1 та земельну ділянку розміром 1,5400 га., яка належала на підставі Державного акту на право приватної власності на землю ІІІ-ЗП № 006575 виданого Василівською районною радою і зареєстрованого 15.02.2002 року за № 1621 заповіла їй, позивачці ОСОБА_1 . 25 листопада 2020 року позивачкою було отримано свідоцтво про право на спадщину за заповітом лише на частину спадкового майна, а саме на земельну ділянку загальною площею 1,5400 га, яка розташована на території Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області, що належала померлій ОСОБА_4 на підставі державного акту на право приватної власності на землю. 25 листопада 2020 року нею отримана постанова про відмову у вчиненні нотаріальної дії у зв`язку з відсутністю документів, які посвідчують право власності на вказаний житловий будинок, а також інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на житловий будинок, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 . При житті ОСОБА_4 не оформила право власності на вищевказаний житловий будинок, тому на даний час у неї відсутні правовстановлюючі документи на вказаний житловий будинок. Враховуючи вищевикладене, вона змушена звернутися до суду з даним позовом, в якому просить визнати за нею, позивачкою ОСОБА_1 , право власності на житловий будинок з господарськими будівлями, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 , в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Ухвалою Василівського районного суду Запорізької області від 21 грудня 2020 року відкрито провадження по справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання (а.с.28).

В підготовче судове засідання позивачка ОСОБА_1 та її представник в особі адвоката Лисенко І.Ю не з`явилися, про день та час проведення засідання були повідомлені своєчасно та належним чином, проте на адресу суду надано заяву представника позивача адвоката Лисенко І.Ю. з проханням розглядати справу за їх

відсутністю та без участі позивача, заявлені позовні вимоги ОСОБА_1 підтримує у повному обсязі та просить позов задовольнити за підставами, викладеними у позовній заяві.

Відповідач ОСОБА_5 в підготовче судове засідання не з`явився, про день та час розгляду справи був повідомлений своєчасно та належним чином, проте на адресу суду надано письмову заяву, в якій просить розглянути дану справу без його участі, позовні вимоги ОСОБА_1 визнає у повному обсязі (а.с.67).

Відповідач ОСОБА_3 в підготовче судове засідання не з`явилася, про день та час розгляду справи була повідомлена своєчасно та належним чином, проте на адресу суду надано заяву, в якій просить розглянути дану справу без її участі, позовні вимоги ОСОБА_1 визнає у повному обсязі (а.с.70).

Представник відповідача: Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області в підготовче судове засідання не з`явився, про день та час розгляду справи був повідомлений судом своєчасно, належним чином та у встановленому законом порядку (а.с.77), проте про причини неявки суду не повідомлено, жодних документів на підтвердження поважності причин неявки суду не надано, відзив, заперечень проти заявлених ОСОБА_1 позовних вимог на адресу суду не подано.

Представник третьої особи: Василівської районної державної нотаріальної контори Запорізької області в підготовче судове засідання не з`явився, про день та час розгляду справи був повідомлений судом своєчасно, належним чином та у встановленому законом порядку, проте на адресу суду надано заяву, в якій просить розглянути дану справу без її участі, позовні вимоги ОСОБА_1 визнає у повному обсязі (а.с.70).

З врахуванням положень ч.1 ст.198, ч.3 ст.211 ЦПК України суд ухвалив про проведення підготовчого засідання за відсутності сторін на підставі наявних у суду матеріалів.

Частиною 4 ст.206 ЦПК України встановлено, що у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.

Враховуючи обставину, що відповідачі визнають позовні вимоги, проти їх задоволення заперечень не висловили, і таке визнання позовних вимог відповідає Закону, не порушує будь-чиї права чи законні інтереси інших осіб, суд вважає за можливе на підставі ч.3 ст.200 ЦПК України за результатами підготовчого провадження ухвалити рішення у цій справі.

Дослідивши у повному обсязі матеріали цивільної справи № 311/4022/20, повно та всебічно з`ясувавши обставини у даній справі, об`єктивно оцінивши у сукупності докази, які мають значення для розгляду справи, давши їм оцінку у сукупності з оголошеними та дослідженими матеріалами справи, суд вважає, що заявлені ОСОБА_1 позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно ст.328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.

Відповідно до ст.331 ЦК України право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна). Якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації. Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.

Стаття 392 ЦК України визначає, що власник майна може пред`явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності.

Судом встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_4 померла ОСОБА_4 , у віці 68 років, що підтверджується свідоцтвом про смерть, виданим Василівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області від 15.09.2017 року, за актовим записом № 183, копія якого міститься в матеріалах справи (а.с.9).

Відповідно до свідоцтва про смерть, виданого виконавчим комітетом Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області серія НОМЕР_4 від 23.05.2019 року - помер ІНФОРМАЦІЯ_5 у віці 73 років ОСОБА_6 (а.с.10).

Згідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_5 вбачається, що ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася ОСОБА_7 , про що 14.01.1985 року Лугівською сільською радою Василівського району Запорізької області вчинено актовий запис №04, та де в графі батько вказаний ОСОБА_6 , а в графі мати вказана - ОСОБА_4 (а.с.7).

Як вбачається з свідоцтва про шлюб, ОСОБА_7 16.11.2011 року зареєструвала шлюб з ОСОБА_8 та після реєстрації шлюбу вона змінила прізвище на ОСОБА_9 , що підтверджується вказаним свідоцтвом про шлюб, виданим Комунарським відділом РАЦСу Запорізького міського управління юстиції (а.с.8).

Згідно довідки за № 262 від 23.11.2020 року, виданої Лугівською сільською радою Василівського району Запорізької області, вбачається, що за адресою: АДРЕСА_1 на день смерті та протягом шести місяців після смерті ОСОБА_4 були зареєстровані: чоловік - ОСОБА_6 , донька - ОСОБА_1 , онука - ОСОБА_10 , онука - ОСОБА_11 (а.с.19).

Згідно довідки, виданої Лугівською сільською радою Василівського району Запорізької області № 257 від 23.11.2020 року зазначено, що господарем домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1 зареєстрована ОСОБА_4 , на підставі запису в погосподарській книзі № 1, особовий рахунок № НОМЕР_6 (а.с.16).

Відповідно до відомостей Василівської міської ради Запорізької області за вих.№03-01-11/1313 від 07.04.2021 року вбачається, що з наявної погосподарської книги домоволодіння - житлового будинку, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 відображені відомості щодо зареєстрованих осіб на момент смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 та протягом шести місяців за вказаною адресою були зареєстровані: чоловік - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_9, донька - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, онука - ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_7, онука - ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6. Після смерті ОСОБА_6 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_8 та протягом шести місяців після його смерті були зареєстровані та проживали: донька - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, онука - ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_7, онука - ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6 (а.с.82), що також підтверджується світлинами з вказаної погосподарської книги, які містяться в матеріалах справи (а.с.83-84).

Згідно довідки, виданої СВК Восток за вих..№ 111 від 10 березня 2005 року, вбачається, що відповідно до рішення загальних зборів колгоспу Восток було продано житловий будинок по АДРЕСА_1 вартістю 3000 рублів в 1981 році та вказана сума сплачена мешканцем повністю, заборгованості немає. СВК Восток№ претензій до мешканця ОСОБА_4 немає (а.с.12).

Відповідно до технічного паспорту на житловий будинок АДРЕСА_1 , виготовленого РКП Василівське бюро технічної інвентаризації станом на 05.11.2020 року, вбачається, що вказаний житловий будинок складається з: коридору, передпокою, кімнати, кімнати, кімнати, які розташовані в будинку АДРЕСА_1 (а.с.13-15).

Згідно відомостей Державного архіву Запорізької області за вих.№ 01-32/А-3059 від 12.01.2021 року, належність домоволодіння за адресою: за адресою: АДРЕСА_1 вказано за ОСОБА_6 (а.с.47-49).

Як вбачається зі Звіту про оцінку нерухомого майна - житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 , складеного ФОП ОСОБА_12 , станом на 06 грудня 2020 року вартість вказаного об`єкту нерухомого майна становить - 6761200 гривень (а.с.24).

При житті, ОСОБА_4 склала заповіт, який посвідчений 23.01.2017 року секретарем виконкому Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області та зареєстрований в реєстрі № 1, відповідно до якого ОСОБА_4 на випадок своєї смерті зробила таке заповітне розпорядження, а саме: житловий будинок, який знаходиться в АДРЕСА_1 , земельну ділянку розміром 1,5400 га, яка належить їй на підставі Державного акту на право приватної власності на землю серії Ш-ЗП №006575, - заповідає ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; Земельну ділянку розміром 4,2600 га, яка належить їй на підставі Державного акту на право приватної власності на землю серії ІІ -ЗП №036458, - заповідає ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , в рівних долях (а.с.41).

Даний заповіт не змінювався, не скасовувався та є чинним , про що свідчать відомості з Інформаційної довідки зі Спадкового реєстру (заповіти/спадкові договори), сформованої Василівською державної нотаріальною конторою від 12.01.2021 року за № 63135589 (а.с.45).

Постановою державного нотаріуса Василівської районної державної нотаріальної контори Запорізької області Лисіковою М.Ю. за вих..№ 612/02-31 від 25.11.2020 року державним нотаріусом Василівської районної державної нотаріальної контори Запорізької області було відмовлено ОСОБА_1 у видачі Свідоцтва про право на спадщину на житловий будинок АДРЕСА_1 після померлої ОСОБА_4 з тих підстав, що відповідно до п.4.15, п.4.18 глави 10 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, видача свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, яке підлягає реєстрації, проводиться нотаріусом після подання правовстановлюючих документів про право власності на майно, яке зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Спадкоємцем ОСОБА_1 не було надано оригіналу або дублікату правовстановлюючого документа на вказаний житловий будинок та рекомендовано звернутися до суду для вирішення питання про встановлення права власності на вищевказаний житловий будинок (а.с.21).

Згідно матеріалів спадкової справи № 18/2018, заведеної 06.03.2018 року Василівською державною нотаріальною конторою після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 , вбачається, що 06.03.2018 року звернулася до вказаної нотаріальної контори ОСОБА_1 , позивачка у справі, із заявою про прийняття спадщини за заповітом, посвідченим Лугівською сільською радою 23.01.2017 року, після смерті матері ОСОБА_4 (а.с.39). Також з вказаної спадкової справи вбачається наявність заяви ОСОБА_6 від 06.03.2018 року, в якій він відмовився від обов`язкової частки у спадщині після померлої дружини ОСОБА_4 , а також окремою заявою повідомив, що майно померлої ОСОБА_13 є її особистою приватною власність (а.с.39 зворот, а.с.40). Також з вказаної спадкової справи вбачається наявність заяви ОСОБА_2 , відповідача у справі, в якій він, звертаючись до нотаріальної контори 06.03.2018 року вказав у поданій заяві, що він приймає спадщину за заповітом, посвідченим Лугівською сільською радою 23.01.2017 року після смерті матері ОСОБА_4 (а.с.38). Також в матеріалах даної спадкової справи є заява ОСОБА_3 , відповідачки по справі, з якої вбачається її намір прийняти спадщину за заповітом, посвідченим Лугівською

сільською радою 23.01.2017 року, після смерті матері ОСОБА_4 (а.с.38 зворот). Також в матеріалах спадкової справи є заяви ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , ОСОБА_1 про видачу свідоцтв про право на спадщину за заповітом після смерті матері ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 (а.с.36 зворот, а.с.42,43,42 зворот).

Відповідно до інформаційної довідки № 63135581 від 12.01.2021 року, виданої Василівською державною нотаріальною конторою, 06.03.2018 року заведена спадкова справа № 18/2008 року після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 , та яка на теперішній час є чинною (а.с.46).

Згідно Інформаційної довідки зі Спадкового реєстру (заповіти/договори) за № 63135589 від 12.01.2021, виданої Василівською державною нотаріальною конторою Запорізької області, - вбачається наявність заповіту, посвідченого 23.01.2017 року Лугівською сільською радою Василівського району Запорізької області, який на теперішній час є чинним (а.с.45).

Відповідно до листа Василівської державної нотаріальної контори за вих.№ 531/01-16 від 15.07.2021 року, а також наданих інформаційних довідок № 65556400 № 65556410 від 13.07.2021 року, виданих Василівською державною нотаріальною конторою, після смерті ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_6 , спадкова справа не заводилася, заповіти не посвідчувалися.

Згідно Свідоцтва про право на спадщину за заповітом, виданого державним нотаріусом Оріхівської державної нотаріальної контори Запорізької області від 10.10.2019 року, ОСОБА_1 , позивачка у справі, отримала Свідоцтво про право на спадщину за заповітом на земельну ділянку розміром 1,5400 га, яка розташована на території Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області. Свідоцтво про право на спадщину за заповітом зареєстровано в реєстрі за №113 (а.с.44).

Статтею 1217 ЦК України встановлено, що спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

Згідно ч.1 ст.1258 ЦК України спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово.

Відповідно до ч.1 ст.1261 ЦК України у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народженні після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Згідно ст.1218 чинного Цивільного кодексу Україна до складу спадщини входять усі права і обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент смерті.

Згідно ч.5 ст.1268 ЦК України незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу її відкриття.

Згідно приписів ст.1276 ЦК України, якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов`язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців (спадкова трансмісія). Право на прийняття спадщини у цьому випадку здійснюється на загальних підставах протягом строку, що залишився. Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він подовжується до трьох місяців.

За вимогами ст.1297 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов`язаний звернутись до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, тобто зміна власника майна, що підлягає державній реєстрації, неможлива без перереєстрації права власності. Тому свідоцтво про право на спадщину є обов`язковим, коли об`єктом спадкування є нерухоме майно, що підлягає обов`язковій державній реєстрації.

Для підтвердження наявності спадкового майна, яке підлягає державній реєстрації та місця його знаходження, нотаріусу слід подати документ, що підтверджує право власності спадкодавця на майно з відміткою органу, що проводить реєстрацію, або реєстраційного посвідчення, яке є невід`ємною частиною правовстановлюючого документа.

В свою чергу, право власності на нерухоме майно виникає у спадкоємця лише з моменту державної реєстрації цього майна (ч.2 ст.1299 ЦК України).

Право власності на нерухоме майно може бути оформлене на ім`я особи, яка померла, у разі наявності документів, які б підтвердили право власності на майно цієї особи. У випадку відсутності таких документів порушене питання вирішується у судовому порядку.

Згідно ст.1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав і обов`язків від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Відповідно до п.23 Постанови Пленуму Верховного суду України від 30 травня 2008 року №7 Про судову практику у справах про спадкування свідоцтво про право на спадщину видається за письмовою заявою спадкоємців, які прийняли спадщину в порядку, установленому цивільним законодавством. За наявності умов для одержання в нотаріальній конторі свідоцтва про право на спадщину вимоги про визнання права на спадщину судовому розглядові не підлягають. У разі відмови нотаріуса в оформленні права на спадщину особа може звернутися до суду за правилами позовного провадження.

Частиною 3 статті 1268 ЦК України передбачено, що спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого ст.1270 ЦК України, він не заявив про відмову від неї.

Враховуючи, що позивачка ОСОБА_1 не має можливості оформити спадкове майно за заповітом у зв`язку із відсутністю правовстановлюючих документів на спадкове майно у вигляді житлового будинку АДРЕСА_1 та житлового будинку АДРЕСА_2 , питання

визначення належності цього майна має вирішуватись у судовому порядку, оскільки рішення суду буде правовстановлюючим документом для оформлення права на це майно.

Відповідно до ст.16 ЦК України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого права. При цьому, одним із способів захисту цивільного права є визнання права власності.

Відповідно до вимог ч.1 ст.82 ЦПК України обставини, які визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.

Таким чином, враховуючи, що після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 , із заявою про прийняття спадщини у встановлені заповітом строки, 06.03.2018 року звернулась ОСОБА_1 , позивачка по справі, яка є спадкоємцем за заповітом на спадкове майно, у тому числі у вигляді житлового будинку, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 , первинна реєстрація вказаного об`єкту нерухомого майна за померлою ОСОБА_4 своєчасно не проведена та правовстановлюючі документи на житловий будинок АДРЕСА_1 , відсутні. Крім того, заявлені ОСОБА_1 позовні вимоги відповідачами не оспорені, відзиви проти позову не подані, а тому на підставі викладеного суд приходить до висновку, що заявлені позивачем ОСОБА_1 позовні вимоги про визнання за нею права власності на житловий будинок АДРЕСА_1 , в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 , є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі за вищенаведеними підставами.

Керуючись ст.ст. 328, 331, 392, 1216-1218, 1258, 1268, 1276, 1297 ЦК України, ст.ст. 9, 12, 13, 81, 82, 197, 200, 141, 259, 263-265, 268 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В :

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_5 , ОСОБА_3 , Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Василівська державна нотаріальна контора Запорізької області, про визнання права власності на спадкове майно за заповітом - задовольнити.

Визнати за ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (громадянка України, уродженка с.Лугове Василівського району Запорізької області, реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 ) - право власності на житловий будинок, який розташований по АДРЕСА_1 - в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Рішення суду може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до Запорізького апеляційного суду через Василівський районний суд Запорізької області протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручене в день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст судового рішення складено - 05 листопада 2021 року.

Суддя

Василівського районного суду

Запорізької області Ю.В. СИДОРЕНКО

СудВасилівський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення01.11.2021
Оприлюднено09.12.2021
Номер документу101745512
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —311/4022/20

Рішення від 01.11.2021

Цивільне

Василівський районний суд Запорізької області

Сидоренко Ю. В.

Рішення від 01.11.2021

Цивільне

Василівський районний суд Запорізької області

Сидоренко Ю. В.

Ухвала від 21.12.2020

Цивільне

Василівський районний суд Запорізької області

Сидоренко Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні