Ухвала
від 07.02.2022 по справі 370/274/22
МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Д.Ростовського, 35, смт. Макарів, Київська область, 08001, тел/факс (04578)5-13-39, e-mail inbox@mk.ko.court.gov.ua

У Х В А Л А

"07" лютого 2022 р. Справа № 370/274/22

Провадження №1-кп/370/192/22

Суддя Макарівського районного суду Київської області ОСОБА_1 , отримавши обвинувальний акт за матеріалами кримінального провадження №12016110210000832 від 04.08.2016 року, за яким

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

обвинувачується у вчиненнікримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України,

в с т а н о в и в:

Від Києво-Святошинської окружної прокуратури до суду надійшов обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні.

До обвинувального акту додано реєстр матеріалів досудового розслідування, розписку обвинуваченої про отримання копій обвинувального акту та зазначеного реєстру, інформаційну картку на особу.

Керуючись ст.ст. 314, 372 КПК України суддя,

п о с т а н о в и в :

Призначити підготовче судове засідання у даному кримінальному провадженні на 16.02.2022року на11год.00хв., що відбудеться у залі судових засідань №3 у приміщенні Макарівського районного суду Київської області (вул. Д. Ростовського, 35, смт Макарів, Київської області).

На підготовчесудове засіданнявикликати прокурораМакарівського відділуКиєво-Святошинськоїокружної прокуратури ОСОБА_3 ,обвинувачену ОСОБА_2 .

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Попередити обвинуваченого та потерпілого (у разі участі у даному провадженні), що їх неявка у судове засідання без поважних причин, а також неповідомлення суду про причини неявки у судове засідання, тягнуть за собою накладення грошового стягнення, у порядку, передбаченому Главою 12 КПК України, у розмірі до 4962 грн.

Попередити прокурора та захисника (у разі участі у даному провадженні), що їх неявка у судове засідання без поважних причин, а також неповідомлення суду про причини неявки у судове засідання, тягнуть за собою порушення судом питання перед компетентними органами про притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Суддя ОСОБА_1

СудМакарівський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення07.02.2022
Оприлюднено19.01.2023
Номер документу103044271
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службове підроблення

Судовий реєстр по справі —370/274/22

Ухвала від 03.08.2022

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Габрієль Віктор Олександрович

Ухвала від 11.07.2022

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Габрієль Віктор Олександрович

Ухвала від 27.06.2022

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Габрієль Віктор Олександрович

Ухвала від 16.02.2022

Кримінальне

Макарівський районний суд Київської області

Білоцька Л. В.

Ухвала від 07.02.2022

Кримінальне

Макарівський районний суд Київської області

Білоцька Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні