ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"19" січня 2022 р. Справа№ 910/10140/21
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Суліма В.В.
суддів: Майданевича А.Г.
Коротун О.М.
розглядаючи апеляційну скаргу Акціонерного товариства "Київметробуд"
на рішення Господарського суду міста Києва від 18.10.2021
у справі №910/10140/21 (суддя Зеленіна Н.І.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інструментаріум"
до Акціонерного товариства "Київметробуд"
про стягнення 172 883,40 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Північного апеляційного господарського суду у складі колегії суддів: головуючий суддя - Сулім В.В., судді: Коротун О.М., Ткаченко Б.О. перебуває справа №910/10140/21 за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Київметробуд" на рішення Господарського суду міста Києва від 18.10.2021, яка призначена до розгляду у порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.
У зв`язку з перебуванням судді Ткаченка Б.О., який входить до складу суду, на лікарняному, відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.01.2022, для розгляду апеляційної скарги у даній справі визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя - Сулім В.В., судді: Коротун О.М., Майданевич А.Г.
Враховуючи вищевикладене, з метою здійснення подальшого розгляду апеляційної скарги визначеним складом суду, справа підлягає прийняттю до провадження колегією суддів.
Керуючись ст. 32, 234, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,-
УХВАЛИВ:
Прийняти до свого провадження апеляційну Акціонерного товариства "Київметробуд" на рішення Господарського суду міста Києва від 18.10.2021 у справі №910/10140/21 у складі колегії суддів Північного апеляційного господарського суду: головуючий суддя - Сулім В.В., судді: Коротун О.М., Майданевич А.Г.
Головуючий суддя В.В. Сулім
Судді А.Г. Майданевич
О.М. Коротун
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 19.01.2022 |
Оприлюднено | 27.01.2022 |
Номер документу | 102759231 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Сулім В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні