ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
03 лютого 2022 року м. Київ № 640/33537/21
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Каракашьяна С.К., розглянувши заяву представника Фонду державного майна України про скасування заходів забезпечення позову, застосованих ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 11.11.2021 у справі №640/32242/21 за заявою ОСОБА_1
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва із заявою про забезпечення позову до подання позовної заяви.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 11.11.2021 у справі №640/32242/21 заяву ОСОБА_1 задоволено частково, заборонено державним реєстраторам, нотаріусам та іншим суб`єктам державної реєстрації, визначеним Законом України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань , приймати рішення про державну реєстрацію змін, здійснюючи державну реєстрацію змін та вносити до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідні записи та вчиняти інші реєстраційні дії, що стосуються зміни керівника Державного підприємства Мурафський кар`єр (код ЄДРПОУ 00371943) до набрання законної сили судовим рішенням у справі.
В той же час, ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 22.11.2021 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №640/33537/21 за позовом ОСОБА_1 до Фонду державного майна України про визнання протиправним та скасування наказу.
В подальшому, від представника Фонду державного майна України надійшло клопотання про скасування заходів забезпечення позову, що вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 11.11.2021 №640/32242/21.
Згідно протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 02.02.2022, матеріали клопотання передані на розгляд судді Каракашьяну С.К. в адміністративній справі №640/33537/21.
Відповідно до частин першої, другої статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи.
Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п`яти днів з дня надходження його до суду.
Зважаючи на викладене, керуючись статтями 157, 243 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1.Призначити до розгляду в судовому засіданні заяву представника Фонду державного майна України про скасування заходів забезпечення позову, яке відбудеться 07 лютого 2022 року о 13 год. 40 хв. в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зал судового засідання № 3.
2. Копію ухвали надіслати сторонам по справі та заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя С.К. Каракашьян
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2022 |
Оприлюднено | 23.02.2022 |
Номер документу | 103460627 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Каракашьян С.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні