Справа № 359/13097/21
Провадження №1-кп/359/782/2021
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30грудня 2021 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
з участю прокурора ОСОБА_3 ,
обвинувачених ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ,
захисників обвинувачених ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні з технічною аудіо та відео фіксацією в залі суду угоди про визнання винуватості в кримінальному провадженні №12021110000000771, внесеному Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.12.2020, що надійшло до суду з обвинувальним актом по обвинуваченню
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця сел. Донецьке м.Кіровськ Луганської області, громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою АДРЕСА_1 ,
у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.368 КК України,
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця с. Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області, громадянина України, зареєстрованого за адресою АДРЕСА_2 , фактично проживаючого за адресою АДРЕСА_3 ,
та
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , уродженки с.Жовтневе Переяслав-Хмельницького району Київської області, громадянки України, зареєстрованої за адресою АДРЕСА_4 , фактично проживаючої за адресою АДРЕСА_5 ,
у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України,
в с т а н о в и в:
Згідно обвинувального акту ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч.1 ст.368 КК України, ОСОБА_5 та ОСОБА_6 вчинили кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України, за наступних обставин.
Згідно з контрактом від 23.12.2020, укладеним між Національною академією аграрних наук України в особі президента академіка НААН ОСОБА_10 та доктором сільськогосподарських наук, професором , членом-кореспондентом НААН ОСОБА_4 та на підставі наказу НААН від 23.12.2020 № 469-к, останнього призначено на посаду директора Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України (далі - Інститут) на термін з 10.01.2021 по 09.01.2026.
За цим контрактом ОСОБА_4 зобов`язується безпосередньо і через апарат управління Інституту здійснювати поточне керівництво установою, забезпечувати високоефективну діяльність як її, так і підпорядкованих їй дослідних господарств, ефективне використання і забезпечення закріпленого за ними державного майна.
Керівник є повноваженим представником установи під час реалізації повноважень, функцій обов`язків установи, передбачених законодавством, статутами НААН та установи, іншими нормативними документами.
На період дії контракту керівник зобов`язаний забезпечити виконання своїх обов`язків, а також високоефективне використання земельних ресурсів, основних фондів, іншого державного майна що знаходиться в розпорядженні установи та їх збереження, в тому числі використання нежитлових будинків і приміщень на умовах оренди.
Згідно статуту Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України - Інститут є державною, бюджетною, неприбутковою, науковою установою, перебуває у віданні НААН, як органу управління державним майном.
У своїй діяльності Інститут керується Конституцією України, законами України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про особливості правового режиму діяльності Національної академії наук України, національних галузевих академій наук та статусу їх майнового комплексу», Цивільним, Господарським, Бюджетним та Податковим кодексами України, іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Академії та своїм Статутом.
Інститут заснований на державній власності. На балансі Інституту обліковується майно, яке закріплене за ним Академією на праві оперативного управління, придбане за рахунок коштів загального або спеціального фондів Державного бюджету. За Інститутом закріплені земельні ділянки, які використовуються для забезпечення наукової діяльності установи та надані йому на праві постійного користування, що посвідчується у встановленому законом порядку.
Майновий комплекс Інституту складають усі матеріальні та нематеріальні активи що обліковуються на балансі Інституту і передані йому Академією на праві оперативного управління, а також придбані Інститутом за рахунок бюджетних коштів та коштів від фінансово-господарської діяльності та/або набуті іншим шляхом, не забороненим законодавством.
Джерелами формування майнового комплексу Інституту є , зокрема, державне майно, передане йому Академією на праві оперативного управління:
Державне майно, яке закріплене за Інститутом Академією, належить йому на праві оперативного управління. Здійснюючи це право, Інститут може використовувати це майно для участі в цивільних відносинах, у тому числі для провадження некомерційної фінансово-господарської діяльності, відповідно до статутних цілей та в межах своєї цивільної правоздатності.
Відчуження нерухомого майна Інституту здійснюється лише з дозволу Президії Академії в порядку, визначеному нормами чинного законодавства.
Майном та коштами, одержаними Інститутом від діяльності (у тому числі зовнішньоекономічної), благодійними внесками та пожертвуваннями організацій (у тому числі міжнародних) і приватних осіб, а також коштами і майном, отриманими на інших підставах, що не суперечать законодавству, Інститут розпоряджається самостійно відповідно до кошторису. Порядок їх використання встановлюється відповідними нормативно-правовими актами.
Інститут може, на вигідних для нього умовах, керуючись чинним законодавством про оренду майна, з дозволу Президії Академії та у встановленому законодавством порядку, здавати в оренду закріплене за ним державне майно, що відноситься до основних засобів і не використовується з науковою та виробничою метою.
Кошти, отримані від оренди об`єктів майнового комплексу, у повному обсязі спрямовуються на виконання статутних завдань Інституту.
Правові, економічні та організаційні відносини, пов`язані з передачею в оренду майна, що перебуває в державній власності, зокрема, і майна Інституту, врегульовані Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законами України «Про оренду державного та комунального майна» та «Про особливості правового режиму діяльності Національної академії наук України, національних галузевих академій наук та статусу їх майнового комплексу», Порядок передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020№ 483, статутом Інституту.
Так, ст. 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» передбачено передачу в оренду державного майна в наступні етапи:
-прийняття рішення щодо наміру передачі майна в оренду;
-внесення інформації про потенційний об`єкт оренди до ЕТС;
-прийняття рішення про включення потенційного об`єкта оренди до одного із Переліків;
-опублікування інформації про потенційний об`єкт оренди, щодо якого прийнято рішення про включення до одного з Переліків, в ЕТС;
-розміщення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду;
-проведення аукціону на право оренди майна або передача об`єкта в оренду без проведення аукціону, укладення та публікація в ЕТС договору оренди.
За ст. 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» - ініціаторами оренди майна можуть бути потенційний орендар, балансоутримувач, уповноважений орган управління та/або орендодавець.
Потенційний орендар, зацікавлений в одержанні в оренду нерухомого або індивідуально визначеного майна, звертається до орендодавця із заявою про включення цього майна до Переліку відповідного типу згідно з Порядком передачі майна в оренду.
Орендодавець протягом трьох робочих днів з дати отримання відповідної заяви передає її балансоутримувачу такого майна.
За результатами розгляду заяви (крім випадків, передбачених абзацом п`ятим частини другої статті 6 цього Закону) балансоутримувач протягом 10 робочих днів з дати отримання такої заяви приймає одне з таких рішень:
-рішення про намір передачі майна в оренду;
-рішення про відмову у включенні об`єкта до відповідного Переліку в разі наявності однієї з підстав, передбачених статтею 7 цього Закону.
У разі якщо відповідно до законодавства, статуту або положення балансоутримувача уповноважений орган управління, до сфери управління якого належить балансоутримувач, має надавати згоду на розпорядження майном балансоутримувача, балансоутримувач протягом 40 робочих днів з дати отримання заяви потенційного орендаря приймає одне з таких рішень:
-рішення про намір передачі майна в оренду, погоджене уповноваженим органом управління;
-рішення про відмову у включенні об`єкта до відповідного Переліку в разі наявності однієї з підстав, передбачених статтею 7 цього Закону.
Відсутність погодження або відмови у погодженні уповноваженого органу управління протягом 40 робочих днів з дати отримання заяви потенційного орендаря вважається погодженням уповноваженого органу управління рішення балансоутримувача про намір передачі майна в оренду.
Про прийняте рішення балансоутримувач повідомляє заявника та орендодавця протягом трьох робочих днів з дати його прийняття.
У разі включення об`єкта до відповідного Переліку за заявою іншої особи, яка подана раніше, балансоутримувач інформує заявника та орендодавця про таке включення.
Балансоутримувач може прийняти рішення про намір передачі майна в оренду за власною ініціативою, з урахуванням законодавства, статуту або положення балансоутримувача про погодження уповноваженим органом управління, до сфери управління якого належить балансоутримувач.
Відсутність погодження або відмови у погодженні уповноваженого органу управління протягом 40 робочих днів з дати направлення звернення балансоутримувача про таке погодження вважається погодженням уповноваженого органу управління рішення балансоутримувача про намір передачі майна в оренду.
У разі якщо ініціатором оренди майна є орендодавець, такий орендодавець звертається до балансоутримувача майна із заявою про включення цього майна до Переліку відповідного типу відповідно до Порядку передачі майна в оренду.
Прийняття рішення балансоутримувачем про намір передачі майна в оренду та погодження такого рішення відбуваються у порядку, встановленому частиною другою цієї статті.
У разі якщо ініціатором оренди майна є уповноважений орган управління, то такий уповноважений орган управління надає балансоутримувачу рішення про доцільність передачі майна в оренду, яке є погодженням уповноваженого органу управління рішення балансоутримувача про намір передачі майна в оренду. Балансоутримувач протягом 10 робочих днів з дати отримання рішення про доцільність передачі майна в оренду приймає рішення про намір передачі майна в оренду.
Після прийняття балансоутримувачем рішення про намір передачі майна в оренду або отримання від уповноваженого органу управління рішення про доцільність передачі майна в оренду балансоутримувач здійснює такі дії:
- вносить інформацію про потенційний об`єкт оренди до ЕТС в порядку, обсязі та строки, передбачені Порядком передачі майна в оренду, та включає об`єкт до одного з Переліків, якщо відповідно до цього Закону балансоутримувач може виступати орендодавцем відповідного майна і якщо включення об`єкта до Переліку відповідного типу не потребує прийняття рішення іншим органом;
- надсилає інформацію про потенційний об`єкт оренди орендодавцю для її внесення до ЕТС в порядку, обсязі та строки, передбачені Порядком передачі майна в оренду, та звертається до орендодавця із клопотанням про включення потенційного об`єкта оренди до одного з Переліків згідно з Порядком передачі майна в оренду.
Орендодавець розглядає клопотання балансоутримувача, подане відповідно до частини четвертої цієї статті, та протягом 10 робочих днів з дати отримання клопотання приймає одне з таких рішень:
- рішення про включення об`єкта до Переліку відповідного типу;
- рішення про відмову у включенні об`єкта до Переліку відповідного типу з підстав, передбачених статтею 7 цього Закону.
У випадках, передбачених частиною шостою цієї статті, орендодавець звертається до уповноваженого органу, визначеного частиною шостою цієї статті, із клопотанням про включення об`єкта до Переліку, якщо включення об`єкта до Переліку відповідного типу потребує прийняття відповідного рішення, і передає його на розгляд такого органу. Такі дії не здійснюються орендодавцем у випадку, якщо особи орендодавця та уповноваженого органу, визначеного частиною шостою цієї статті, є однією особою.
Про прийняте рішення орендодавець повідомляє балансоутримувача та заявника протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення.
Рішення балансоутримувача (уповноваженого органу управління) або орендодавця про відмову у включенні об`єкта до одного з Переліків може бути скасовано або змінено:
- Кабінетом Міністрів України або визначеним ним органом - щодо майна державної власності;
- представницьким органом місцевого самоврядування або визначеними ним органами - щодо майна комунальної власності.
Рішення балансоутримувача про відмову у включенні об`єкта до одного з Переліків може бути також скасовано або змінено уповноваженим органом управління.
Балансоутримувач майна, включеного до одного з Переліків, вживає заходів для укладення охоронного договору щодо об`єктів, внесених до Державного реєстру нерухомих пам`яток України, інших об`єктів культурної спадщини, які включені до одного з Переліків. Балансоутримувач зобов`язаний передати орендарю копію охоронного договору, укладеного балансоутримувачем з відповідним органом охорони культурної спадщини, за актом приймання-передачі. Орендар зобов`язаний виконувати умови охоронного договору, про що зазначається у договорі оренди.
Переліки оприлюднюються в ЕТС та на офіційних вебсайтах орендодавців.
Згідно ст. 12 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» орендодавець оприлюднює в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду на аукціоні в таких випадках та у такі строки:
- протягом 20 робочих днів з дати включення об`єкта оренди до Переліку першого типу, якщо включення такого об`єкта до Переліку відбулося за заявою потенційного орендаря згідно з частиною другою статті 6 цього Закону;
- протягом 20 робочих днів з дати подання потенційним орендарем заяви на оренду майна згідно з частиною першою статті 11 цього Закону;
- у будь-який час після включення об`єкта оренди до Переліку першого типу, якщо включення такого об`єкта до Переліку відбулося за власною ініціативою (ініціативою балансоутримувача, уповноваженого органу управління або орендодавця) і щодо якого відсутня заява на оренду майна, передбачена частиною першою статті 11 цього Закону.
Вимоги до змісту оголошення, порядку та строків його оприлюднення встановлюються Порядком передачі майна в оренду.
За статтею 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» - об`єкти державної власності передаються в оренду за результатами проведення аукціону виключно в ЕТС, у тому числі аукціону, предметом якого є право на продовження договору оренди об`єкта згідно із статтею 18 цього Закону (ч. 1).
Таким чином законодавством України у сфері оренди державного майна та установчими документами Інституту передбачено можливість передачі об`єктів нерухомого майна державної наукової установи, виключно за погодженням Президії НААН, шляхом включення цих об`єктів до Переліків об`єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні чи без проведення аукціону, власне проведення аукціону та передачі об`єктів в оренду за його результатами чи передачі об`єктів в оренду без проведення аукціону в електронній торговій системі, визначеній Законом України «Про оренду державного та комунального майна».
При цьому передача в оренду об`єктів нерухомого майна Інституту товариству з обмеженою відповідальністю «Еко Енерго Груп», у відповідності до статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» без проведення аукціону не можлива.
Згідно статуту Інституту - управління Інститутом здійснює директор.
Директор обирається шляхом таємного голосування на зборах колективу наукових працівників Інституту на строк до п`яти років, з правом бути переобраним і призначається на посаду шляхом укладення з ним Президентом Академії контракту в порядку, передбаченому законодавством.
Директор несе персональну відповідальність за діяльність Інституту, у тому числі за організацію науково-дослідних робіт, підготовку наукових кадрів, складання і виконання кошторисів, збереження закріпленого за Інститутом державного майна і забезпечення пожежної безпеки його об`єктів, створення належних соціально-економічних умов членам трудового колективу та діяльність підпорядкованих Інституту дослідних господарств
Директор, діючи у межах законодавства, в інтересах Інституту, згідно з цим Статутом, самостійно вирішує питання діяльності інституту, за винятком питань, віднесених до компетенції Академії, зокрема:
- вирішує питання діяльності Інституту відповідно до статутних завдань;
- представляє Інститут в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності;
- відповідає за результати діяльності Інституту перед Академією;
- укладає договори, необхідні для виконання покладених на Інститут завдань, видає довіреності;
- у межах своєї компетенції видає накази і розпорядження, обов`язкові для всіх підрозділів та працівників Інституту;
- затверджує положення про структурні підрозділи і визначає функціональні обов`язки працівників:
- призначає частину складу вченої ради Інституту;
- забезпечує дотримання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку;
- самостійно визначає організаційну структуру управління і розробляє штатний розпис інституту з урахуванням умов та фонду заробітної плати, подає керівництву Академії для затвердження;
- здійснює інші повноваження, передбачені статутом Інституту.
Зі змісту примітки до ст. 364 КК України вбачається, що службовими особами у ст. ст. 364, 368, 368-2, 369 Кодексу є особи, які постійно, тимчасово, чи за спеціальними повноваженнями здійснюють функції представника влади чи місцевого самоврядування, а також обіймають постійно чи тимчасово в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, якими особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною особою підприємства, установи, організації, судом або законом.
Таким чином, ОСОБА_4 , в силу покладених на нього статутом Інституту та контрактом повноважень,тимчасово обіймає в державній установі посаду пов`язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, тобто, згідно з ч.3 ст. 18 та п. 1 примітки до ст. 364 КК України є службовою особою, згідно статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб`єктом, на якого поширюється дія цього Закону.
Згідно ст. 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Згідно зі ст. ст. 3, 22 Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктам, на яких поширюється дія цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов`язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.
ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді директора Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України та, будучи уповноваженим за погодженням Президії НААН у відповідності до законодавства України про оренду майна передавати в оренду майно Інституту, з метою особистого незаконного збагачення, вчинив корупційний злочин за пособництва провідного юрисконсульта Інституту ОСОБА_5 та провідного бухгалтера з обліку касових операцій Інституту ОСОБА_6 , які не є службовими особами за наступних обставин.
Так, за невстановлених досудовим слідством обставин, місці та часу, директор Інституту ОСОБА_4 вступив у змову з юрисконсультом Інституту ОСОБА_5 та бухгалтером Інституту ОСОБА_6 , які не уповноважені на розпорядження майном Інституту та передачу об`єктів нерухомості в оренду, домовившись про спільне вчинення кримінального правопорушення отримання неправомірної вигоди від фізичних та юридичних осіб за надання їм у користування нерухомого майна Інституту без оформлення договорів оренди.
При цьому, ОСОБА_5 поновлено на посаді провідного юрисконсульта Інституту, згідно наказу Інституту розведення і генетики тварин НААН (далі - Інститут) № 59-к від 04.07.2016, після чого на підставі наказу цього ж Інституту № 75-К від 27.09.2017 він переведений на посаду головного юрисконсульта, яку він обіймає й на даний час.
Працюючи на посаді юрисконсульта Інституту, ОСОБА_5 не уповноважений на розпорядження нерухомим майном Інституту, передачу його в оренду, укладати договори оренди.
Зокрема, згідно розробленої на основі Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004, № 336 (зі змінами та доповненнями) посадової інструкції, яка 02.11.2020 затверджена Директором Інституту ОСОБА_4 на ОСОБА_5 покладені такі завдання та обов`язки:
1. Здійснення юридичної підтримки та захисту інтересів Інституту в судових, правоохоронних, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності та перед громадянами України іноземцями, особами без громадянства.
2. Розробка або участь у розробленні документів правового характеру.
3. Здійснення методичного керівництва правовою роботою в Інституті, надання правової допомоги структурним підрозділам, бере участь у підготовці обґрунтованих відповідей у разі відхилення претензій.
4. Підготовка за участю інших підрозділів Інституту (у разі потреби і обов`язкового доручення директора) матеріалів про розкрадання, розтрати, нестачі, випуск недоброякісної, нестандартної і некомплектної продукції; порушенні екологічного законодавства та про інші правопорушення для подання їх до господарських, слідчих і судових органів, здійснює облік і зберігання судових і господарських справ, які перебувають у виконанні або закінчені судочинством.
5. Участь у розробленні і виконанні заходів для зміцнення господарського розрахунку, договірної, фінансової і трудової дисципліни, забезпечення зберігання власності Інституту.
6. Вивчення, аналіз і узагальнення результатів розгляду претензій судових і господарських справ, а також вивчає практику укладення і виконання договорів з метою розроблення відповідних пропозицій для усунення виявлених недоліків і поліпшення господарсько-фінансової діяльності Інституту.
7. Відповідно до заданого порядку оформлення матеріалів щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.
8. Участь у роботі з укладення господарських договорів, підготовки:
- висновків про їх юридичну обґрунтованість, розробленні умов колективних договорів, а також розгляді питань про дебіторську і кредиторську заборгованість.
9. Контроль за своєчасністю подання довідок, розрахунків, пояснень та інших матеріалів для підготовки відповідей на претензії.
10. Підготовка разом з іншими підрозділами (у разі потреби і обов`язкового доручення директора) пропозицій про зміну чинних або відміну тих наказів що втратили чинність, та інших нормативних актів, які були видані в Інституті.
11. Ведення довідково-інформаційної роботи з питань законодавства і нормативних актів, а також облік чинного законодавства та інших нормативних актів, робить позначки про їх скасування, зміни та доповнення.
12. Участь у підготовці висновків щодо правових питань, які виникають у діяльності підприємства, проектів нормативних актів, які надходять на відгук, а також у розробленні пропозицій для удосконалення діяльності Інституту.
13. Провадження роботи з правової пропаганди, ознайомлення посадових осіб Інституту з нормативними актами, які стосуються їх діяльності, а також із змінами в чинному законодавстві.
14. Надання довідок і консультацій працівникам Інституту (у разі потреби і обов`язкового доручення директора) про сучасне чинне законодавство, а також висновки з організаційно-правових та інших юридичних питань, надає допомогу з оформлення документів і актів майново-правового характеру.
15. Відповідно до наказів та доручень директора Інституту виконує інші дії та обов`язки, спрямовані на досягнення мети, завдань та захисту інтересів Інституту.
16. Виконує окремі службові доручення свого безпосереднього керівника.
Провідний юрисконсульт несе відповідальність:
1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов`язків, що передбачені посадовою інструкцією, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю.
2. За правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України.
3. За завдання матеріальної шкоди - в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.
4. За недотримання чинного законодавства України при здійсненні господарської діяльності Інституту - в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.
ОСОБА_6 на підставі наказу Інституту розведення і генетики тварин НААН № 126-к від 03.11.2011 переведено на посаду провідного бухгалтера Інституту, на якій вона працює до цього часу.
Відповідно до посадової інструкції провідного бухгалтера з обліку касових операцій Інституту розведення і генетики тварин НААН, затвердженої в.о. директора Інституту ОСОБА_11 - ОСОБА_6 виконує наступні обов`язки:
1. Здійснює операції по прийому, обліку, видачі та зберіганню грошових коштів і пінних паперів з обов`язковим дотриманням правил, що забезпечують їх збереження.
2. Отримує за оформленими, відповідно до встановленого порядку документами, грошові кошти або оформлює їх для отримання безготівковим шляхом в установах банку для виплати працівникам заробітної плати, премій, оплати відряджень і інших витрат.
3. Веде на основі прибуткових і видаткових документів касову книгу, звіряє фактичну наявність грошових сум і цінних паперів з книжковим залишком.
4. Складає опис старих купюр, а також відповідні документи для їх передачі до установ банку з метою заміни на нові.
5. Здійснює готівкові та безготівкові розрахунки в установленому порядку з організаціями та фізичними особами при оплаті робіт і послуг установи.
6. Веде книгу обліку депонованих сум.
7. Проводить нарахування та веде облік компенсаційних витрат ліквідаторам аварії на ЧАЕС та особам, прирівняних до них.
8. Здійснює нарахування орендної плати орендарям. Виписує орендарям рахунки, податкові накладні та акти виконаних робіт для розрахунків з орендарями.
9. Складає меморіальний ордер №4 «Накопичувальна відомість за розрахунками з іншими дебіторами».
10. Слідкує за станом розрахунків орендарів за оренду приміщення та спожиті комунальні послуги та інформує керівництво установи та юридичну службу про стан розрахунків, з метою вжиття заходів та недопущення простроченої дебіторської заборгованості.
11. Складає звіти.
12. Виписує, приймає та обробляє подорожні листи службових легкових автомобілів.
13. Забезпечує установу, керівників, кредиторів, дебіторів та інших користувачів бухгалтерської звітності порівняною та достовірною бухгалтерською інформацією по відповідній ділянці обліку.
14. Стежить за збереженням бухгалтерських документів.
15. Виконує у випадку виробничої необхідності іншу роботу по розпорядженню головного бухгалтера.
Бухгалтер несе відповідальність за:
- неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов`язків, помилкові дії чи бездіяльність, неприйняття рішень, що входять у сферу його компетенції, а також за невикористання або неповне використання своїх функціональних прав, що передбачені посадовою інструкцією, а також правилами внутрішнього трудового розпорядку, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю та кримінальним законодавством України;
- правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності в межах визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством;
- заподіяння матеріальної шкоди в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.
Таким чином, ОСОБА_6 не є службовою особою та не уповноважена розпоряджатися нерухомим майном Інституту, передавати його в оренду, укладати договори оренди.
Згідно заздалегідь розподілених ролей, ОСОБА_4 , як керівник Інституту та службова особа, уповноважена здійснювати управління майном Інституту спілкувався з потенційними користувачами нерухомого майна Інституту щодо істотних умов такого користування, усно надавав їм дозвіл на користування нерухомим майном Інституту, визначав місячну вартість користування майном Інституту за 1 м2 та узгоджував строки такого використання майна.
ОСОБА_5 повинен був надавати допомогу ОСОБА_4 та здійснювати облік об`єктів нерухомості Інституту, які вже передано у користування та тих, які можна передати у користування, за вказівкою ОСОБА_4 , надавати консультації потенційним користувачам нерухомого майна Інституту щодо істотних умов такого користування, показувати потенційним користувачам нерухомого майна Інституту ці об`єкти та надання до них доступу, перед наданням у користування та початком фактичного використання цих об`єктів, проводити обрахунки фактично переданих у користування фізичним та юридичним особам площ об`єктів нерухомості Інституту та визначенні сум, які необхідно сплатити за користування цим майном з урахуванням визначеної ОСОБА_4 місячної вартості користування 1 м2 нерухомого майна Інституту та загальної площі використовуваного майна.
ОСОБА_6 , як бухгалтер Інституту, повинна була надавати допомогу у проведенні обрахунків фактично переданих у користування фізичним та юридичним особам площ об`єктів нерухомості Інституту та визначенні сум, які необхідно сплатити за користування цим майном з урахуванням визначеної ОСОБА_4 місячної вартості користування 1 м2 нерухомого майна Інституту та загальної площі використовуваного майна; отримувати грошові кошти від користувачів нерухомого майна Інституту та передавати їх ОСОБА_4 .
Так, 12.04.2021, точний час досудовим слідством не встановлено, директор ТОВ «Еко Енерго Груп» (код ЄДРПОУ 42784735) (далі ТОВ «Еко Енерго Груп», Товариство з обмеженою відповідальністю, Товариство) ОСОБА_12 , перебуваючи за адресою Київська обл., Бориспільський р-н с. Чубинське вул. Погребняка, 1, звернувся до директора Інституту ОСОБА_4 для обговорення можливості оренди складських та офісних приміщень (кабінетів) Інституту товариством з обмеженою відповідальністю «Еко Енерго Груп» (код ЄДРПОУ 42784735).
Під час розмови в той день між ОСОБА_12 та ОСОБА_4 , яка відбулася у робочому кабінеті директора Інституту за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Погребняка, 1, останній покликав юрисконсульта Інституту ОСОБА_5 .
Тоді ж, достовірно знаючи визначену законодавством та установчими документами Інституту процедуру передачі в оренду державного майна Інституту, нехтуючи положеннями ст. 68 Конституції України, ст. 22 Закону України «Про запобігання корупції», ч. 5 ст. 2, ст.ст. 5, 6, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, п.п. 27, 31, 37 статуту Інституту, ОСОБА_4 зловживаючи своїм службовим становищем в присутності ОСОБА_5 повідомив директору ТОВ «Еко Енерго Груп» (код ЄДРПОУ 42784735) ОСОБА_12 про можливість надання у користування Товариству складських та офісних приміщень Інституту загальною площею понад 160 м2 без укладення договорів оренди, що обумовлено необхідністю тривалого оформлення оренди за результатами проведення аукціону. Також ОСОБА_4 під час цієї ж розмови повідомив ОСОБА_12 , що вартість користування приміщеннями Інституту складатиме 200 гривень за 1 м2 за місяць, які разом з грошовими коштами за фактичне використання електроенергії щомісячно необхідно буде передавати готівкою ОСОБА_5
ОСОБА_12 погодився на запропоновані директором Інституту умови користування нерухомим майном цієї державної наукової установи, без укладення договору оренди, після чого з 12.04.2021 ТОВ «Еко Енерго Груп» фактично розпочало користуватися кабінетом № 420 (згідно інвентаризаційної справи приміщення № 213), який розташований на четвертому поверсі будівлі (А-V) Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В.Зубця за адресою Київська обл. Бориспільський р-н с. Чубинське вул. Погребняка, 1, разом з тим, директор товариства повідомив правоохоронні органи про зазначені вище протиправні дії ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , розпочав діяти під їх контролем на викриття злочинної діяльності останніх.
В подальшому, ОСОБА_4 , у невстановлені досудовим слідством дату та час, перебуваючи за адресою розташування Інституту, під час розмови з ОСОБА_12 зменшив вартість користування ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщеннями Інституту до 100 гривень за 1 м2 на місяць.
19.05.2021, ОСОБА_12 прибув до Інституту де у період з 11 год. 38 хв. по 11 год. 40 хв. у кабінеті ОСОБА_4 обговорив з останнім питання оренди решти необхідних для ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень. Під час розмови ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_12 про можливість використання ТОВ «Еко Енерго Груп» інших приміщень Інституту, а саме: кабінетів № 417, 418 (згідно інвентаризаційної справи приміщення №№ 216 та 215 відповідно), які розташовані на четвертому поверсі будівлі (А-V) Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В.Зубця за адресою Київська обл. Бориспільський р-н с. Чубинське вул. Погребняка, 1, та в якості складського приміщення нежитлового приміщення (згідно інвентаризаційної справи приміщення - 1, 2, 3, 4, 5 та 58), яке розташоване на першому поверсі будівлі «Адміністративно-побутовий корпус» (А-1) Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В.Зубця, за адресою Київська обл. Бориспільський р-н с. Чубинське вул. Погребняка, 4, з 20.05.2021, а з питань отримання доступу до цих приміщень та оплати за користування ними він направив до ОСОБА_5 .
Після розмови з ОСОБА_4 , ОСОБА_12 , в цей же день та час, вийшов з його кабінету та зайшов у кабінет ОСОБА_5 , який знаходиться за тією ж адресою, з яким у період з 11 год. 40 хв. по 11 год. 45 хв., обговорив питання оренди решти необхідних для ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень та розрахувався за користування кабінетом № 420 Інституту у квітні 2021 року, надавши ОСОБА_5 грошові кошти в сумі 2200 гривень. ОСОБА_5 у свою чергу, на виконання заздалегідь обумовленого спільного з ОСОБА_4 та ОСОБА_6 злочинного плану, який полягав в отриманні неправомірної вигоди за передачу фізичним та юридичним особам у користування без оформлення оренди об`єктів нерухомості Інституту, маючи прямий умисел на отримання такої неправомірної вигоди для ОСОБА_4 у вигляді грошових коштів у сумі 2200 гривень, з метою отримання неправомірної вигоди залучив для отримання зазначених грошових коштів ОСОБА_6 , якій стало відомо про злочинний умисел ОСОБА_4 та ОСОБА_5 .
ОСОБА_6 , 19.05.2021, в 11 год. 43 хв., прибула на запрошення ОСОБА_5 до його службового кабінету за адресою: АДРЕСА_4 , де в його ж присутності, на виконання раніше обумовленого з ОСОБА_4 та ОСОБА_5 наміру, отримала від ОСОБА_12 неправомірну вигоду у виді грошових коштів у сумі 2200 гривень.
Після цього, у зв`язку з досягнутою домовленістю між ОСОБА_4 та ОСОБА_12 ТОВ «Еко Енерго Груп» з 20.05.2021 почало використовувати кабінети №№ 417, 418, 420 (згідно інвентаризаційної справи приміщення №№ 216, 215, 213 відповідно), які розташовані на четвертому поверсі будівлі (А-V) Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В.Зубця, за адресою: АДРЕСА_4 , та нежитлове приміщення (згідно інвентаризаційної справи приміщення - 1, 2, 3, 4, 5 та 58), яке розташоване на першому поверсі будівлі «Адміністративно-побутовий корпус» (А-1) Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В.Зубця, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Погребняка, 4.
Далі, 06.07.2021, ОСОБА_12 за попередньою домовленістю з ОСОБА_4 прибув до Інституту за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Погребняка, 1, де у період з 08:30 по 08:45,перебуваючи у кабінеті ОСОБА_4 обговорив з останнім питання оренди необхідних для ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень, запитав про можливість укладення договорів оренди фактично використовуваних приміщень Інституту, на що отримав негативну відповідь. Зокрема, ОСОБА_4 за для реалізації свого плану, який полягав в отриманні неправомірної вигоди за передачу фізичним та юридичним особам у користування без оформлення оренди об`єктів нерухомості (майна) Інституту, маючи прямий умисел на отримання такої неправомірної вигоди для себе у вигляді грошових коштів плати за користування майном Інституту, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, з метою отримання неправомірної вигоди для себе повідомив ОСОБА_12 про неможливість офіційного укладення договору оренди приміщень, які вже фактично надані у користування ТОВ «Еко Енерго Груп», натомість повідомив про можливість їх використання на попередньо обговорених умовах, тобто без укладення договорів оренди з щомісячною оплатою за користування майном Інституту готівкою ОСОБА_5 в розрахунку 100 гривень за 1 м2.
Після розмови з ОСОБА_4 , перебуваючи за тією ж адресою та у цей же період часу, ОСОБА_12 на пропозицію першого зайшов у кабінет до ОСОБА_5 для обговорення з ним питання офіційного оформлення оренди ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень Інституту та оплати за передачу в користування ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень Інституту у травні та червні 2021 року. Під час розмови, перебуваючи у службовому кабінеті ОСОБА_5 останній запросив ОСОБА_6 . Після прибуття ОСОБА_6 до кабінету ОСОБА_5 , вказані особи обрахували загальну суму неправомірної вигоди у виді грошових коштів в сумі 27600 гривень, які необхідно сплатити за передачу у користування ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень Інституту у травні та червні 2021 року, озвучили цю суму ОСОБА_12 . Наприкінці даної зустрічі, о 08 год. 45 хв., ОСОБА_12 передав ОСОБА_5 частину від озвученої суми неправомірної вигоди, а саме 22000 гривень, поклавши їх на стіл ОСОБА_5 ОСОБА_6 , у свою чергу, на виконання раніше обумовленого з ОСОБА_4 та ОСОБА_5 умислу, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи з корисливих мотивів взяла вказані грошові кошти у сумі 22000 гривень як неправомірну вигоду для ОСОБА_4 за передачу в користування ТОВ «Еко Енерго Груп» приміщень Інституту у травні та червні 2021 року, перерахувала їх, після чого вийшла з ними з кабінету ОСОБА_5 .
Таким чином, ОСОБА_4 , своїми умисними діями, які виразились в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч.1 ст.368 КК України.
ОСОБА_5 , своїми умисними діями, які виразились в пособництві в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України.
ОСОБА_6 , своїми умисними діями, які виразились в пособництві в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинила кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України.
22 грудня 2021 року в даному кримінальному провадженні між прокурором Вишгородської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 та ОСОБА_4 в присутності адвоката ОСОБА_7 укладено угоду про визнання винуватості відповідно до вимог ст. 468 КПК України.
В угоді про визнання винуватості прокурор та підозрюваний в присутності захисника виклали формулювання обвинувачення та його правову кваліфікацію за ч.1 ст.368 КК України, які ніким не оспорюються. Також зазначили істотні для даного кримінального провадження обставини.
Згідно угоди про визнання винуватості ОСОБА_4 під час досудового розслідування повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення.
В угоді про визнання винуватості прокурор та підозрюваний в присутності захисника, узгодили призначення покарання за ч.1 ст.368 КК України у виді штрафу у розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 23800 гривень з позбавленням права обіймати посади пов`язані із організаційно розпорядчими функціями в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України строком на 1 рік.
Угода укладена в присутності захисника, про що свідчить його особистий підпис.
Також 22 грудня 2021 року в даному кримінальному провадженні між прокурором Вишгородської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 та ОСОБА_5 в присутності адвоката ОСОБА_8 укладено угоду про визнання винуватості відповідно до вимог ст. 468 КПК України.
В угоді про визнання винуватості прокурор та підозрюваний в присутності захисника виклали формулювання обвинувачення та його правову кваліфікацію за ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України, які ніким не оспорюються. Також зазначили істотні для даного кримінального провадження обставини.
Згідно угоди про визнання винуватості ОСОБА_5 під час досудового розслідування повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення.
В угоді про визнання винуватості прокурор та підозрюваний в присутності захисника, узгодили призначення покарання за ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України у виді штрафу у розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 23800 (двадцять три тисячі вісімсот) гривень з позбавленням права обіймати посади пов`язані із організаційно розпорядчими функціями в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України строком на 1 рік.
Угода укладена в присутності захисника, про що свідчить його особистий підпис.
Також 22 грудня 2021 року в даному кримінальному провадженні між прокурором Вишгородської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 та ОСОБА_6 в присутності адвоката ОСОБА_7 укладено угоду про визнання винуватості відповідно до вимог ст. 468 КПК України.
В угоді про визнання винуватості прокурор та підозрювана в присутності захисника виклали формулювання обвинувачення та його правову кваліфікацію за ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України, які ніким не оспорюються. Також зазначили істотні для даного кримінального провадження обставини.
Згідно угоди про визнання винуватості ОСОБА_6 під час досудового розслідування повністю визнала свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення.
В угоді про визнання винуватості прокурор та підозрювана в присутності захисника, узгодили призначення покарання за ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України у виді штрафу у розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 23800 (двадцять три тисячі вісімсот) гривень з позбавленням права обіймати посади пов`язані із організаційно розпорядчими функціями в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України строком на 1 рік.
Угода укладена в присутності захисника, про що свідчить його особистий підпис.
У судовому засіданні обвинувачені ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , свою провину в скоєнні злочину, який їм інкримінується, визнали повністю, щиро розкаялися. Зазначили що обставини вчинення ними злочину повністю відповідають обставинам, встановленим органом досудового слідства. Угоди про визнання винуватості підтримали та просили їх затвердити.
Захисники не заперечували проти укладення угод та затвердження їх судом, про що зазначили в судовому засіданні.
Прокурор в судовому засіданні просив угоди про визнання винуватості затвердити і призначити ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , узгоджене в угоді покарання, оскільки при укладенні даних угод дотримані вимоги та правила КПК України та КК України.
Судом з`ясовано, що обвинувачені цілком розуміють свої права, передбачені п. 1 ч. 4 ст.474 КПК України, наслідки укладення та затвердження угоди, визначені п.1 ч.1 ст.473 КПК України, характер обвинувачення, вид покарання, а також інші заходи, які будуть застосовані до них у разі затвердження угоди судом.
В судовому засіданні суд переконався у тому, що укладення угод сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угодах.
Санкція ч.1 ст.368 КК України, передбачає покарання у виді штрафу відоднієї тисячідо чотирьохтисяч неоподатковуванихмінімумів доходівгромадян абоарештом настрок відтрьох дошести місяців,або позбавленнямволі настрок віддвох дочотирьох років,з позбавленнямправа обійматипевні посадичи займатисяпевною діяльністюна строкдо трьохроків, що дає можливість підписання даних угод, оскільки злочин, у вчиненні якого обвинувачуються ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , згідно ст.12 КК України, відноситься до не тяжких злочинів. Зміст угод про визнання винуватості відповідає вимогам ст.472 КПК України.
Відповідно до ч. 4 ст. 469 КПК України, враховуючи тяжкість злочину, може бути укладено угоди про визнання винуватості між прокурором і обвинуваченими.
Обставиною, яка пом`якшує покарання обвинуваченим ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 відповідно ст. 66 КК України є щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.
Обставини, які обтяжують обвинуваченим ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 покарання відповідно ст. 67 КК України відсутні.
При перевірці угод про визнання винуватості на відповідність вимогам Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України судом встановлено, що угоди у повному обсязі відповідають вимогам вказаного законодавства, дії обвинувачених вірно кваліфіковані за ч.1 ст.368 та ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України, умови угод не суперечать інтересам суспільства і не порушують права, свободи чи інтереси сторін або інших осіб, відсутні будь-які підстави вважати, що укладення угоди не було добровільним, обвинувачені спроможні виконати взяті на себе за угодами зобов`язання, узгоджене сторонами покарання відповідає загальним засадам призначення покарання та санкції ч.1 ст.368 КК України.
Таким чином, враховуючи встановлені обставини, суд прийшов до висновку, що укладені між прокурором та підозрюваними ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 угоди про визнання винуватості підлягають затвердженню.
Процесуальні витрати за проведення експертизи №СЕ-19/111-21/38212-ДД від 08.10.2021 вартістю 2745,92грн., №СЕ-19/111-21/39316-ПЧ від 27.10.2021 вартістю 5491,84 грн., №СЕ-19/111-21/38192-ВЗ від 12.11.2021 вартістю 10983,68 грн. підлягають стягненню солідарно з обвинувачених ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 на користь держави Україна.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 15.07.2021 № 761/24690/21 арешт на майно, виявлене та вилучене під час проведення обшуку 06.07.2021 за місцем розташування Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця НААН України за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Погребняка 1, а саме: грошові кошти в робочому кабінеті провідного бухгалтера ДП «Інститут розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН України» ОСОБА_6 , номіналом 1000 (тисяча) гривень в кількості 12 (дванадцять купюр) із наступними серійними номерами: АЗ 4592939, АЄ 7740555, АЗ 6066619, АД 6964816, АЄ 7560781, АЖ 5781665, АЕ 6741064, АД 7872026, АИ 8411395, БА 0927701, АА 3274701, АА 6544970 та грошові кошти номіналом 200 (двісті) гривень в кількості 50 (п`ятдесят купюр) із наступними серійними номерами: УХ 4021699, УА 4439051, ТГ 1019506, УГ 4679353, КЙ 0699890, ПЕ 6618417, ЗВ 3461974, ЗД 7576438, ХИ 7812779, CM 8760400, ТЕ 0095285, КИ 0741417, ЄЮ 4397488, УН 5840785, ВА 7779011, ЗЕ 0472389, СЛ 9420938, ТЗ 9526144, СЗ 0467300, ХВ 0556176, ЕД 3486383, МА 8915832, УТ 3035968, СД 9749043, ТЕ 9303930, ВВ 8472890, УС 0556177, ЦА 4079546, ЕГ 5907910, CM 4619879, СА 5541646, ТЗ 3843765, СФ 2919408, УБ 3994608, КС 1152673, ХС 5641742, УИ 4534303, ТА 9599911, УД 9804107, УЛ 0248344, ЦА 8857487, ТЗ 9704975, УД 9939318, ЄЗ 8290852, ХБ 7637616, УГ 9937685, ТА 8420840, УВ 5169786, ЦА 4118623, ТА 9538403 слід скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 14.07.2021 № 761/24691/21 арешт на майно, яке 06.07.2021 було виявлено та вилучено в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_5 , а саме7 купюр номіналом 200 гривень: ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981 слід скасувати.
Накладений згідно ухвали Київського апеляційного суду від 19.10.2021 № 761/24691/21 арешт на майно, на майно, яке 06.07.2021 було виявлено та вилучено в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_5 , а саме грошові кошти: номіналом 1000 (тисяча) гривень - АЖ8424063; номіналом 500 (п`ятсот) гривень ХБ 3402693, ВЄ5379865, ГА4440964, ВИ2376384, ГА4440965, А39075617, ГА4440962, Ф36759967, АВ8373167, АИ6404317, 335683124, Х30456756, ФГ1851667, АЄ5419546, ХД6553164, АГ8755303, ХЖ0452401, ВЄ5379867, ВЄ5379864, ХА3689867, ХГ6193675, ХВ7792102, ХА8551861, УБ6963968, УИ1128725, ВЖ9124717, В30678640, БА6459986, ГА4440967, БН4924415, СБ4567191, БР3718066, ЗД3442145, ВЄ5379871, АИ5679192, АЕ7887424, ББ7067732, ББ8898227, ХГ5532315, ГА4440844, ВЄ5379872, БА7483300, Х39839360, ГА4440960, АГ6890980, АБ6265640, БГ9118147, ЦА2650988, ВЄ5379868, ВЄ5379869, ВЄ5379866; купюрами номіналом 200 гривень - КД4830773, УБ4626182, СА7787401, ХА1531156, СБ2633849, СМ8835602, ТИ0693286, ЄШ2310299, УТЗ171294, ПГ9112111, ПИ0484769, ХЄ9387884, ЕЕ1692199, ЗЄ6112802, ПА9344211, ХЕ6678678, ЕЧ1980687, УВ2720211, ЕА5982280, УТ3932953, СГ7487025, ХБ0816613, СД1681404, УЙ9320837, ЄЯ6670058, СЕ6789303, ТБ3883600, СЕ0221576, ХД9103778, ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981; купюрами номіналом 100 гривень - МЄ8860539, ЗЕ6991902, УК4964349, МВ8391021, ТА4286747, ЕБ1172372 слід скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 08.09.2021 № 761/31917/21 арешт на майно, на автомобіль Mazda СХ-5, реєстраційний номер НОМЕР_1 , VIN та номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , який належить ОСОБА_4 із забороною відчужувати вказане майно слід скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 18.08.2021 № 761/28800/21 арешт на майно, на 1/4 частину квартири АДРЕСА_6 та паркомісце № НОМЕР_4 , яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_7 , що перебуває у приватній власності ОСОБА_4 (ІПН НОМЕР_5 ,) шляхом позбавлення його права на відчуження та розпорядження ним слід скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 18.08.2021 № 761/28803/21 арешт на майно - земельну ділянку з кадастровим номером 3220880901:01:016:0095, площею 2,974 га, яка розташована на території Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району, Київської області; земельну ділянку з кадастровим номером 3220880901:01:009:0033, площею 0,0706 га, яка розташована за адресою: АДРЕСА_2 ; 1/2 житлового будинку, з надвірними будівлями та спорудами, об`єкт житлової нерухомості загальною площею 212,5 м2, який розташований за адресою: АДРЕСА_2 ; земельну ділянку з кадастровим номером 3220880903:04:005:0017 площею 0,1234 га, яка розташована в с. Мала Олександрівка, Бориспільського району Київської області, що належить на праві приватної власності ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_6 , шляхом позбавлення його права на відчуження та розпорядження ним слід скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 08.09.2021 № 761/31914/21 арешт на майно, на земельну ділянку з кадастровим номером 3223383701:01:023:0062, площею 0,1511 га, що розташована в с. Жовтневе, Переяслав-Хмельницького району Київської області, яка належить підозрюваній ОСОБА_6 із забороною відчужувати вказане майно слід скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 18.08.2021 № 761/28799/21 арешт на майно, на квартиру АДРЕСА_8 та грошові кошти на загальну суму 32900 гривень: купюрами номіналом 1000 гривень - АЖ8424063; купюрами номіналом 500 гривень - ХБ3402693, ВЄ5379865, ГА4440964, ВИ2376384, ГА4440965, А39075617, ГА4440962, Ф36759967, АВ8373167, АИ6404317, 335683124, Х30456756, ФГ1851667, АЄ5419546, ХД6553164, АГ8755303, ХЖ0452401, ВЄ5379867, ВЄ5379864, ХА3689867, ХГ6193675, ХВ7792102, ХА8551861, УБ6963968, УИ1128725, ВЖ9124717, В30678640, БА6459986, ГА4440967, БН4924415, СБ4567191, БР3718066, ЗД3442145, ВЄ5379871, АИ5679192, АЕ7887424, ББ7067732, ББ8898227, ХГ5532315, ГА4440844, BC537Q87, БА7483300, Х39839360, ГА4440960, АГ6890980, АБ6265640, БГ9118147, ЦА2650988, ВЄ5379868, ВЄ5379869, ВЄ5379866; купюрами номіналом 200 гривень - КД4830773. УБ4626182, СА7787401, ХА1531156, СБ2633849, СМ8835602, ТИ0693286, ЄШ2310299, УТЗ171294, ПГ9112111, ПИ0484769, ХЄ9387884, ЕЕ1692199, ЗЄ6112802, ПА9344211, ХЕ6678678, ЕЧ1980687, УВ2720211, ЕА5982280, УТ3932953, СГ7487025, ХБ0816613, СД1681404, УЙ9320837, ЄЯ6670058, СЕ6789303, ТБ3883600, СЕ0221576, ХД9103778, купюрами номіналом 100 гривень - МЄ8860539, ЗЕ6991902, УК4964349, МВ8391021, ТА4286747, ЕБ1172372, що знаходиться у приватній власності ОСОБА_6 (ІПН НОМЕР_7 ) слід скасувати.
На підставі ст. 96-1 КК України застосувати спеціальну конфіскацію до грошових коштів: купюри номіналом 1000 (тисяча) гривень в кількості 12 (дванадцять купюр) із наступними серійними номерами: АЗ 4592939, АЄ 7740555, АЗ 6066619, АД 6964816, АЄ 7560781, АЖ 5781665, АЕ 6741064, АД 7872026, АИ 8411395, БА 0927701, АА 3274701, АА 6544970 та грошові кошти номіналом 200 (двісті) гривень в кількості 50 (п`ятдесят купюр) із наступними серійними номерами: УХ 4021699, УА 4439051, ТГ 1019506, УГ 4679353, КЙ 0699890, ПЕ 6618417, ЗВ 3461974, ЗД 7576438, ХИ 7812779, CM 8760400, ТЕ 0095285, КИ 0741417, ЄЮ 4397488, УН 5840785, ВА 7779011, ЗЕ 0472389, СЛ 9420938, ТЗ 9526144, СЗ 0467300, ХВ 0556176, ЕД 3486383, МА 8915832, УТ 3035968, СД 9749043, ТЕ 9303930, ВВ 8472890, УС 0556177, ЦА 4079546, ЕГ 5907910, CM 4619879, СА 5541646, ТЗ 3843765, СФ 2919408, УБ 3994608, КС 1152673, ХС 5641742, УИ 4534303, ТА 9599911, УД 9804107, УЛ 0248344, ЦА 8857487, ТЗ 9704975, УД 9939318, ЄЗ 8290852, ХБ 7637616, УГ 9937685, ТА 8420840, УВ 5169786, ЦА 4118623, ТА 9538403; 7 купюр номіналом 200 гривень: ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981.
Речові докази: грошові кошти номіналом 1000 (тисяча) гривень - АЖ8424063; номіналом 500 (п`ятсот) гривень ХБ 3402693, ВЄ5379865, ГА4440964, ВИ2376384, ГА4440965, А39075617, ГА4440962, Ф36759967, АВ8373167, АИ6404317, 335683124, Х30456756, ФГ1851667, АЄ5419546, ХД6553164, АГ8755303, ХЖ0452401, ВЄ5379867, ВЄ5379864, ХА3689867, ХГ6193675, ХВ7792102, ХА8551861, УБ6963968, УИ1128725, ВЖ9124717, В30678640, БА6459986, ГА4440967, БН4924415, СБ4567191, БР3718066, ЗД3442145, ВЄ5379871, АИ5679192, АЕ7887424, ББ7067732, ББ8898227, ХГ5532315, ГА4440844, ВЄ5379872, БА7483300, Х39839360, ГА4440960, АГ6890980, АБ6265640, БГ9118147, ЦА2650988, ВЄ5379868, ВЄ5379869, ВЄ5379866; купюрами номіналом 200 гривень - КД4830773, УБ4626182, СА7787401, ХА1531156, СБ2633849, СМ8835602, ТИ0693286, ЄШ2310299, УТЗ171294, ПГ9112111, ПИ0484769, ХЄ9387884, ЕЕ1692199, ЗЄ6112802, ПА9344211, ХЕ6678678, ЕЧ1980687, УВ2720211, ЕА5982280, УТ3932953, СГ7487025, ХБ0816613, СД1681404, УЙ9320837, ЄЯ6670058, СЕ6789303, ТБ3883600, СЕ0221576, ХД9103778, ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981; купюрами номіналом 100 гривень - МЄ8860539, ЗЕ6991902, УК4964349, МВ8391021, ТА4286747, ЕБ1172372, які були вилучені з квартири АДРЕСА_8 , та передані на відповідальне зберігання до камери схову речових доказів СУ ГУНП в Київській області, та належать ОСОБА_6 повернути останній.
Запобіжні заходи відносно обвинуваченого ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 до вступу вироку в законну силу скасувати.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.314, 369-376, 474-475 КПК України, суд
у х в а л и в:
Затвердити угоду про визнання винуватості, яка укладена 22 грудня 2021 року в кримінальному провадженні за №12021110000000771, внесеному Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.12.2020 року між прокурором Вишгородської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 та ОСОБА_4 в присутності адвоката ОСОБА_7 .
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватим у вчинені кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.368 КК України та призначити покарання у виді штрафу у розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 23800 (двадцять три тисячі вісімсот) гривень 00 копійок з позбавленням права обіймати посади пов`язані із організаційно розпорядчими функціями в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України строком на 1 (один) рік.
Затвердити угоду про визнання винуватості, яка укладена 22 грудня 2021 року в кримінальному провадженні за №12021110000000771, внесеному Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.12.2020 року між прокурором Вишгородської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 та ОСОБА_5 в присутності адвоката ОСОБА_8 .
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , визнати винуватим у вчинені кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України та призначити покарання у виді штрафу у розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 23800 (двадцять три тисячі вісімсот) гривень 00 копійок з позбавленням права обіймати посади пов`язані із організаційно розпорядчими функціями в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України строком на 1 (один) рік.
Затвердити угоду про визнання винуватості, яка укладена 22 грудня 2021 року в кримінальному провадженні за №12021110000000771, внесеному Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.12.2020 року між прокурором Вишгородської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 та ОСОБА_6 в присутності адвоката ОСОБА_7 .
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , визнати винуватою у вчинені кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.368 КК України та призначити покарання у виді штрафу у розмірі 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 23800 (двадцять три тисячі вісімсот) гривень 00 копійок з позбавленням права обіймати посади пов`язані із організаційно розпорядчими функціями в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України строком на 1 (один) рік.
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_5 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_6 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_7 , зобов`язані сплатити суму штрафу на рахунок Державного бюджету України в місячний термін з моменту вступу вироку в законну силу.
Запобіжні заходи відносно обвинуваченого ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 до вступу вироку в законну силу скасувати.
Стягнути солідарно з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_5 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_6 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_7 , на користь держави України процесуальні витрати за проведення експертиз в даному кримінальному провадженні в сумі 19221 (дев`ятнадцять тисяч двісті двадцять одна) гривня 44 копійки.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 15.07.2021 № 761/24690/21 арешт на майно, виявлене та вилучене під час проведення обшуку 06.07.2021 за місцем розташування Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця НААН України за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Погребняка 1, а саме: грошові кошти в робочому кабінеті провідного бухгалтера ДП «Інститут розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН України» ОСОБА_6 , номіналом 1000 (тисяча) гривень в кількості 12 (дванадцять купюр) із наступними серійними номерами: АЗ 4592939, АЄ 7740555, АЗ 6066619, АД 6964816, АЄ 7560781, АЖ 5781665, АЕ 6741064, АД 7872026, АИ 8411395, БА 0927701, АА 3274701, АА 6544970 та грошові кошти номіналом 200 (двісті) гривень в кількості 50 (п`ятдесят купюр) із наступними серійними номерами: УХ 4021699, УА 4439051, ТГ 1019506, УГ 4679353, КЙ 0699890, ПЕ 6618417, ЗВ 3461974, ЗД 7576438, ХИ 7812779, CM 8760400, ТЕ 0095285, КИ 0741417, ЄЮ 4397488, УН 5840785, ВА 7779011, ЗЕ 0472389, СЛ 9420938, ТЗ 9526144, СЗ 0467300, ХВ 0556176, ЕД 3486383, МА 8915832, УТ 3035968, СД 9749043, ТЕ 9303930, ВВ 8472890, УС 0556177, ЦА 4079546, ЕГ 5907910, CM 4619879, СА 5541646, ТЗ 3843765, СФ 2919408, УБ 3994608, КС 1152673, ХС 5641742, УИ 4534303, ТА 9599911, УД 9804107, УЛ 0248344, ЦА 8857487, ТЗ 9704975, УД 9939318, ЄЗ 8290852, ХБ 7637616, УГ 9937685, ТА 8420840, УВ 5169786, ЦА 4118623, ТА 9538403 скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 14.07.2021 № 761/24691/21 арешт на майно, яке 06.07.2021 було виявлено та вилучено в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_5 , а саме 7 купюр номіналом 200 гривень: ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981 скасувати.
Накладений згідно ухвали Київського апеляційного суду від 19.10.2021 № 761/24691/21 арешт на майно, на майно, яке 06.07.2021 було виявлено та вилучено в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_5 , а саме грошові кошти: номіналом 1000 (тисяча) гривень - АЖ8424063; номіналом 500 (п`ятсот) гривень ХБ 3402693, ВЄ5379865, ГА4440964, ВИ2376384, ГА4440965, А39075617, ГА4440962, Ф36759967, АВ8373167, АИ6404317, 335683124, Х30456756, ФГ1851667, АЄ5419546, ХД6553164, АГ8755303, ХЖ0452401, ВЄ5379867, ВЄ5379864, ХА3689867, ХГ6193675, ХВ7792102, ХА8551861, УБ6963968, УИ1128725, ВЖ9124717, В30678640, БА6459986, ГА4440967, БН4924415, СБ4567191, БР3718066, ЗД3442145, ВЄ5379871, АИ5679192, АЕ7887424, ББ7067732, ББ8898227, ХГ5532315, ГА4440844, ВЄ5379872, БА7483300, Х39839360, ГА4440960, АГ6890980, АБ6265640, БГ9118147, ЦА2650988, ВЄ5379868, ВЄ5379869, ВЄ5379866; купюрами номіналом 200 гривень - КД4830773, УБ4626182, СА7787401, ХА1531156, СБ2633849, СМ8835602, ТИ0693286, ЄШ2310299, УТЗ171294, ПГ9112111, ПИ0484769, ХЄ9387884, ЕЕ1692199, ЗЄ6112802, ПА9344211, ХЕ6678678, ЕЧ1980687, УВ2720211, ЕА5982280, УТ3932953, СГ7487025, ХБ0816613, СД1681404, УЙ9320837, ЄЯ6670058, СЕ6789303, ТБ3883600, СЕ0221576, ХД9103778, ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981; купюрами номіналом 100 гривень - МЄ8860539, ЗЕ6991902, УК4964349, МВ8391021, ТА4286747, ЕБ1172372 скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 08.09.2021 № 761/31917/21 арешт на майно, на автомобіль Mazda СХ-5, реєстраційний номер НОМЕР_1 , VIN та номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , який належить ОСОБА_4 із забороною відчужувати вказане майно скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 18.08.2021 № 761/28800/21 арешт на майно, на 1/4 частину квартири АДРЕСА_6 та паркомісце № НОМЕР_4 , яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_7 , що перебуває у приватній власності ОСОБА_4 (ІПН НОМЕР_5 ,) шляхом позбавлення його права на відчуження та розпорядження ним скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 18.08.2021 № 761/28803/21 арешт на майно, на земельну ділянку з кадастровим номером 3220880901:01:016:0095, площею 2,974 га, яка розташована на території Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району, Київської області; земельну ділянку з кадастровим номером 3220880901:01:009:0033, площею 0,0706 га, яка розташована за адресою: АДРЕСА_2 ; 1/2 житлового будинку, з надвірними будівлями та спорудами, об`єкт житлової нерухомості загальною площею 212,5 м2, який розташований за адресою: АДРЕСА_2 ; земельну ділянку з кадастровим номером 3220880903:04:005:0017 площею 0,1234 га, яка розташована в с. Мала Олександрівка, Бориспільського району Київської області, що належить на праві приватної власності ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_6 , шляхом позбавлення його права на відчуження та розпорядження ним скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 08.09.2021 № 761/31914/21 арешт на майно, на земельну ділянку з кадастровим номером 3223383701:01:023:0062, площею 0,1511 га, що розташована в с. Жовтневе, Переяслав-Хмельницького району Київської області, яка належить підозрюваній ОСОБА_6 із забороною відчужувати вказане майно скасувати.
Накладений згідно ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва від 18.08.2021 № 761/28799/21 арешт на майно, на квартиру АДРЕСА_8 та грошові кошти на загальну суму 32900 гривень: купюрами номіналом 1000 гривень - АЖ8424063; купюрами номіналом 500 гривень - ХБ3402693, ВЄ5379865, ГА4440964, ВИ2376384, ГА4440965, А39075617, ГА4440962, Ф36759967, АВ8373167, АИ6404317, 335683124, Х30456756, ФГ1851667, АЄ5419546, ХД6553164, АГ8755303, ХЖ0452401, ВЄ5379867, ВЄ5379864, ХА3689867, ХГ6193675, ХВ7792102, ХА8551861, УБ6963968, УИ1128725, ВЖ9124717, В30678640, БА6459986, ГА4440967, БН4924415, СБ4567191, БР3718066, ЗД3442145, ВЄ5379871, АИ5679192, АЕ7887424, ББ7067732, ББ8898227, ХГ5532315, ГА4440844, BC537Q87, БА7483300, Х39839360, ГА4440960, АГ6890980, АБ6265640, БГ9118147, ЦА2650988, ВЄ5379868, ВЄ5379869, ВЄ5379866; купюрами номіналом 200 гривень - КД4830773. УБ4626182, СА7787401, ХА1531156, СБ2633849, СМ8835602, ТИ0693286, ЄШ2310299, УТЗ171294, ПГ9112111, ПИ0484769, ХЄ9387884, ЕЕ1692199, ЗЄ6112802, ПА9344211, ХЕ6678678, ЕЧ1980687, УВ2720211, ЕА5982280, УТ3932953, СГ7487025, ХБ0816613, СД1681404, УЙ9320837, ЄЯ6670058, СЕ6789303, ТБ3883600, СЕ0221576, ХД9103778, купюрами номіналом 100 гривень - МЄ8860539, ЗЕ6991902, УК4964349, МВ8391021, ТА4286747, ЕБ1172372, що знаходиться у приватній власності ОСОБА_6 (ІПН НОМЕР_7 ) скасувати.
На підставі ст. 96-1 КК України застосувати спеціальну конфіскацію до грошових коштів: купюри номіналом 1000 (тисяча) гривень в кількості 12 (дванадцять купюр) із наступними серійними номерами: АЗ 4592939, АЄ 7740555, АЗ 6066619, АД 6964816, АЄ 7560781, АЖ 5781665, АЕ 6741064, АД 7872026, АИ 8411395, БА 0927701, АА 3274701, АА 6544970 та грошові кошти номіналом 200 (двісті) гривень в кількості 50 (п`ятдесят купюр) із наступними серійними номерами: УХ 4021699, УА 4439051, ТГ 1019506, УГ 4679353, КЙ 0699890, ПЕ 6618417, ЗВ 3461974, ЗД 7576438, ХИ 7812779, CM 8760400, ТЕ 0095285, КИ 0741417, ЄЮ 4397488, УН 5840785, ВА 7779011, ЗЕ 0472389, СЛ 9420938, ТЗ 9526144, СЗ 0467300, ХВ 0556176, ЕД 3486383, МА 8915832, УТ 3035968, СД 9749043, ТЕ 9303930, ВВ 8472890, УС 0556177, ЦА 4079546, ЕГ 5907910, CM 4619879, СА 5541646, ТЗ 3843765, СФ 2919408, УБ 3994608, КС 1152673, ХС 5641742, УИ 4534303, ТА 9599911, УД 9804107, УЛ 0248344, ЦА 8857487, ТЗ 9704975, УД 9939318, ЄЗ 8290852, ХБ 7637616, УГ 9937685, ТА 8420840, УВ 5169786, ЦА 4118623, ТА 9538403; 7 купюр номіналом 200 гривень: ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981.
Речові докази: грошові кошти номіналом 1000 (тисяча) гривень - АЖ8424063; номіналом 500 (п`ятсот) гривень ХБ 3402693, ВЄ5379865, ГА4440964, ВИ2376384, ГА4440965, А39075617, ГА4440962, Ф36759967, АВ8373167, АИ6404317, 335683124, Х30456756, ФГ1851667, АЄ5419546, ХД6553164, АГ8755303, ХЖ0452401, ВЄ5379867, ВЄ5379864, ХА3689867, ХГ6193675, ХВ7792102, ХА8551861, УБ6963968, УИ1128725, ВЖ9124717, В30678640, БА6459986, ГА4440967, БН4924415, СБ4567191, БР3718066, ЗД3442145, ВЄ5379871, АИ5679192, АЕ7887424, ББ7067732, ББ8898227, ХГ5532315, ГА4440844, ВЄ5379872, БА7483300, Х39839360, ГА4440960, АГ6890980, АБ6265640, БГ9118147, ЦА2650988, ВЄ5379868, ВЄ5379869, ВЄ5379866; купюрами номіналом 200 гривень - КД4830773, УБ4626182, СА7787401, ХА1531156, СБ2633849, СМ8835602, ТИ0693286, ЄШ2310299, УТЗ171294, ПГ9112111, ПИ0484769, ХЄ9387884, ЕЕ1692199, ЗЄ6112802, ПА9344211, ХЕ6678678, ЕЧ1980687, УВ2720211, ЕА5982280, УТ3932953, СГ7487025, ХБ0816613, СД1681404, УЙ9320837, ЄЯ6670058, СЕ6789303, ТБ3883600, СЕ0221576, ХД9103778, ТА6090925, АГ8797451, УЕ0467367, ХГ 6181918, СД 3214646, КБ 8736748, КМ 3265981; купюрами номіналом 100 гривень - МЄ8860539, ЗЕ6991902, УК4964349, МВ8391021, ТА4286747, ЕБ1172372, які були вилучені з квартири АДРЕСА_8 , та передані на відповідальне зберігання до камери схову речових доказів СУ ГУНП в Київській області, та належать ОСОБА_6 повернути ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Вирок суду може бути оскаржений до Київського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення через Бориспільський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі апеляційної скарги в порядку, визначеному КПК України, з підстав передбачених ч.4 ст.394 КПК України.
Вирок суду набирає законної сили по завершенню строку на його апеляційне оскарження, а у разі оскарження вироку в апеляційному порядку - після постановлення судом апеляційної інстанції рішення за наслідками перегляду такого вироку суду.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Бориспільський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 30.12.2021 |
Оприлюднено | 13.02.2023 |
Номер документу | 102420777 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою |
Кримінальне
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Левченко А. В.
Кримінальне
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Левченко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні