Постанова
від 18.01.2022 по справі 535/1085/20
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 535/1085/20 Номер провадження 22-ц/814/142/22Головуючий у 1-й інстанції Мальцев С.О. Доповідач ап. інст. Карпушин Г. Л.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна і резолютивна частини)

18 січня 2022 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з цивільних справ: головуючого (судді-доповідача): Карпушина Г.Л., суддів: Кузнєцової О.Ю., Хіль Л.М., при секретарі судового засідання: Бродській В.О.,-

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Котелевського районного суду Полтавської області від 07 жовтня 2021 року (повний текст ухвали складено суддею 13.10.2021 року) у справі за поданням заступника начальника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Лукмасла М.М. про вирішення питання про звернення стягнення на майно боржника, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку, під час виконання судових рішень, -

В С Т А Н О В И В :

Зважаючи на складність у викладенні повного тексту постанови суду, пов`язаної з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути втрачений значний час, апеляційний суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини.

На підставі викладеного, керуючись ст.375, ст. ст. 381 - 384 ЦПК України , апеляційний суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 - залишити без задоволення.

Ухвалу Котелевського районного суду Полтавської області від 07 жовтня 2021 року- залишити без змін.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий суддя:


Г.Л. Карпушин

Судді:


О.Ю. Кузнєцова
Л.М. Хіль

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення18.01.2022
Оприлюднено24.01.2022
Номер документу102618539
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —535/1085/20

Постанова від 11.07.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Стрільчук Віктор Андрійович

Ухвала від 05.04.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Стрільчук Віктор Андрійович

Постанова від 18.01.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Карпушин Г. Л.

Постанова від 18.01.2022

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Карпушин Г. Л.

Ухвала від 17.12.2021

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Карпушин Г. Л.

Ухвала від 01.12.2021

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Карпушин Г. Л.

Ухвала від 16.11.2021

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Карпушин Г. Л.

Ухвала від 07.10.2021

Цивільне

Котелевський районний суд Полтавської області

Мальцев С. О.

Ухвала від 07.10.2021

Цивільне

Котелевський районний суд Полтавської області

Мальцев С. О.

Постанова від 10.08.2021

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Кривчун Т. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні