Б26/196-06
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04.10.07р.
Справа № Б26/196-06
За заявою Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції, м. Павлоград
до товариства з обмеженою відповідальністю “Підприємство “Хлібокомбінат”, с.Богданівна Павлоградський район Дніпропетровської області
про визнання банкрутом
Суддя Камша Н.М.
Представники:
від кредитора: Марікуца О.Б. –представник Західно-Донбаської ОДПІ, дор. №567/10 від 15.01.07р.
від боржника: Марікуца О.Б. –представник Західно-Донбаської ОДПІ, дор. №567/10 від 15.01.07р.
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство ТОВ “Підприємство “Хлібокомбінат”, с.Богданівна Павлоградський район Дніпропетровської області перебуває на стадії ліквідації, повноваження ліквідатора виконує Західно-Донбаська ОДПІ згідно зі ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою господарського суду від 10.09.07р. судове засідання призначено на 04.10.07р., зобов'язано ліквідатора подати до дати судового засідання на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора з додатками.
У судове засідання 04.10.07р. представник ліквідатора заявив клопотання про продовження строку подачі звіту ліквідатора на затвердження, оскільки заходи ліквідаційної процедури не завершені.
Господарський суд вважає за можливе клопотання задовольнити, зобов'язавши ліквідатора у строк до 28.12.07р. подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс. До цієї ж дати слід продовжити строк ліквідаційної процедури.
Керуючись ст.ст. 53, 86 ГПК України, ст.ст. 22-32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Продовжити строк ліквідаційної процедури до 28.12.07р.
Зобов'язати ліквідатора у строк до 28.12.07р. подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Суддя Н.М.Камша
< Список >
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2007 |
Оприлюднено | 16.10.2007 |
Номер документу | 1017980 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Камша Н.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні