Ухвала
від 10.10.2007 по справі б24/213-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Б24/213-06

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

10.10.07р.

Справа № Б24/213-06

За заявою  ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська        

до боржника приватного підприємства "Стандарт", м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом

Суддя Калиниченко Л.М.

Представники:   без участі сторін

 

СУТЬ СПРАВИ:

          Суть справи викладена в ухвалі господарського суду від 11.09.2006р.

           Постановою господарського суду від 26.09.06р. підприємство боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, призначено ліквідатором ініціюючого кредитора –ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська.

          Ухвалою від 10.10.06р. господарський суд припинив повноваження ініціюючого кредитора –ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, як ліквідатора приватного підприємства "Стандарт", м.Дніпропетровськ, призначив ліквідатором у справі  арбітражного керуючого Яковлєву Анастасію Вікторівну, ліцензія серія АА № 779222, зобов'язавши при цьому виконувати свої повноваження у відповідності із чинним законодавством і у строк до 26.09.07р. подати на затвердження до суду звіт та ліквідаційний баланс.

          09.10.07р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшло клопотання                    від ліквідатора арбітражного керуючого Яковлєвої А.В. про продовження строку ліквідаційної процедури, оскільки ініціюючий кредитор ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська не надав ліквідатору усі необхідні документи щодо банкрута, що унеможливлює складання ліквідаційного балансу та звіту ліквідатора.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за доцільне призначити дату судового засідання для розгляду даного питання.

   Керуючись ст.86 ГПК України, ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

Призначити судове засідання  на 06.11.07 р. на 10:20.

Забезпечити явку в судове засідання представника кредитора, ліквідатора Яковлєву А.В.

Суддя

Л.М. Калиниченко

             

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення10.10.2007
Оприлюднено16.10.2007
Номер документу1017967
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б24/213-06

Ухвала від 26.02.2008

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Л.М.

Ухвала від 11.01.2008

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Л.М.

Ухвала від 10.10.2007

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Л.М.

Ухвала від 10.10.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Л.М.

Постанова від 26.09.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Л.М.

Ухвала від 11.09.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Калиниченко Л.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні