Ухвала
від 25.01.2022 по справі 340/521/22
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

25 січня 2022 року м. Кропивницький Справа № 340/521/22

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Кравчук О.В., перевіривши матеріали

позовної заяви ОСОБА_1 (РНКОПП - НОМЕР_1 ; адреса: АДРЕСА_1 )

до Гурівської сільської ради (код ЄДРПОУ 04365661; адреса: с. Гурівка, Долинський район, Кіровоградська область, 28540)

про визнання дій протиправними та зобов`язати вчинити певні дії ,

В С Т А Н О В И Л А:

ОСОБА_1 звернулася до Кіровоградського окружного адміністративного суду, в якому просить суд :

- визнати протиправні дії Гурівської сільської ради, щодо відмови в наданні позивачці дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, із земель комунальної власності з цільовим призначенням для сінокосіння і випасання худоби, скасувавши рішення №2109 від 23.12.2021 року;

- зобов`язати Гурівську сільську раду повторно розглянути мою заяву та прийняти рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, із земель комунальної власності з цільовим призначенням для сінокосіння і випасання худоби на території Гурівської сільської ради за межами населеного пункту с. Гурівка Кропивницького району, Кіровоградської області кадастровий номер 3521982500:02:000:9101 площею 60,5567 га.

Спір належить розглядати в порядку адміністративного судочинства (стаття 19 Кодексу адміністративного судочинства України); справа підсудна Кіровоградському окружному адміністративному суду (статті 20, 22, 25 КАС України).

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 160, 161, 172 КАС України. Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Частиною четвертою статті 12 та частиною четвертою статті 257 КАС України даний спір не віднесено до переліку справ, що підлягають розгляду виключно за правилами загального позовного провадження.

Суд вважає, що спір можна віднести до справ незначної складності у розумінні пункту 10 частини п`ятої статті 12 КАС України та розглянути його за правилами спрощеного позовного провадження відповідно до частини першої статті 257 КАС України.

При цьому, справу належить розглянути в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, з огляду на відсутність клопотань будь-якої із сторін про інше (частина п`ята статті 262 КАС України).

Керуючись статтями 160-161, 257-263 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

У Х В А Л И Л А:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі №340/521/22.

Справа розглядатиметься суддею Кравчук О.В. одноособово, в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня отримання цієї ухвали для подання до суду письмового відзиву на позовну заяву, із наданням відповідних доказів в його обґрунтування та всі матеріали, що стали підставою для прийняття спірного рішення.

Роз`яснити відповідачу, що копію такого відзиву та доданих до нього документів належить надіслати позивачеві, а в разі неподання відзиву на позовну заяву, справа буде вирішена на підставі наявних в ній доказів.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи .

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням суду повинна бути надіслана позивачеві.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud1170/.

Копію ухвали надіслати учасникам справи. Відповідачу також направити копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала про відкриття провадження у справі набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду О.В. Кравчук

СудКіровоградський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.01.2022
Оприлюднено07.02.2022
Номер документу102964053
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —340/521/22

Ухвала від 25.01.2022

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.В. Кравчук

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні