Ухвала
від 17.01.2022 по справі 591/5688/21
ЗАРІЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.СУМ

Справа №591/5688/21

Провадження № 2/591/494/22

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 січня 2022 року м. Суми

Зарічний районний суд м. Суми в складі:

головуючого судді - Северинової А.С.,

з участю секретаря судового засідання - Синецької І.О.,

представника позивача - Трубнікової К.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми цивільну справу № 591/5688/21 за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк", Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Горизонт", треті особи: Краматорський міський відділ державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), ОСОБА_2 , про зняття арешту з майна та заборони його відчуження,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває дана цивільна справа.

Відповідно до ч. 7 ст. 81 ЦПК України суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.

Вивчивши матеріали справи, суд для повного та об`єктивного розгляду справи вважає необхідним витребувати з Зарічного районного суду м. Суми (м. Суми, вул. Академічна, буд. 13) для огляду в судовому засіданні матеріали цивільної справи № 2-474/2010 за позовом ТОВ Український промисловий банк в особі Сумської філії ТОВ Укропромбанк до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ПП Суми-Текс про стягнення заборгованості за кредитним договором та за зустрічним позовом ОСОБА_4 до ТОВ Український промисловий банк в особі Сумської філії ТОВ Укропромбанк , ПП Суми-Текс про визнання недійсним договору поруки.

Крім того, у судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Трубнікова К.В. просила провести наступне судове засідання в режимі відеоконференції, для чого визначити Києво-Святошинський районний суд Київської області відповідальним за проведення відеоконференції.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли особиста явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно з ч. 8 ст. 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Отже, суд вважає, що клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Трубнікової К.В. підлягає задоволенню і забезпечення проведення відеоконференції у даній справі необхідно доручити Києво-Святошинському районному суду Київської області в приміщенні цього ж суду за адресою: м. Київ, вул. Мельниченка, буд. 1.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 81, 212 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Витребувати з Зарічного районного суду м. Суми (м. Суми, вул. Академічна, буд. 13) для огляду в судовому засіданні матеріали цивільної справи № 2-474/2010 за позовом ТОВ Український промисловий банк в особі Сумської філії ТОВ Укропромбанк до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ПП Суми-Текс про стягнення заборгованості за кредитним договором та за зустрічним позовом ОСОБА_4 до ТОВ Український промисловий банк в особі Сумської філії ТОВ Укропромбанк , ПП Суми-Текс про визнання недійсним договору поруки.

Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Трубнікової Катерини Валеріївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Доручити Києво-Святошинському районному суду Київської області забезпечити проведення відеоконференції для представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Трубнікової Катерини Валеріївни в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк", Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Горизонт", треті особи: Краматорський міський відділ державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), ОСОБА_2 , про зняття арешту з майна та заборони його відчуження в приміщенні цього ж суду за адресою: АДРЕСА_1 на 13-годину 45 хв. 15 березня 2022 року.

Копію даної ухвали негайно направити до Києво-Святошинському районному суду Київської області (за адресою: 03170, м. Київ, вул. Мельниченка, буд. 1, а також на електронну адресу суду: inbox@ks.ko.court.gov.ua), зобов`язавши місцевий суд організувати її виконання.

Копію даної ухвали негайно направити представнику позивача ОСОБА_1 - адвокату Трубніковій Катерині Валеріївні (адреса: м. Київ, вул. М. Коцюбинського, буд. 9, оф. 11, м.т. НОМЕР_1 ) для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.С. Северинова

СудЗарічний районний суд м.Сум
Дата ухвалення рішення17.01.2022
Оприлюднено24.01.2022
Номер документу102666500
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —591/5688/21

Рішення від 07.11.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Рішення від 26.10.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 24.10.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 11.07.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 11.07.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 07.07.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 17.01.2022

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 25.11.2021

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 05.10.2021

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

Ухвала від 13.09.2021

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Северинова А. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні