Справа №930/1007/21
Провадження № 2/127/2607/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 грудня 2021 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Шаміної Ю.А. ,
при секретарі судового засідання Чорнобров О.Л.,
за участю: представника позивача - адвоката Якименко-Шевчук Ю.О.,
відповідача ОСОБА_1 ,
відповідача ОСОБА_2 ,
розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду в місті Вінниці в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 про визнання права власності на ј частину спадкового майна,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Вінницького міського суду Вінницької області перебуває цивільна справа за позовом позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 про визнання права власності на ј частину спадкового майна.
У підготовчому судовому засіданні 08 грудня 2021 року представником позивача ОСОБА_3 - адвокатом Якименко-Шевчук Ю.О. подано мирову угоду укладену між позивачем ОСОБА_3 та відповідачами ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 , яку викладено на окремому аркуші та підписано сторонами.
Представник позивача адвокат Якименко-Шевчук Ю.О. та відповідачі ОСОБА_1 , ОСОБА_2 у підготовчому засіданні просили затвердити мирову угоду, наслідки затвердження мирової угоди і закриття провадження в справі, передбачені ч. 2 ст. 256 ЦПК України , їм відомі та зрозумілі.
У підготовче засідання відповідач ОСОБА_4 не з`явилася, про день, час та місце підготовчого засідання повідомлялася належним чином, що підтверджується розпискою, яка міститься у матеріалах справи. Водночас, уклала мирову угоду із іншими учасниками справи, із своїми правами та наслідками затвердження мирової угоди, зокрема, наслідками, передбаченими ст. 256 ЦПК України, повідомлена, про що вказано у підписаній нею мировій угоді.
Суд, враховуючи зміст позовних вимог, підставу та предмет позову, дослідивши мирову угоду, дійшов висновку про наступне.
Відповідно до ч. 7 ст. 49 ЦПК України сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.
Відповідно до ч. 1 ст. 207 ЦПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.
Відповідно до ч. 2 ст. 207 ЦПК України сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.
Згідно ч. 4 ст. 207 ЦПК України укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.
Статтею 208 ЦПК України передбачено, що виконання мирової угоди здійснюється особами, які її уклали, в порядку і строки, передбачені цією угодою. Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження". У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.
Судом встановлено, що умови мирової угоди викладені сторонами на окремому аркуші та підписані з однієї сторони позивачем, з другої - відповідачами, у зв`язку з укладенням мирової угоди сторони погодили, що їм зрозумілі наслідки укладення та затвердження мирової угоди.
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.
Частиною 3 статтею 256 ЦПК України передбачено, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Оскільки сторони добровільно дійшли згоди про укладення мирової угоди, наслідки укладення мирової угоди сторонам роз`яснені судом та зрозумілі, при цьому мирова угода не порушує прав та інтересів сторін та інших осіб, суд вважає необхідним затвердити мирову угоду, укладену між сторонами, а провадження по справі закрити на підставі того, що зазначена мирова угода не суперечить діючому законодавству і укладається в інтересах сторін.
Керуючись ч. 7 ст. 49, ст. ст. 207-208, п. 5 ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 256, ст.ст. 353- 354 ЦПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Затвердити мирову угоду, укладену 01 листопада 2021 року між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 у цивільній справі №930/1007/21 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 про визнання права власності на ј частину спадкового майна, згідно якої:
Сторони у справі уклали дану мирову угоду на наступних умовах.
1. Сторони, у відповідності до родинних відносин, свого волевиявлення та з врахуванням справедливості, добросовісності і розумності, відданості родинності та добрій пам`яті спадкодавця, прийшли до наступної згоди:
1.1. За ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) визнається право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,1839 га, яка розташована на території Вишковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області, кадастровий помер 0523082000:02:001:0270, право власності на яку зареєстроване за ОСОБА_5 16.11.2016 року па підставі Державного акта про право власності на земельну ділянку серії ЯК № 022161, виданого 09.02.2012 року Немирівською районною державною адміністрацією.
1.2. ОСОБА_3 не претендує на будь-яке інше спадкове майно, в тому числі відмовляється від визнання за нею права власності на частку майна в квартирі АДРЕСА_2 та автомобілі Chevrolet Lacetti, 2008 року виготовлення.
2. Сторони домовилися, що усі судові витрати, пов`язані з розглядом даної цивільної справи не стягуватимуться, а залишаються за кожним із сторін.
3. Сторони стверджують, що дана мирова угода укладається ними з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок і стосується виключно прав та обов`язків сторін.
Роз`яснити сторонам наслідки затвердження мирової угоди і закриття провадження у справі.
Закрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 про визнання права власності на ј частину спадкового майна.
Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом. У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.
Роз`яснити сторонам, що повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 261 ЦПК України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому повну ухвалу суду не було вручено у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Учасники справи:
позивач: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_3 ;
відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_4 ;
відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 ;
відповідач: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_4 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_5 .
Суддя Шаміна Юлія Анатоліївна
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2021 |
Оприлюднено | 10.12.2021 |
Номер документу | 101748052 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Шаміна Ю. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні