Ухвала
від 07.02.2022 по справі 760/2752/22
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №760/2752/22

1-кс/760/1048/22

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про продовження строку досудового розслідування

07лютого 2022року слідчийсуддя Солом`янськогорайонного судуміста Києва ОСОБА_1 , за участю:

секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши в залі судових засідань Солом`янського районного суду міста Києва клопотання слідчого в особливо важливих справах слідчого управління Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором, який здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні ОСОБА_4 , про продовженнястроку досудовогорозслідування укримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі ЄРДР) 07.08.2020 за № 22020101110000136, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України (далі КК України),

В С Т А Н О В И В:

07.02.2022 до Солом`янського районного суду міста Києва надійшло вказане клопотання в якому ставиться питання про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22020101110000136 від 07.08.2020, за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 КК України на дванадцять місяців.

В обґрунтування клопотання зазначено наступне:

«Слідчим управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22020101110000136 від 07 серпня 2020 року, за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2ст.258-5КК України.

В ході проведення досудового розслідування встановлено, що невстановлені службові особи ПАТ «Укргазвидобування» (код ЄДРПОУ 30019775), філії ПАТ «Укргазвидобування» (код ЄДРПОУ 21236681), Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» (код ЄДРПОУ 01432776), ТОВ «НТП «Агрософт» (код ЄДРПОУ 21536348) та Наукового інженерного центру «Матеріалообробка вибухом» (код ЄДРПОУ 05540215) за попередньою змовою шляхом зловживання службовим становищем у період 2017-2020 років вчинили розтрату тапривласнення грошових коштів вказаних державних підприємству суміпонад 47міл.грн. під час постачання на їх адресу вибухових матеріалів промислового призначення, та в подальшомувчинили дії,спрямовані нафінансове та матеріальне забезпечення діяльності терористичних організацій Л/ДНР, тобто вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 258-5 КК України, за наступних обставин:

Встановлено, що Науковий інженерний центр «Матеріалообробка вибухом» Інституту електрозварюванням імені Є.О. Патона НАН України (далі НІЦ «МВ», код ЄДРПОУ 05540215) є єдиним виробником кумулятивних зарядів (в асортименті) в Україні та делегує окремим суб`єктам господарської діяльності дилерські повноваження з продажу таких зарядів на території України та за її межами.

Відповідно до отриманої інформації, протягом 2016-2020 років НІЦ «МВ» 10 разів приймало участь у конкурсних торгах на постачання вибухових матеріалів промислового призначення, в яких іншим учасником (конкурентом) виступало ТОВ «НТП «Агрософт» (код ЄДРПОУ 21536348). При цьому, основними видами діяльності ТОВ «НТП «Агрософт» є виробництво двигунів та деталей, неспеціалізована оптова торгівля.

В ході вивчення тендерної документації закупівель, де одночасно приймало участь ТОВ «НТП «Агрософт» та НІЦ «МВ», встановлено, що ініціатором таких тендерів виступало АТ «Укргазвидобування» (код ЄДРПОУ 30019775), а також його філії: «Украгазпромгеофізика» (код ЄДРПОУ 21236681) та Івано-Франківської експедиції з геофізичних досліджень в свердловинах Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» (код ЄДРПОУ 01432776). Загальна сума проведених тендерних закупівель становить близько 54 млн. грн.

Слід зазначити, що НІЦ «МВ» отримало перемогу лише в одному з десяти вищезазначених тендерів на суму 243 тис. грн. При цьому, під час кожного тендеру НІЦ «МВ» виставляло ціну за одиницю товару (кумулятивні заряди) на 2-3 грн. вищу, ніж у ТОВ «НТП «Агрософт», що в подальшому призводило до його програшу у конкурсних торгах.

За результатами аналізу тендерної документації, яка подавалася ТОВ «НТП «Агрософт» та НІЦ «МВ» під час проведення вищевказаних конкурсних торгів встановлено наступне.

Тендерна документація ТОВ «НТП «Агрософт» не відповідала кваліфікаційним вимогам проведених тендерів, зокрема, вказане Товариство не надавало документацію, яка б підтверджувала його право на реалізацію вибухових матеріалів. При цьому, відповідно до умов тендерів у випадку відсутності таких документів, учасник не повинен допускатися до участі у конкурсних торгах. Водночас, ініціатори проведення відповідних тендерів (АТ «Украгазвидобування» та його філії) не звертали увагу на вказані порушення, внаслідок чого перемогу отримувало ТОВ «НТП «Агрософт».

Відповідно до аналізу податкової звітності ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» та його постачальників встановлено, що ПАТ «Запоріжтрансформатор» реалізовано вказані трансформатори за 12 млн. грн.

Згідно з вимогами п. 5 ст. 11 Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» реалізація вибухових матеріалів суб`єктами, які їх виробляють, здійснюється за наявності у відповідного суб`єкта ліцензії на виробництво вибухових матеріалів. Відповідно до листа ГУ Держпраці у Київській області вх. №51/34-431 від 22.06.2020, ТОВ «НТП «Агрософт» не має ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення.

Також у п. 6 ст. 11 Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» вказано, що суб`єкти господарювання, які проводять вибухові роботи, можуть здійснювати реалізацію надлишку вибухових матеріалів, потреба у використанні яких відпала, в порядку визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду.

Фінансова звітність ТОВ «НТП «Агрософт» вказує, що товариство не проводило вибухові роботи, а закупівля вибухових матеріалів у виробника (НІЦ «МВ) відбувалась в кількості та в строки, визначені укладеними договорами між замовником (підприємства газовидобувної галузі) та ТОВ «НТП «Агрософт». Отже посадові особи ТОВ «НТП «Агрософт», діяли з прямим умислом щодо купівлі готових вибухових матеріалів (кумулятивних зарядів), з метою їх подальшої реалізації в рамках виконання укладених за результатами перемоги на конкурсних торгах договорів.

Таким чином, незважаючи на монополію з виробництва акумуляторних зарядів та можливістю встановлення ціни, яка б дозволила виграти тендер НІЦ «МВ», посадові особи тендерних комітетів АТ «Украгазвидобування» та її філії через попередню злочинну змову з представниками ТОВ «НТП «Агрософт» та НІЦ «МВ» не вчинили необхідних, визначених законом та посадовими обов`язками, дій що полягали у виключені або недопущенні ТОВ «НТП «Агрософт» до участі в торгах, що призвело до отримання перемоги учасником, який не відповідає кваліфікаційним вимогам проведених тендерів та взагалі не мав права здійснювати реалізацію вибухових матеріалів. Зазначені дії призвели до необґрунтованого завищення ціни на вибухові матеріали та завдання збитків державі у особливо великих розмірах.

Також встановлено, що між ТОВ «НТП «Агрософт» та НІЦ «МВ» укладались договори, відповідно до умов яких НІЦ «МВ» здійснювало роботи по виготовленню необхідної кількості зарядів для ТОВ «НТП «Агрософт». Відповідно до даних договорів НІЦ «МВ» виконувало роботи з виготовлення, спорядження, проведення робіт по їх укомплектуванню та доукомплектуванню кумулятивного заряду з використанням власних вибухових речовин та на давальницькій сировині ТОВ «НТП «Агрософт» (давальницькою сировиною виступали металеві корпуса до зарядів та металевий порошок (в асортименті), тобто загальнодоступні матеріали, придбання та реалізація яких не підлягають спеціальному регулюванню).

Вартість робіт та матеріалів НІЦ «МВ» відповідно до умов договору становила 80,72 грн/заряд. При цьому, ТОВ «НТП «Агрософт» реалізовувала вказані заряди АТ «Украгазвидобування» та її філіям за ціною близько 250 грн. за одиницю. Оскільки виробником даних зарядів є лише НІЦ «МВ», з метою створення можливості привласнення та виведення бюджетних коштів з подальшим їх конвертуванням та переведенням у готівку, представники ТОВ «НТП «Агрософт» вступили в змову з представниками НІЦ «МВ» щодо включення деталей (корпусів, матеріалів) виробництва ТОВ «НТП «Агрософт» до схеми виробництва акумуляторних перфораційних зарядів НІЦ «МВ». У такий спосіб штучно збільшено вартість виробництва кумулятивних зарядів для НІЦ «МВ». При цьому, ТОВ «НТП «Агрософт» отримувало над прибутки без фактичної участі в виробництві (не витрачалися кошти на оборотні та адміністративні витрати), які в подальшому переводилися у готівку та надавалися у якості винагороди представникам НІЦ «МВ» та АТ «Укргазвидобування».

Також, інформація фінансово-господарського характеру свідчить про наявність окремих ознак фінансування тероризму в діях посадових осіб НІЦ «МВ», ТВ «НТП «Агрософт» та АТ «Укргазвидобування», а також філії «Укргазпромгеофізика» та Івано-Франківської експедиції з геофізичних досліджень в свердловинах Державного геофізичного підприємства «Украгеофізика».

Зокрема, в ході вивчення матеріалів проведення торгів, фінансово господарської звітності вищезазначених суб`єктів підприємницької діяльності та їх взаєморозрахунків встановлено, що ТОВ «НТП «Агрософт» для виконання умов договору поставки вибухових матеріалів, які в подальшому передавалися у якості давальницької сировини НІЦ «МВ», у суб`єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності та зареєстрованими на території Донецької та Луганської областей. Зокрема ТОВ «НТП «Агрософт» здійснювало фінансово-господарські операції з ФОП « ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженка РФ, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ), ТОВ «НВП Юнітех Україна», ТОВ «Травер трейд», ТОВ «Корнас-трейд» та інші (які на даний час встановлюються), які не мають власних офісів, об`яв про надання послуг (в т.ч. в мережі інтернет), частина з яких зареєстровані пов`язаними особами ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_2 ; ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрованою за адресою: АДРЕСА_3 , з подальшим їх пере реєструванням на осіб, які зареєстровані або проживають на тимчасово окупованій території.

В подальшому, кошти отриманні внаслідок штучного завищення ціни (за рахунок наявності ТОВ «НТП «Агрософт» у якості прокладки) кошти державного бюджету виводились через фіктивні підприємства, обготівковувалися та передавались на ТОТ, в т.ч. для фінансування НЗВФ т.зв. «Л/ДНР».

На даний час залучено працівників Північного офісу Держаудитслужби, які прийняли участь як спеціалісти у дослідженні АТ «Укргазвидобування» та філії геофізичне управління «Укргазпрогеофізика» АТ «Укргазвидобування» підчас досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22020101110000136 від 07.08.2021

Вчинення вказаних дій необхідне для забезпечення виконання вимог Кримінального процесуального кодексу України та повноти досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Вісімнадцятимісячний строк досудового розслідування закінчується 07.02.2022, однак, завершити досудове розслідування до вказаного строку не представляється за можливе, оскільки на даний час у рамках кримінального провадження необхідно провести ряд слідчих (розшукових) та процесуальних дій, зокрема:

-долучити до матеріалів кримінального провадження Довідку за результатами проведення працівниками Північного офісу Держаудитслужби у дослідженні АТ «Укргазвидобування» та філії геофізичне управління «Укргазпрогеофізика» АТ «Укргазвидобування»;

-за результатами отриманої довідки призначити комплексну товарозначу та економічну експертизу;

-провести інші процесуальні та слідчі (розшукові) дії потреба в яких може виникнути під час досудового розслідування;

-за наслідками проведення вищевказаних слідчих дій прийняти рішення щодо оголошення про підозру відповідним особам;

-прийняти процесуальне рішення згідно ст. 283 КПК України.

Беручи до уваги, що для виконання запланованого обсягу слідчих (розшукових) та процесуальних дій необхідний час, а вісімнадцятимісячний строк досудового розслідування у даному кримінальному провадженні спливає 07.02.2022, виникла необхідність у продовженні строку досудового розслідування на дванадцять місяців.

Відповідно до ч. 1 ст. 294 КПК України, якщо досудове розслідування злочину або кримінального проступку до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений в абзаці другому частини першої статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути неодноразово продовжений слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 1-3 частини другої статті 219 цього Кодексу - на дванадцять місяців.

Виконання запланованих слідчих (розшукових) дій дасть можливість встановити об`єктивну істину у кримінальному провадженні та отримати докази, які будуть підтверджувати або спростовувати причетність конкретних осіб до вчинення вказаного злочину. Проведення даних слідчих (розшукових) та процесуальних дій потребує часу, а строк досудового розслідування, що залишився, не достатній для їх виконання.

На підставі викладеного, беручи до уваги, що для отримання доказів, які можуть бути використані під час судового розгляду, а також те, що вказані дії не могли бути здійснені та завершенні раніше з об`єктивних причин, слідчий просить відповідне клопотання задовольнити.

До клопотання додані копії документів та інших матеріалів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з ЄРДР щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання.

Протоколом автоматичного визначення слідчого судді від 07.02.2022 для розгляду зазначеного клопотання визначено слідчу суддю ОСОБА_1 .

Відповідно доч.3ст.295-1Кримінального процесуальногокодексу України(далі КПКУкраїни)слідчий суддязобов`язаний розглянутиклопотання пропродовження строкудосудового розслідуванняпротягом трьохднів здня йогоодержання,але вбудь-якомуразі до спливу строку досудового розслідування, за участю слідчого або прокурора, а також підозрюваного та його захисника, у разі розгляду клопотання про продовження строку досудового розслідування після повідомлення особі про підозру.

Як вбачається з матеріалів клопотання, в даному кримінальному провадженні нікому не було повідомлено про підозру.

Про дату, час та місце судового засідання слідчого повідомлено належним чином.

В судове засідання 07.02.2022 слідчий та прокурор не з`явились. Слідчий подав заяву, в якій підтримав доводи та вимоги, викладені в клопотанні, в повному обсязі, та просив розглядати клопотання без його участі.

Враховуючи наведене, відповідно до вимог ст. 295-1 КПК України слідчий суддя ухвалив проводити судовий розгляд клопотання у відсутності слідчого.

Згідно з ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів кримінального провадження не здійснювалось у зв`язку з неприбуттям у судове засідання осіб, які беруть участь у судовому провадженні.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає за необхідне зазначити наступне.

У кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 22020101110000136 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 КК України, строк досудового розслідування закінчується 07.02.2022.

В клопотанні, що наразі є предметом розгляду, ставиться питання про продовження строку досудового розслідування на дванадцять місяців.

Відповідно до ч. 1 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.

За змістом ч.ч. 1, 2 ст. 258-5 КК України надання чи збір будь-яких активів прямо чи опосередковано з метою їх використання або усвідомленням можливості того, що їх буде використано повністю або частково для будь-яких цілей окремим терористом чи терористичною групою (організацією), або для організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, створення терористичної групи (організації), сприяння вчиненню терористичного акту, провадження будь-якої іншої терористичної діяльності, а також спроби вчинення таких дій, -

- караються позбавленням волі на строк від п`яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна.

Ті самі дії, вчинені повторно або з корисливих мотивів, або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі, або якщо вони призвели до заподіяння значної майнової шкоди, -

караються позбавленням волі на строк від восьмидо десятироків з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Частиною 5 ст. 12 КК України передбачено, що тяжким злочином є передбачене цим Кодексом діяння (дія чи бездіяльність), за вчинення якого передбачене основне покарання у виді штрафу в розмірі не більше двадцяти п`яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк не більше десяти років.

За змістом п. 2 ч. 2 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить: вісімнадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Отже, строк досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчується 07.02.2022, а завершити досудове розслідування до вказаного строку не представляється можливим, оскільки необхідно провести ряд слідчих та процесуальних дій, для встановлення істини по справі, а саме:

-долучити до матеріалів кримінального провадження Довідку за результатами проведення працівниками Північного офісу Держаудитслужби у дослідженні АТ «Укргазвидобування» та філії геофізичне управління «Укргазпрогеофізика» АТ «Укргазвидобування»;

-за результатами отриманої довідки призначити комплексну товарознавчу та економічну експертизу;

-провести інші процесуальні та слідчі (розшукові) дії потреба в яких може виникнути під час досудового розслідування;

-за наслідками проведення вищевказаних слідчих дій прийняти рішення щодо оголошення про підозру відповідним особам;

-прийняти процесуальне рішення згідно ст. 283 КПК України.

Без проведення зазначених слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій, судової експертизи, завершити досудове розслідування та прийняти законне рішення неможливо.

Вказані дії не могли бути здійсненні та завершені раніше внаслідок специфіки та складності провадження, та, зокрема, у зв`язку з залученням працівників Держаудитслужби, які прийняли участь як спеціалісти у дослідженні АТ «Укргазвидобування» та філії геофізичне управління «Укргазпрогеофізика» АТ «Укргазвидобування».

Здобуті таким чином докази забезпечать встановлення всіх обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, забезпечать його повне, всебічне та неупереджене розслідування, а також виконання завдань кримінального провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 294 КПК України якщо досудове розслідування злочину до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений у ч. 2 ст. 219 цього Кодексу, вказаний строк може бутипродовжений неодноразово слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений п.п. 2 і 3 ч. 4 ст. 219 цього Кодексу.

Частиною 4 статті 219 КПК України передбачено, що строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченомупараграфом 4глави 24 цього Кодексу. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати:1) одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку у випадках, передбачених пунктами 1 і 2 частини третьої цієї статті;2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні нетяжкого злочину;3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Відповідно до ст. 28 КПК України під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Розумними вважаються строки, що є об`єктивно необхідними для виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень. Розумні строки не можуть перевищувати передбачені цим Кодексом строки виконання окремих процесуальних дій або прийняття окремих процесуальних рішень.

Проведення досудового розслідування у розумні строки забезпечує прокурор, слідчий суддя (в частині строків розгляду питань, віднесених до його компетенції), а судового провадження - суд.

В контексті кримінального провадження, Конституційний Суд України, у своєму рішенні від 30.01.2003 (справа про розгляд судом окремих постанов слідчого і прокурора) відзначив, що "поняття розумний строк досудового слідства є оціночним, тобто таким, що визначається у кожному конкретному випадку з огляду на сукупність усіх обставин вчинення і розслідування злочину". Визначення розумного строку досудового слідства залежить від багатьох факторів, включаючи обсяг і складність справи, кількість слідчих дій, число потерпілих та свідків, необхідність проведення експертиз та отримання висновків тощо. Але за будь-яких обставин строк досудового слідства не повинен перевищувати меж необхідності. Досудове слідство повинно бути закінчене у кожній справі без порушення права на справедливий судовий розгляд і права на ефективний засіб захисту, що передбачено ст.ст. 6, 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Враховуючи вказані слідчим обставини, які переконливо свідчать про унеможливлення закінчення досудового розслідування в строк до 07.02.2022, складність кримінального провадження, яка обумовлена необхідністю провести ряд слідчих та процесуальних дій, які на даний час перебувають на виконанні, після чого буде прийнято рішення згідно чинного законодавства, а також виходячи з вимог закону щодо забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду, слідчий суддя вважає за доцільне продовжити строк досудового розслідування в даному кримінальному провадженні на шість місяців, тобто до 07.08.2022.

Такий строк, на думку слідчого судді, є об`єктивно необхідним та достатнім для виконання процесуальних дій і прийняття процесуальних рішень в даному кримінальному провадженні та буде відповідати завданням кримінального провадження.

За таких обставин, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого підлягає частковому задоволенню.

Відповідно до ч. 9 ст. 295-1 КПК України ухвала слідчого судді, прийнята за результатами розгляду клопотання про продовження строку досудового розслідування, оскарженню не підлягає.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 28, 219,294,295-1, 309, 376 КПК України, слідчий суддя

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого в особливо важливих справах слідчого управління Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором, який здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальномупровадженні,внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідувань07.08.2020за № 22020101110000136, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України задовольнити частково.

Продовжити строкдосудового розслідування в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.08.2020 за № 22020101110000136 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України, на 6 (шість) місяців, тобто до 07серпня 2022року включно.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення07.02.2022
Оприлюднено19.01.2023
Номер документу103002379
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку досудового розслідування

Судовий реєстр по справі —760/2752/22

Ухвала від 07.02.2022

Кримінальне

Солом'янський районний суд міста Києва

Зуєвич Л. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні