УХВАЛА
23 лютого 2012 р. 2а/0470/2749/12
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Юрков Е.О. , перевіривши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД до Лівобережної міжрайонної Державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську про скасування рішення та зобов`язання вчинити певні дії , -
ВСТАНОВИВ:
До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД`до Лівобережної міжрайонної Державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську з вимогами:
1. Скасувати рішення Лівобережної міжрайонної Державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську №32294/10/28-215 від 13.10.2011 року про невизнання звітності Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД`з податку на додану вартість за звітний податковий період вересень 2011 року податкової декларацією.
2. Зобов`язати Лівобережну міжрайонну Державну податкову інспекцію у м. Дніпропетровську (ДРПОУ 26005213, м. Дніпропетровськ, пр. ім.. Газети Правда , 95-а) прийняти податкову звітність Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД (ЄРПОУ 33858099, 49130, м. Дніпропетровськ, вул. Березинська, буд. 66-Д) з податку на додану вартість за звітний податковий період вересень 2011 року в якості податкової декларації без застосування штрафних санкцій.
3. Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД`з Державного бюджету України суму судового збору в розмірі 32 гривень 19 копійок.
Перевіривши позовну заяву на відповідність вимогам ст. 106 КАС України встановлено, що позивачем не додано належного документу про сплату судового збору.
01.11.2011 року набрав чинності Закон України «Про судовий збір»від 08.07.2011р. №3674-VI, який регулює порядок сплати і розміри судового збору.
Відповідно до ст. 4 Закон України «Про судовий збір» від 08.07.2011р. №3674-VI судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно пп.1 п.3 ч. 2 ст. 4 Закон України «Про судовий збір»від 08.07.2011р. №3674-VI ставки судового збору встановлюються у таких розмірах: за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру - 1 відсоток розміру майнових вимог, але не менше 0,1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 2 розмірів мінімальних заробітних плат; за подання адміністративного позову немайнового характеру - 0,03 розміру мінімальної заробітної плати.
В той же час, частиною першою статті 13 Закону України Про Державний бюджет України на 2012 рік , який вступив в дію з 01.01.2012 року, встановлено, що мінімальна заробітна плата у місячному розмірі з 1 січня складає 1073 гривні.
Однак, фактично, позивач за подання адміністративного позову заплатив 0, 03 розміру мінімальної заробітної плати як за подачу позову немайнового характеру.
Судом встановлено, що до позовної заяви додано платіжне доручення № 952 від 20.02.2012 року про сплату судового збору у розмірі 32,19 грн.
Згідно Листа Вищого адміністративного суду України № 165/11/13-12 від 18.01.2012 року за практикою Європейського суду з прав людини вимога про визнання протиправним рішення суб`єкта владних повноважень, яке впливає на склад майна позивача, у тому числі шляхом безпідставного стягнення податків, зборів, штрафних санкцій тощо, є майновою.
З огляду на викладене адміністративними позовами майнового характеру є вимоги щодо протиправності рішень про визначення грошових зобов`язань платників податків, про зменшення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, про стягнення адміністративно-господарських та інших штрафних санкцій тощо.
Як вбачається з матеріалів справи позивач звернувся з вимогою до суду щодо зобов`язання Лівобережної міжрайонної Державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську (ДРПОУ 26005213, м. Дніпропетровськ, пр. ім.. Газети Правда , 95-а) прийняти податкову звітність Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД (ЄРПОУ 33858099, 49130, м. Дніпропетровськ, вул. Березинська, буд. 66-Д) з податку на додану вартість за звітний податковий період вересень 2011 року в якості податкової декларації без застосування штрафних санкцій у розмірі 4167 гривень.
Таким чином, звернена до суду вимога про зобов`язання Лівобережної міжрайонної Державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську прийняти податкову звітність Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД`з податку на додану вартість за звітний податковий період вересень 2011 року в якості податкової декларації без застосування штрафних санкцій у розмірі 4167 гривень, безпосереднім наслідком яких є зміна складу майна позивача, є майновою.
Виходячи з розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня 2012 року - 1073 гривні, позивачу необхідно було сплатити судовий збір у розмірі 41 грн. 67 коп. За наведених обставин позивачу необхідно запропонувати доплатити судовий збір за подачу адміністративного позову майнового характеру за наступними реквізитами: отримувач: УДКСУ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області , код ЄДРПОУ (отримувача) 37989253, рахунок: 31210206784008, Банк: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код бюджетної класифікації доходів: 22030001, призначення платежу: судовий збір у розмірі 09 гривень 48 копійок.
Відповідно до ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху і встановлює строк для їх усунення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 106-108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Аберон ЛТД до Лівобережної міжрайонної Державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську про скасування рішення та зобов`язання вчинити певні дії залишити без руху.
Встановити позивачу строк до 19 березня 2012 р. для усунення недоліків, а саме: запропонувати доплатити судовий збір за подачу адміністративного позову майнового характеру у розмірі 09 гривень 48 копійок.
В разі невиконання ухвали і не усунення недоліків до вказаного строку позовна заява буде вважатися неподаною і буде повернута особі, яка подала позов.
Копію ухвали направити позивачу.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Е.О. Юрков
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2012 |
Оприлюднено | 21.02.2022 |
Номер документу | 103358793 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юрков Едуард Олегович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юрков Едуард Олегович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юрков Едуард Олегович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юрков Едуард Олегович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні