ПЕРШОТРАВНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІВЦІВ

УХВАЛА

Єдиний унікальний номер 725/6672/21

Номер провадження 2/725/1146/21

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

14.12.2021 року м. Чернівці

Першотравневий районний суд м. Чернівці

в складі:

головуючого судді - Нестеренко Є.В.

за участю:

секретаря судового засідання - Пентелюк П.І.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду Першотравневого районного суду м. Чернівці в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 місце проживання: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 , про встановлення факту проживання однією сім`єю без реєстрації шлюбу та визнання права власності на спадкове майно , -

ВСТАНОВИВ:

04.10.2021 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про встановлення факту проживання однією сім`єю без реєстрації шлюбу та визнання права власності на спадкове майно .

Згідно протоколу про автоматичний розподіл судової справи між суддями від 04.10.2021 року вищевказану цивільну справу було передано до провадження судді Першотравневого районного суду м. Чернівці Нестеренко Є.В.

Ухвалою судді Першотравневого районного суду м. Чернівці від 21.10.2021 року по вказаній цивільній справі відкрито провадження та призначено справу до підготовчого провадження.

Положеннями ст. 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Заяв про бажання укласти мирову угоду, передачу справи на розгляд третейського суду або врегулювання спору за участю судді, уточнення позовних вимог та заперечень проти них, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, зустрічного позову до суду не надходило.

За таких обставин, суд вважає за необхідне закінчити підготовче провадження у справі закриттям підготовчого засідання та призначити справу до розгляду по суті.

Оскільки клопотань щодо порядку з`ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядку дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті не надходило, суд вважає за необхідне встановити такий порядок відповідно до вимог параграфу 3 глави 5 ЦПК України.

До початку підготовчого судового засідання представник позивача подав до суду заяву про проведення розгляду справи без його участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі.

Відповідач в підготовче засідання не з`явилася.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд: призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому судовому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче судове засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_1 місце проживання: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 , про встановлення факту проживання однією сім`єю без реєстрації шлюбу та визнання права власності на спадкове майно.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 18 січня 2022 року о 09:00 годині в приміщенні Першотравневого районного суду м. Чернівці за адресою: 58000, місто Чернівці, вулиця Головна, 105.

В судове засідання викликати осіб, які приймають участь у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ptr.cv.court.gov.ua/sud2408/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Першотравневого

районного суду м.Чернівці Є. В. Нестеренко

Дата ухвалення рішення 14.12.2021
Оприлюднено 15.12.2021

Судовий реєстр по справі 725/6672/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 26.12.2022 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Ухвала від 26.12.2022 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Рішення від 14.10.2022 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Рішення від 14.10.2022 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Ухвала від 21.02.2022 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Ухвала від 14.12.2021 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Ухвала від 21.10.2021 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне
Ухвала від 06.10.2021 Першотравневий районний суд м.Чернівців Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 725/6672/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону