23/356-б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34
П О С Т А Н О В А
іменем України
про визнання боржника банкрутом
№
За заявою (боржник ст.51) доТовариства з обмеженою відповідальністю „ІнтерПромЕко”
провизнання банкрутом
Суддя Демидова А.М.
Представники:
від заявника (боржника)Савінов В.С. –голова ліквідаційної комісії
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Заявник (боржник) звернувся до суду з заявою про визнання боржника банкрутом.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 23.08.2006 р. порушено провадження у справі за №23/356-б з урахуванням особливостей застосування процедури банкрутства, передбачених ст.51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
З матеріалів справи вбачається, що боржник припинив свою діяльність та його майна недостатньо для задоволення вимог кредиторів.
У резолютивній частині заяви про порушення справи про банкрутство заявник (боржник) просить призначити ліквідатором боржника голову ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю „ІнтерПромЕко” Савінова Віктора Сергійовича.
Згідно з ч. 2 ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора.
Суд вважає за доцільне клопотання заявника (боржника) задовольнити.
Оскільки ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство юридичної особи у разі, якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, а також за наявності інших ознак, що свідчать про неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати грошові зобов'язання після настання встановленого строку їх сплати, у суду є всі підстави для визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Крім того, нормами ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” не визначений порядок або особливості здійснення ліквідаційної процедури у справі про банкрутство, то ліквідаційна процедура щодо боржника, що ліквідується власником, здійснюється також відповідно до вимог, що передбачені розділом ІІІ Закону - “Ліквідаційна процедура”. Отже, на ліквідатора покладаються, зокрема, обов'язки ліквідатора у справі про банкрутство, що передбачені ст.ст.23, 25, 51 Закону.
Відповідно до ч.3 ст.23 Закону, ліквідатор зобов'язаний опублікувати в офіційних друкованих органах відомості про визнання боржника банкрутом та відкриття відносно останнього ліквідаційної процедури.
Також, з положень ч.3 ст. 51 Закону вбачається, що кредитори мають право заявити свої претензії до боржника, який ліквідується, в місячний строк з дня публікації оголошення про визнання боржника. який ліквідується, банкрутом.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 22, 23, 24, 25, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд –
П О С Т А Н О В И В:
1. Визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю „ІнтерПроЕко” (01042, м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 15, код - 33783940).
2. Відкрити ліквідаційну процедуру.
3. Задовольнити клопотання заявника (боржника) про призначення ліквідатором боржника голови ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю „ІнтерПромЕко” Савінова В.С.
4. Призначити ліквідатором банкрута голову ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю „ІнтерПромЕко” Савінова Віктора Сергійовича.
5. Зобов'язати ліквідатора у п'ятиденний строк з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України оголошення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури з метою виявлення, встановлення кредиторів боржника, що ліквідується власником та повідомлення їх (кредиторів) про визнання зазначеного боржника банкрутом та надати суду докази про надання вищевказаного оголошення протягом двох тижнів з моменту опублікування. Відомості про визнання боржника банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури повинні містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом, найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство, дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).
6. Підприємницьку діяльність банкрута завершити.
7. Строк виконання всіх грошових зобов'язань вважати таким, що настав з 19.09.2006 р.
8. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості банкрута з 19.09.2006 р.
9. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 19.09.2006 р.
10. Зобов'язати ліквідатора надати суду ліквідаційний баланс банкрута та звіт ліквідатора до 19.09.2007 р.
11. Копію Постанови для відома направити в Прокуратуру м. Києва та ДПА у м. Києві, м. Київ. вул. Шолуденка, 33/19 (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА у м. Києві).
Суддя А.М. Демидова
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2006 |
Оприлюднено | 16.10.2007 |
Номер документу | 1019303 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Демидова А.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні