ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

Справа № 761/14615/21

Провадження № 2/761/8172/2021

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

/в с т у п н а т а р е з о л ю т и в н а ч а с т и н и /

10 грудня 2021 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді - Фролової І.В.,

секретаря судового засідання - Тартінова Д.І.,

за участю:

представника позивача - ОСОБА_1 ,

представника відповідача - ОСОБА_2 ,

представника відповідача - ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві у порядку загального позовного провадження в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5 , інтернет-видання Цензор.нет в особі головного редактора ОСОБА_6 , третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю Євролаб про захист честі і гідності, ділової репутації,-

Керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України, -

В И Р І Ш И В:

Позовну заяву ОСОБА_4 до ОСОБА_5 , інтернет-видання Цензор.нет в особі головного редактора ОСОБА_6 , третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю Євролаб про захист честі і гідності, ділової репутації - задовольнити у повному обсязі.

Визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію ОСОБА_4 інформацію, що опублікована ІНФОРМАЦІЯ_1 о 14 год 18 хв. на сайті інтернет-порталу ЦЕНЗОР.НЕТ в статті під назвою ІНФОРМАЦІЯ_2 , де зазначено, що: Кандидат в мэры Киева ОСОБА_4 имеет гражданство Российской Федерации. Об этом сообщает Цензор.НЕТ. так, в сеть были выложены копии документов о наличии у ОСОБА_4 российского гражданства. .

Зобов`язати інтернет-портал ЦЕНЗОР.НЕТ в особі головного редактора/редактора ОСОБА_6 протягом 5 (п`яти) днів з дня набрання даним рішенням суду законної сили опублікувати на головній сторінці інтернет-порталу ІНФОРМАЦІЯ_3 (ІНФОРМАЦІЯ_10) спростування під заголовком СПРОСТУВАННЯ , а саме, що Інформація, поширена в статті під назвою ІНФОРМАЦІЯ_2 , зокрема, що Кандидат в мэры Киева ОСОБА_4 имеет гражданство Российской Федерации - є недостовірною та не відповідає дійсності.

Визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію ОСОБА_4 інформацію, поширену ОСОБА_5 у відеозаписі, розмішеному ІНФОРМАЦІЯ_1 під назвою ІНФОРМАЦІЯ_4 на веб сайті youtube за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_5 а саме про те, що: … ОСОБА_4 , который занимался в Росии политической деятельностью и был гражданином России, в 2005 году появляется в Киеве, открыв лабораторию ЕВРОЛАБ . По некоторым соображениям беспризорной агентуры с бессарабского рынка ОСОБА_4 имплементировали сюда, забросили с целью войти в украинское общество и открыли под него ЕВРОЛАБ . А что такое ЕВРОЛАБ ? Что такое лаборатория, где сдают анализы? Лучше для разведывательного сбора информации ничего нет, потому что в ЕВРОЛАБЕ сдает анализы украинская элита и сотрудники зарубежных разведок могут знать, кто болеет сифилисом, у кого СПИД, кто является геем, у кого какие жены, мужья, у кого какое состояние здоровья, на этом бесконечно можно вербовать людей и так далее .

Зобов`язати ОСОБА_5 не пізніше 5 (п`яти) днів з дня набрання судовим рішеннями у справі законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом розміщення відео на його каналі (посилання: ІНФОРМАЦІЯ_6 в якому ОСОБА_5 має зачитати резолютивну частину рішення

Стягнути з ОСОБА_5 та інтернет-видання Цензор.нет в особі головного редактора ОСОБА_6 солідарно на користь ОСОБА_4 судові витрати у розмірі 1 816,00 грн. (одна тисяча вісімсот шістнадцять гривень 00 копійок).

Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо у судовому засіданні було проголошено лише вступну і резолютивну частину судового рішення або у разі розгляду (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, цей строк обчислюється з дня складання повного тексту судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Реквізити учасників справи:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , адреса місця реєстрації - АДРЕСА_1 , РНОКПП невідомий,

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , адреса місця проживання - АДРЕСА_2 , РНОКПП невідомий,

Інтернет-видання Цензор.нет в особі головного редактора ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , адреса місця проживання - АДРЕСА_3 , РНОКПП невідомий,

Товариство з обмеженою відповідальністю Євролаб , адреса місцезнаходження - 08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Чайки, вул. Валентини Чайки, буд. 16, код ЄДРПОУ 33103356.

Повний текст рішення буде виготовлений протягом 10 днів з дня проголошення вступної та резолютивної частини рішення.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 10.12.2021
Зареєстровано 15.12.2021
Оприлюднено 15.12.2021

Судовий реєстр по справі 761/14615/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 11.01.2022 Київський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 10.12.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 10.12.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 21.10.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 12.07.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 22.06.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 01.06.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 761/14615/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону