Справа № 2-52-2005
Провадження №2-во/155/25/21
Ухвала
іменем України
04 січня 2022 року м.Горохів
Горохівський районний суд Волинської області в складі:
головуючого судді - Яремчук С.М.,
з участю секретаря судового засідання - Задурської К.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі засідань в м.Горохів заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні, -
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою, в якій просить постановити ухвалу, якою виправити описку, допущену в описовій, мотивувальній та резолютивній частинах рішення Горохівського районного суду Волинської області від 15 лютого 2005 року у справі № 2-52-2005 за його позовом про встановлення права власності на торгівельний кіоск ІНФОРМАЦІЯ_1 , зазначивши, що кіоск знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
Заявник у судове засідання 04.01.2022 не з`явився, хоча повідомлявся про дату, час та місце розгляду заяви, що не перешкоджає розгляду даної заяви.
Згідно з ч.1 ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Як вбачається з акту №1 про невиправні пошкодження справ (документів) Горохівського районного суду Волинської області від 26.12.2018 року, цивільна справа №2-52-2005 за позовом ОСОБА_1 до Мар`янівського споживчого товариства про встановлення права власності на торгівельний кіоск ІНФОРМАЦІЯ_1 підлягає зняттю з обліку, оскільки справа зіпсувалася (розсипалася) наслідком природного старіння. Пошкодження призвело до появи дефектів паперу та тексту різної етіології, що унеможливлює прочитати документи по справі.
Крім того, заявником надано копію рішення Горохівського районного суду Волинської області від 15 лютого 2005 року №2-52-2005, на підставі якої неможливе вирішення питання щодо виправлення описки.
Отже, виправлення описки на підставі копії судового рішення і у відсутності вказаної цивільної справи, цивільним процесуальним законодавством не передбачено. А тому заявнику слід відмовити у задоволенні заяви.
Суд зазначає, що у випадку втрати судової справи заявник має право відповідно до ст.ст. 488, 489 ЦПК України звернутися до суду із заявою про відновлення втраченого провадження.
Керуючись ст.260,269 ЦПК України, суд, -
постановив:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні - відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення, в разі проголошення вступної та резолютивної частини ухвали, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Горохівського районного суду
Волинської області Яремчук С.М.
Суд | Горохівський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 04.01.2022 |
Оприлюднено | 06.01.2022 |
Номер документу | 102399824 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Горохівський районний суд Волинської області
Яремчук С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні