Провадження № 2/447/210/22 Справа № 447/8/22
У Х В А Л А
щодо залишення позовної заяви без руху
10.01.2022 суддя Миколаївського районного суду Львівської області Головатий А.П., розглянувши у м. Миколаїв Львівської області позовну заяву Приватної агрофірми Дністер (місцезнаходження: вул. Володимира Великого, 4, м. Миколаїв, Львівська область) до Стрийської районної державної адміністрації Львівської області (місцезнаходження: вул. Степана Бандери, 28, м. Стрий, Львівська область), ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) про скасування розпорядження щодо надання дозволу на складання проекту відведення земельної частки (паю) у приватну власність для ведення сільськогосподарського виробництва,
в с т а н о в и в:
04.01.2021 представник позивача звернувся до Миколаївського районного суду Львівської області із позовом до Стрийської РДА Львівської області, ОСОБА_1 про скасування розпорядження щодо надання дозволу на складання проекту відведення земельної частки (паю) у приватну власність для ведення сільськогосподарського виробництва.
Подана заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно ч. 4 ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Законом України Про судовий збір передбачено, що при поданні до суду заяви справляється судовий збір у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року в якому відповідна заява подається до суду - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана юридичною особою, ставка судового збору складає 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Згідно ст. 7 Закону України Про державний бюджет України на 2022 рік , на 1 січня 2022 року 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб складає 2 481,00 грн.
У матеріалах справи міститься платіжне доручення №4533 від 04.01.2022 про оплату судового збору на суму 481,00 грн. за позовом ПАФ Дністер .
Відповідно до інформаційного листа Державної судової адміністрації від 10.11.2011 №12-6621/11 щодо застосування Закону України Про судовий збір (із змінами), документом про сплату судового збору є квитанція установи банку або відділення зв`язку, які прийняли платіж або платіжне доручення, підписане уповноваженою посадовою особою банку і скріплене печаткою установи банку з відміткою про дату виконання платіжного доручення. При сплаті судового збору готівкою до документа, щодо якого вчинюється відповідна дія, додається оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж, а при перерахуванні судового збору з рахунка платника - останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту: Зараховано в дохід бюджету _ грн. (дата) . Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб, відбитком печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення. Документ про сплату судового збору додається до позовної заяви, апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови суду, до інших заяв щодо здійснення судом певних дій, за які передбачено сплату судового збору відповідно до Закону України Про судовий збір .
Таким чином, позивачу слід доплатити судовий збір у розмірі 2 000,00 грн. та додати квитанцію про сплату такого.
Згідно статті 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху, надавши строк для усунення вказаних вище недоліків.
Керуючись ст. 175, 185 ЦПК України, суддя,
п о с т а н о в и в:
Позовну заяву Приватної агрофірми Дністер до Стрийської районної державної адміністрації Львівської області, ОСОБА_1 про скасування розпорядження щодо надання дозволу на складання проекту відведення земельної частки (паю) у приватну власність для ведення сільськогосподарського виробництва - залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків заяви - п`ять днів з дня отримання копії даної ухвали.
Якщо у зазначений в даній ухвалі строк, позивач не усуне недоліки заяви, то заява буде вважатись неподаною і на підставі ухвали суду буде повернена позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання ухвали суддею.
Ухвала про залишення заяви без руху не підлягає оскарженню. Заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Головатий А.П.
Суд | Миколаївський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2022 |
Оприлюднено | 12.01.2022 |
Номер документу | 102469108 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Миколаївський районний суд Львівської області
Головатий А. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні