ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 E-mail: inbox@vn.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"24" січня 2022 р. Cправа № 10/52-05
Господарський суд Вінницької області у складі: головуючий суддя Тісецький С.С., секретар судового засідання Переродова С.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду матеріали справи
за заявою : Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
до : Підприємства "Вінницький консервний завод"
про визнання банкрутом
Представники сторін:
арбітражний керуючий: Слободян В.М.
ГУ ПФУ у Вінницькій області: Красіловська З.В.
Компанії "Ukinvest Development Limited": Коновал Д.В.
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Господарського суду Вінницької області перебуває справа за заявою Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про банкрутство Підприємства "Вінницький консервний завод".
Провадження у цій справі перебуває на стадії ліквідаційної процедури боржника.
Так, ухвалою суду від 21.12.2021 року, зокрема, продовжено строк ліквідаційної процедури Підприємства "Вінницький консервний завод" та повноважень арбітражного керуючого (ліквідатора) Слободяна В.М. у справі № 10/52-05 до 24.01.2022 року; призначено справу, в тому рахунку, заяву арбітражного керуючого (ліквідатора) Слободяна В.М. №02-13/25 від 12.07.2021 року (вх. № 01-36/615/21) про внесення змін до реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод" у справі №10/52-05 до розгляду в судовому засіданні на 24.01.2022 року.
24.01.2022 року до суду від арбітражного керуючого Слободяна В.М. надійшов звіт № 01-21/10 від 24.01.2022 року про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури.
В судове засідання на визначену дату з`явились арбітражний керуючий, представники кредиторів ГУ ПФУ у Вінницькій області та Компанії "Ukinvest Development Limited".
В ході розгляду справи арбітражний керуючий надав пояснення щодо обставин, викладених у заяві про внесення змін до реєстру вимог кредиторів, підтримав її вимоги та просив задоволити; також, арбітражний керуючий пояснив суду, що необхідність внесення змін до реєстру вимог кредиторів обумовлена тим, що наразі ним проводиться робота з потенційним інвестором щодо розгляду реєстру вимог кредиторів для відповідного погашення таких вимог, про що також було зазначено у поточному звіті ліквідатора.
Представники кредиторів підтримали заяву про внесення змін до реєстру вимог кредиторів.
Також, в судовому засіданні судом було оглянуто надані арбітражним керуючим документи: лист Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 28.10.2021 року № 49-14860/21 та лист Національного банку України від 17.11.2021 року № 14-0004/109035; судом було наголошено на необхідності подання вказаних документів разом з відповідним супровідним листом.
Суд, розглянувши заяву про внесення змін до реєстру вимог кредиторів, заслухавши учасників справи та дослідивши наявні матеріали справи, встановив наступне та дійшов такого висновку.
Так, заява мотивована тим, що ухвалою попереднього засідання від 21.11.2006 року затверджено реєстр вимог кредиторів боржника. До реєстру були включені, зокрема, вимоги кредиторів: ДП "Маршеллен Україна" (01042, м. Київ, просп.Перемоги, 67, код ЄДРПОУ 25590557) з сумою вимог - 311270,00 грн.: основний борг - 306200,00 грн. четверта черга, пеня - 5070,00 грн. шоста черга; ТОВ "Український промисловий банк" в особі Вінницької філії ТОВ "Укрпромбанк" м.Вінниця (21001 м. Вінниця, вул. Островського, 20, код ЄДРПОУ 26175990), з сумою вимог 69627,22 грн. перша черга.
Водночас, відповідно до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відомості щодо ДП "Маршеллен Україна" (01042, м. Київ, просп. Перемоги, 67, код ЄДРПОУ 25590557) - відсутні.
Відповідно до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ "Український промисловий банк" в особі Вінницької філії ТОВ "Укрпромбанк" м.Вінниця (21001 м. Вінниця, вул. Островського, 20) код ЄДРПОУ 26175990 - припинено 05.12.2011 року.
Посилаючись на наведені обставини, арбітражний керуючий просить суд: виключити ДП "Маршеллен Україна" та ТОВ "Український промисловий банк" в особі Вінницької філії ТОВ "Укрпромбанк" м. Вінниця з реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод"; внести відповідні зміни до реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод" відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства.
Наведені обставини підтверджені відповідними письмовими доказами.
При цьому, судом встановлено, що на момент розгляду справи, від учасників провадження не надходило будь-яких заяв, клопотань, заперечень чи письмових пояснень стосовно згаданої заяви.
З врахуванням встановлених обставин справи, суд дійшов таких висновків.
Відповідно до ч. 1, ч. 3 ст. 3 ГПК України, судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України. Судочинство у господарських судах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.
Згідно ч. 6 ст. 12 ГПК України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
При цьому, 21.10.2019 року введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства.
Відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу, з дня введення в дію цього Кодексу визнано таким, що втратив чинність, зокрема, Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
В силу ч. 3 ст. 13 ГПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
В силу ч. 1, ч. 2 ст. 73 ГПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.
Згідно ч. 1 ст. 74 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Відповідно до ч. 1 ст. 76 ГПК України, належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
За змістом ст. 86 ГПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Відповідно до ст. 169 ГПК України, при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, або на вимогу суду заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі. Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
За змістом ст. 1 КУ з процедур банкрутства, ліквідатор - арбітражний керуючий, призначений господарським судом для здійснення ліквідаційної процедури.
Згідно ст. 1 КУ з процедур банкрутства, арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право: звертатися до господарського суду та суду загальної юрисдикції у випадках, передбачених цим Кодексом; запитувати та отримувати документи або їх копії від юридичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та від фізичних осіб за їхньою згодою; здійснювати інші повноваження, передбачені цим Кодексом.
Статтею 12 КУ з процедур банкрутства визначені права та обов`язки арбітражного керуючого, та закріплено обов`язок арбітражного керуючого щодо ведення реєстру вимог кредиторів.
Відповідно до ч. 1 ст. 61 КУ з процедур банкрутства, ліквідатор з дня свого призначення здійснює повноваження, зокрема: виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; формує ліквідаційну масу; веде реєстр вимог кредиторів.
Наказом Міністерства юстиції України №2778/5 від 17.08.2020 були затверджені Вимоги до форми та порядку ведення реєстру вимог кредиторів у справах про банкрутство (неплатоспроможність), які визначають порядок ведення реєстру вимог кредиторів у справах про банкрутство (неплатоспроможність) (далі - Реєстр) та вимоги до форми Реєстру, організаційні підходи при складанні, веденні та внесенні змін до Реєстру на всіх стадіях провадження справи про банкрутство (неплатоспроможність).
Відповідно до ч. 1 розділу ІІІ вказаних Вимог, арбітражний керуючий починає ведення Реєстру за результатами попереднього засідання господарського суду у справі про банкрутство (неплатоспроможність).
Підставою для внесення відомостей до Реєстру є ухвала (постанова) господарського суду або інформація, отримана під час провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) (списання або прощення боргів, задоволення вимог кредиторів, зміна відомостей про кредитора тощо).
Відповідно до ст. 1 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - витяг) - документ у паперовій або електронній формі, що сформований програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань за зазначеним заявником критерієм пошуку та містить відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, які є актуальними на дату та час формування витягу або на дату та час, визначені у запиті, або інформацію про відсутність таких відомостей у цьому реєстрі;
Відповідно до ч.ч. 1, 3, 4 ст. 10 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", якщо документи та відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, внесені до нього, такі документи та відомості вважаються достовірними і можуть бути використані у спорі з третьою особою.
Якщо відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не внесені до нього, вони не можуть бути використані у спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.
Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, використовуються для ідентифікації юридичної особи або її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця, у тому числі під час провадження ними господарської діяльності та відкриття рахунків у банках та інших фінансових установах.
Відповідно до ч. 1 ст. 11 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата.
Як зазначено раніше, ухвалою попереднього засідання від 21.11.2006 року затверджено реєстр вимог кредиторів боржника, серед яких були включені і вимоги ДП "Маршеллен Україна" (код ЄДРПОУ 25590557) з сумою вимог - 311270,00 грн., з яких: основний борг - 306200,00 грн. четверта черга, пеня - 5070,00 грн. шоста черга;
ТОВ "Український промисловий банк" в особі Вінницької філії ТОВ "Укрпромбанк" м. Вінниця (код ЄДРПОУ 26175990), з сумою вимог 69627,22 грн. перша черга.
Водночас, відповідно до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відомості щодо ДП "Маршеллен Україна" (01042, м. Київ, просп. Перемоги, 67, код ЄДРПОУ 25590557) - відсутні.
Відповідно до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ "Український промисловий банк" в особі Вінницької філії ТОВ "Укрпромбанк" м.Вінниця (21001 м. Вінниця, вул. Островського, 20) код ЄДРПОУ 26175990 - припинено 05.12.2011 року.
Згідно листа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 28.10.2021 року № 49-14860/21, у останнього відсутня інформація щодо здійснення ліквідаційної процедури ТОВ "Укрпромбанк", оскільки ліквідація банку здійснювалась Національним банком України відповідно до положень ЗУ "Про банки та банківську діяльність".
Згідно листа Національного банку України від 17.11.2021 року № 14-0004/109035, повідомлено наступне.
Постановою Правління Національного банку України від 21.01.2010 року № 19, з 21.01.2010 року відкликано банківську ліцензію, ініційовано процедуру ліквідації ТОВ "Укрпромбанк".
Згідно з вимогами пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" ліквідаційна процедура ТОВ "Укрпромбанк" здійснювалась на підставі та відповідно до вимог законодавства України, що діяло до набрання чинності цим законом, зокрема, ЗУ "Про банки і банківську діяльність" (у редакції, що діяла на час ліквідації Банку) та Положення про застосування Національним банком України заходів впливу за порушення банківського законодавства, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 28.08.2001 № 369 (що була чинною на час ліквідації Банку).
Комісією Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків прийнято рішення від 28.02.2014 № 103 "Про затвердження ліквідаційного балансу, ухвалення остаточного звіту ліквідатора та завершення ліквідаційної процедури ТОВ "Український промисловий банк".
У зв`язку з закінченням строку ліквідаційної процедури ТОВ "Укрпромбанк" його непродані активи та перелік незадоволених вимог кредиторів банку відповідно до ст. 96 ЗУ "Про банки і банківську діяльність" та Договору про передавання в управління непроданих активів від 05.09.2013 №31-Л (далі - Договір) передані в управління визначеній Національним банком України юридичній особі - ТОВ "ІК "ІФГ Капітал" (далі - Управитель), яка продовжує управляти непроданими активами та задовольняти вимоги кредиторів ТОВ "Укрпромбанк".
У переліку непроданих активів ТОВ "Укрпромбанк", переданих в управління Управителю на підставі Договору, заборгованість Підприємства "Вінницький консервний завод" перед ТОВ "Укрпромбанк" відсутня.
Крім того, в описах архівних справ ТОВ "Укрпромбанк" кредитна справа (у тому числі кредитний договір та інші документи/листування) Підприємства "Вінницький консервний завод" не значиться та на архівне зберігання до Національного банку України ліквідатором ТОВ "Укрпромбанк" не передавалася.
У архівних справах Банку, а саме: "Ліквідаційний баланс з додатками та пояснювальними записками ТОВ "Укрпромбанк" за 2013 рік", інформація щодо кредитної заборгованості Підприємства "Вінницький консервний завод" відсутня.
Враховуючи наведені вище обставини та положення закону, суд розглянувши вищевказану заяву арбітражного керуючого (ліквідатора) Слободяна В.М. № 02-13/25 від 12.07.2021 року (вх. № 01-36/615/21) про внесення змін до реєстру вимог кредиторів, дійшов висновку про її задоволення.
Також, судом було розглянуто звіт арбітражного керуючого Слободяна В.М. №01-21/10 від 24.01.2022 року про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури.
В ході розгляду справи арбітражний керуючий надав пояснення щодо обставин, викладених у поточному звіті, просить прийняти його до відома.
Представники кредиторів не заперечили щодо прийняття до відома звіту арбітражного керуючого Слободяна В.М. про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури у даній справі.
Так, суд оглянувши звіт арбітражного керуючого Слободяна В.М. № 01-21/10 від 24.01.2022 року про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури, дійшов висновку про прийняття його до відома.
Крім того, арбітражним керуючим було заявлено усне клопотання про повторне зобов`язання кредиторів: Коровіна О.П., ПП "Нобілітас", ВАТ "Районний торговий" ВАТ МТСЗ "Калинівкаміжрайтехсервіс" та ГУ ДПС у Вінницькій області надати розрахункові рахунки у банківських установах, для долучення до матеріалів справи.
Відповідно до ч. ч. 1, 3 ст. 3 ГПК України, судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України. Судочинство у господарських судах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.
Згідно ч. 6 ст. 12 ГПК України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Частина 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ) передбачає, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
В силу ст. 169 ГПК України, при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, або на вимогу суду заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі. Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
Водночас, з огляду на наведені положення закону, суд наголосив на необхідності подання відповідного клопотання у письмовому вигляді.
Так, за наслідками проведеного судового засідання, суд також дійшов висновку про призначення справи до розгляду в наступному судовому засіданні.
Водночас, 24.01.2022 року строк ліквідаційної процедури банкрута та повноважень ліквідатора у даній справі закінчився.
Частина 1 ст. 2 КУзПБ передбачає, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
За змістом ч. 1 ст. 6 КУзПБ, відповідно до цього Кодексу щодо боржника - юридичної особи застосовуються такі судові процедури, зокрема, ліквідація банкрута.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 КУзПБ, у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.
Відповідно до ч. 2 ст. 60 КУзПБ, ліквідатор виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Кодексом.
Слід зазначити, що КУзПБ визначає великий обсяг обов`язків ліквідатора (ст. ст. 61 - 64 Кодексу), які останній зобов`язаний виконати і тільки після цього подати на затвердження суд звіт та ліквідаційний баланс в порядку ст. 65 даного Кодексу.
Згідно ч. 1 ст. 65 КУзПБ, обов`язком ліквідатора є здійснення всієї повноти дій, спрямованих на виявлення та повернення активів боржника.
В той же час, невиконання ліквідатором цих дій у граничні строки, визначені КУзПБ, не є підставою для закриття провадження у справі про банкрутство згідно ст. 90 цього Кодексу.
Згідно ч. 2 ст. 119 ГПК України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.
Враховуючи те, що ліквідаційна процедура у даній справі не завершена, суд дійшов висновку з власної ініціативи продовжити строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута у даній справі до дати наступного судового засідання.
Керуючись ст. ст. 2, 9, 43, 58-67 КУ з процедур банкрутства, ст.ст. 2, 3, 18, 119, 169, 234, 235, 326 ГПК України суд, -
У Х В А Л И В :
1. Задоволити заяву арбітражного керуючого (ліквідатора) Слободяна В.М. № 02-13/25 від 12.07.2021 року (вх. № 01-36/615/21) про внесення змін до реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод" у справі №10/52-05.
2. Виключити ДП "Маршеллен Україна" (01042, м. Київ, просп. Перемоги, 67, код ЄДРПОУ 25590557) з реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод" - із сумою вимог 311 270,00 грн., з яких: основний борг - 306 200,00 грн. четверта черга, пеня - 5 070,00 грн. шоста черга задоволення.
3. Виключити ТОВ "Український промисловий банк" в особі Вінницької філії ТОВ "Укрпромбанк" м. Вінниця (21001 м. Вінниця, вул. Островського, 20, код ЄДРПОУ 26175990) з реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод" - із сумою вимог 69 627,22 грн. перша черга задоволення.
4. Арбітражному керуючому (ліквідатору) Слободяну В.М.: внести відповідні зміни до реєстру вимог кредиторів Підприємства "Вінницький консервний завод".
5. Прийняти до відома звіт арбітражного керуючого Слободяна В.М. № 01-21/10 від 24.01.2022 року про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури у справі №10/52-05.
6. Продовжити строк ліквідаційної процедури Підприємства "Вінницький консервний завод" та повноважень арбітражного керуючого (ліквідатора) Слободяна В.М. у справі № 10/52-05 до 14.03.2022 року.
7. Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 14.03.2022 року - 11:30 год., в приміщенні Господарського суду Вінницької області (вул. Пирогова, 29, м.Вінниця).
8. Ліквідатору боржника Слободяну В.М. надати суду звіт про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури боржника по справі № 10/52-05 з усіма підтверджуючими документами.
9. Копію ухвали надіслати згідно переліку рекомендованим листом; та на електронні поштові адреси: Вінницькому міському центру зайнятості - vinmiskcz@gmail.com, vinmiskcz@gmail.com; ГУ ПФУ у Вінницькій області - gu@vn.pfu.gov.ua; Управління виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області - vi@fssu.gov.ua; ПП "Олсія Капітал" - uidl225@ukr.net, uidl@ukr.net; ГУ ДПС у Вінницькій області - vin.official@tax.gov.ua; ПАТ "Укртрансгаз" в особі Бердичівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" - forletter@utg.ua, ІНФОРМАЦІЯ_4; представнику АТ "Укртрансгаз" - Кравченку С.В. - ІНФОРМАЦІЯ_1 ; представнику Компанії "Ukinvest Development Limited" - адвокату Коновалу Д.В. - ІНФОРМАЦІЯ_2 ; арбітражному керуючому Слободяну В.М. - ІНФОРМАЦІЯ_3 , НОМЕР_1.
Згідно ч. 4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства, ухвали та постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, прийняті господарським судом у справі про банкрутство, набирають законної сили з моменту їх прийняття, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені ст.ст. 254-257 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Тісецький С.С.
Віддрук. прим.:
1- до справи;
2 - ТОВ "Агрофірма "СадКо" (Вінницька область Шаргородський р-н, с. Рахни-Лісові вул. Гагаріна, 12);
3 - ПП "Нобілітас" (21001 м. Вінниця вул. Грибоєдова, 3/225);
4 - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ).
5 - ДП "Маршеллен Україна" (01042, м. Київ, просп. Перемоги, 67)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2022 |
Оприлюднено | 27.01.2022 |
Номер документу | 102760272 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Тісецький С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні