Ульяновський районний суд Кіровоградської області
м. Ульяновка, вул. Леніна, 70, 26400, (05259) 2-12-44
Кримінальна справа №1-75/10
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 червня 2010 року Ульяновський районний суд Кіровоградської області в складі:
головуючої - Запорощук А. В.
при секретарі - Гусятинській Л. О.
за участю прокурора - Моспана О. О.
та адвоката - Гончарука О. О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ульяновка кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Кам`яний Брід, Ульяновського району жителя с. Кам`яний Брід Ульяновського району, громадянин України, українець, освіта початкова, не одружений, утриманців не має, тимчасово не працює, раніше не судимий в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 грубо порушив громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливим цинізмом та особливою зухвалістю.
Злочин скоїв при наступних обставинах:
9 січня 2009 року, він біля 1 години ночі, знаходячись в АДРЕСА_1 , підійшовши до ОСОБА_2 , діючи умисно, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливим цинізмом та особливою зухвалістю, прагнучи показати свою неповагу до існуючих норм та правил поведінки в суспільстві, бажаючи самозатвердитись за рахунок приниження інших осіб, почав ображати їх нецензурними словами, штовхатись та розмахувати руками по відношенню до ОСОБА_3 . При цьому, маючи при собі монтировклу яку заздалегідь не мав наміру використовувати, наніс удар монтировкою по лівій руці, чим відповідно до висновку судово-медичного експерта №10 від 3.03.2009 року спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді крововиливів на обличчі в районі ока та синця на пальці руки, які відносяться до легких тілесних та відповідають встановленому строку.
Допитаний по справі в якості підсуднього ОСОБА_1 свою вину у скоєнні злочину визнав повністю та пояснив, що в день скоєння злочину він був в с. Шамраївка. Бажаючи довести свою значимість почав чіплятись до ОСОБА_3 та декілька разів вдарив його монтировкою він вдарив легенько, розуміючи, що сильним ударом спричинить сильні ушкодження. Однак в скоєному розкаюється.
Оцінюючи в сукупності докази зібрані в порядку ст. 299 КПК України суд вважає вину ОСОБА_1 в скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України доведеною повністю.
Суд вважає, що дії підсуднього ОСОБА_1 на досудовому слідстві по ч. 4 ст. 296 КК України кваліфіковані невірно, його вина за ч. 4 ст. 296 КК України не знайшла свого підтвердження в суді, суд вважає правильною позицію прокурора щодо перекваліфікації дій ОСОБА_4 з ч. 4 на ч. 1 ст. 296 КК України, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливим цинізмом та особливою зухвалістю. Встановлено, він не готував дану монтировку заздалегідь для вчинення протиправних дій, доказами дана обставина не підтверджена.
Обираючи підсудньому міру покарання, суд враховує ступінь суспільної небезпеки скоєних злочинів, характеризуючі дані на підсуднього, який за місцем проживання характеризується з негативної сторони.
До обставин, які пом`якшують відповідальність ОСОБА_1 суд відносить щире каяття та сприяння розкриттю злочину, відшкодування спричиненої шкоди.
Обставин, які обтяжують відповідальність ОСОБА_1 суд не знаходить.
Суд вважає, що виправлення та перевиховання підсуднього ОСОБА_4 можливе з застосуванням відносно нього покарання не пов`язаного з позбавленням волі. Суд вважає за можливе застосувати відносно нього ст. 75 КК України.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України суд,-
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України і призначити йому покарання у вигляді 1 (одного ) року обмеження волі.
На підставі ст. 75 КК України звільнити його від відбуття покарання, встановивши йому іспитовий строк терміном 1 (один) рік.
На підставі ст 76 КК України встановити йому слідуючі обмеження та зобов`язання :
- зобовязати його заявлятись на виклики в інспекцію, що відає виконанням покарань в встановлені строки
- заборонити йому виїжджати за межі України протягом іспитового строку.
- зобов`язати його повідомляти інспекцію про зміну свого місця проживання та роботи.
До вступу вироку в законну силу залишити щодо ОСОБА_1 міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.
Вирок суду може бути оскаржений до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15 діб з часу його проголошення.
Суддя :
вирок виготовлено в нарадчій кімнаті з застосуванням технічних засобів.
Суд | Ульяновський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 15.06.2010 |
Оприлюднено | 02.12.2022 |
Номер документу | 101755653 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Ульяновський районний суд Кіровоградської області
Запорощук А. В.
Кримінальне
Ульяновський районний суд Кіровоградської області
Запорощук А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні