490/365/22
н\п 2/490/101/2022
У Х В А Л А
17 січня 2022 року суддя Центрального районного суду м. Миколаєва Чулуп О.С. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Миколаївського міського Палацу творчості учнів про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи та стягнення невиплаченої заробітної плати,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся з позовом до відповідача в якому просить:
визнати незаконним та скасувати наказ про відсторонення позивача від роботи та поновити його на роботі;
зобов`язати відповідача виплатити позивачу невиплачену заробітну плачу за час незаконного відсторонення позивача від роботи.
Вирішуючи питання про відкриття провадження по справі, суди повинні перевірити відповідність вимог, з якими позивач звертається до суду для захисту, а також дотримання ним вимог, передбачених ст.ст. 175 , 177 ЦПК України .
У відповідності до вимог ч.5 ст.177 ЦПК України позивач зобовязаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Так позивач просить стягнути з відповідача на її користь невиплачену заробітну плату. За такого позивачу необхідно надати довідку про середньоденний заробіток з розрахунку на 1 робочий день
Окрім того, з матеріалів справи слідує, що позивач працює на 0,5 ставки з 01.09.2020 року з посадовим окладом згідно зі штатним розписом. За такого, позивачу необхідно надати затверджений графік її виходу на роботу.
Спосіб усунення недоліків позовної заяви полягає в поданні позовної заяви у вигляді окремого документу з виправленими недоліками, зазначеними в наявній ухвалі суду з наданням її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів.
Тобто в силу норми п.5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позивач повинен зазначити, що докази щодо обставин, що входять в предмет доказування у даній справі є у нього (тобто в позивача) чи інших осіб, позивач знає, що це за докази та готовий їх надати суду чи клопотати про їх витребування у інших. Зокрема, це посилання позивача на докази, тобто вказівка на те, що такі докази обєктивно існують, позивач може їх надати.
За такого, заява підлягає залишенню без руху.
Керуючись ст.ст. 175 , 177 , 185 ЦПК України , суддя
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Миколаївського міського Палацу творчості учнів про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи та стягнення невиплаченої заробітної плати - залишити без руху.
Надати позивачу десятиденний строк з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків, вказаних у мотивувальній частині ухвали, шляхом подання заяви у новій редакції з наданням відповідних документів.
Роз`яснити, що в разі невиконання вказаних вимог, заява буде вважатись не поданою та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Центральний районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2022 |
Оприлюднено | 24.01.2022 |
Номер документу | 102665636 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Центральний районний суд м. Миколаєва
Чулуп О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні