ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
25 січня 2022 року м. Черкаси справа № 925/271/18
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Грачова В.М., при секретарі судового засідання Нестеренко А.М., за участі представників сторін: позивача - адвоката Стойка А.П., відповідач - 1 - Смаглій В.М. за самопредставництвом, відповідачів - 2, 3 - не з`явились, у відкритому судовому засіданні, в приміщенні суду в м. Черкаси, розглянувши справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» про визнання недійсним договору купівлі-продажу, визнання недійсним рішення загальних зборів, визнання недійсною редакцію статуту,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся в господарський суд Черкаської області з позовом до ОСОБА_2 (далі - відповідач-1) до ОСОБА_3 (відповідача-2) та приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» (далі - відповідача-3), в якому просив суд визнати недійсними:
- договір купівлі-продажу стовідсоткової частки в статутному капіталі приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» від 08.09.2012 року, сторонами у якому зазначені: продавцем - Позивач, покупцями - Відповідач-1 (частка в статутному капіталі - 35%) і Відповідач-2 (частка в статутному капіталі - 65%);
- рішення засновника приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» від 08.09.2012 року про вихід зі складу засновників та звільнення з посади директора, підписантом у якому від імені засновника зазначений Позивач;
- рішення загальних зборів засновників приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» , оформленого протоколом від 08.09.2012 року №1/2012, у якому присутніми учасниками зазначені: Відповідач-1 (частка в статутному капіталі - 35%) і Відповідач-2 (частка в статутному капіталі - 65%);
- редакцію статуту приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» , затверджену рішенням загальних зборів засновників приватного підприємства «АЛЬП-КОМ» , оформленого протоколом від 08.09.2012 року №1/2012 та зареєстрованої 10.09. 2012 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, номер реєстраційного запису - 10261050008008383.
Постановою Верховного суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 22.10.2020 року рішення господарського суду Черкаської області від 05.12.2019 року та постанову Північного апеляційного господарського суду від 17.03.2020 року у справі № 925/271/18 в частині задоволених позовних вимог скасовано, справу № 925/271/18 в цій частині передано на новий розгляд до господарського суду Черкаської області.
Ухвалою господарського суду Черкаської області від 21.12.2021 року відкладено розгляд справи по суті на 25.01.2022 року.
В судове засідання відповідачі - 2, 3 явку своїх представників не забезпечили, про час, дату та місце розгляду справи повідомлені належним чином, відповідач - 2 про причини неявки не повідомив, відповідач - 3 подав заяву про визнання позову (вх. № 20539/21 від 20.12.2021 року), в якій визнав позов та просив проводити розгляд справи без участі його представника.
Представник позивача та відповідач - 1 вважали можливим проводити розгляд справи без участі відсутніх відповідачів.
Представник позивача підтримав поданий позов та просив задовольнити позовні вимоги в частині, які передані на новий розгляд.
Відповідач - 1 заперечив проти позову, просив відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Суд розпочав розгляд справи по суті без участі представників відповідачів - 2, 3 та заслухавши вступне слово представника позивача та відповідача - 1, вважає доцільним викликати в судове засідання ОСОБА_3 (відповідача - 2), крім того, враховуючи графік судових засідань, прийшов до наступних висновків.
Частинами 1 - 3 ст. 216 ГПК України передбачено, що суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу . Якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі. Про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Суд, в зв`язку з виниклою необхідністю викликати в судове засідання відповідача - 2 та неможливістю вирішення спору в даному судовому засіданні, вбачав підстави для відкладення судового засідання.
Керуючись ст. ст. 216, 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,
УХВАЛИВ:
Відкласти судове засідання на 09 год. 00 хв. 11 березня 2021 року . Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, зал № 220.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.
Явку позивача, відповідача - 1 та ОСОБА_3 (відповідача - 2) у судове засідання визнати обов`язковою.
Суддя В.М. Грачов
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2022 |
Оприлюднено | 31.01.2022 |
Номер документу | 102828537 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Грачов В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні