Справа № 145/1797/21
Провадження № 11-п/801/613/2021
Категорія:
Головуючий у суді 1-ї інстанції
Доповідач: ОСОБА_1
УХВАЛА
10 грудня 2021 рокуСправа № 145/1797/21м. Вінниця
Голова Вінницького апеляційного суду ОСОБА_1 , розглянувши в порядку п. 205 Перехідних положень КПК України подання Тиврівського районного суду Вінницької області про направлення до іншого суду матеріалів клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42021020000000502 від 10 листопада 2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України,
в с т а н о в и в:
До Вінницького апеляційного суду надійшло подання Тиврівського районного суду Вінницької області про передачу матеріалів клопотання № 145/1797/21 (1-кс/145/311/2021) про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42021020000000502 від 10 листопада 2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.
Подання мотивовано тим, що у ІНФОРМАЦІЯ_1 неможливо утворити склад суду для розгляду указаного клопотання.
Відповідно до п. 205 Перехідних положень КПК України тимчасово, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), у разі неможливості визначити слідчого суддю у відповідному суді (крім Вищого антикорупційного суду) місцевий суд вносить вмотивоване подання про передачу клопотання, яке має розглядатися слідчим суддею, для розгляду до іншого суду в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції або до іншого суду в межах юрисдикції різних апеляційних судів.
Невідкладно, але не пізніше 24 годин з моменту надходження такого подання, головою відповідного суду апеляційної інстанції (головою Касаційного кримінального суду Верховного Суду у разі передачі між судами в межах юрисдикції різних апеляційних судів) розглядається питання про передачу клопотання на розгляд до іншого суду, про що постановляється відповідна ухвала. Спори про підсудність між судами у даному випадку не допускаються.
Вивчивши зміст подання та матеріали справи, апеляційний суд приходить до висновку про задоволення подання з наступних підстав.
Як слідує з матеріалів справи, після проведення автоматизованого розподілу справи, призначення складу суду не відбулося через відсутність потрібної кількості суддів у штаті суду.
У ІНФОРМАЦІЯ_1 згідно із штатним розписом 4 посади судді, три з яких вакантні.
Суддя Тиврівського районного суду Вінницької області ОСОБА_2 виключений з автоматизованого розподілу, оскільки рішенням ВРП від 16 листопада 2021 року № 2066/0/15-21 продовжено строк тимчасового відсторонення судді ОСОБА_2 від здійснення правосуддя до 17 січня 2022 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 34 КПК України, кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів, самовідводів чи в інших випадках неможливо утворити склад суду для судового розгляду.
Враховуючи неможливість визначити склад суду для розгляду матеріалів клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, матеріали клопотання необхідно передати на розгляд до ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Керуючись ст. 34, п. 205 Перехідних положень КПК України, голова суду,
у х в а л и в:
Подання Тиврівського районного суду Вінницької області задовольнити.
Матеріали клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42021020000000502 від 10 листопада 2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України передати на розгляд до Вінницького районного суду Вінницької області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Голова суду ОСОБА_1
Суд | Вінницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.12.2021 |
Оприлюднено | 03.02.2023 |
Номер документу | 101801314 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Вінницький апеляційний суд
Медвецький С. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні