ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
16 лютого 2022 року Справа № 915/5/22
м.Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області повідомляє відповідача в тому, що 15 березня 2022 року о 13:30 в Господарському суді Миколаївської області, розташованому за адресою: м.Миколаїв, Будинок Рад, вул.Адміральська, 22; відбудеться розгляд справи №915/5/22
за позовом : Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія
"Енергоатом" (01032, м.Київ, вул.Назарівська, буд.3; ідент.код 24584661;
ел.адреса: energoatom@atom.gov.ua )
в особі : Відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електрична станція"
Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія
"Енергоатом" (55001, Миколаївська обл., м.Южноукраїнськ; ідент.код ВП 20915546;
ел.адреса: office@sunpp.atom.gov.ua ),
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРАТ-ДЕТАЛЬ"
(49005, м.Дніпро, вул.Героїв Крут, буд.15, офіс 202; ідент.код 41389452;
пошт.адреса: 49000, м.Дніпро, вул.Павла Нірінберга, буд.1А; ел.адреса: detal86@ukr.net ),
про : стягнення 143592,72 грн,-
Відповідно до ч.7 ст.120 ГПК України учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи.
Звернути увагу сторін, що учасники процесу, які прибувають в судове засідання, зобов`язані дотримуватись заходів карантинного режиму, у тому числі й щодо використання засобів індивідуального захисту.
Звернути увагу сторін на те, що подання документів до суду можливо здійснювати за допомогою електронних чи поштових засобів зв`язку.
На веб-сторінці Господарського суду Миколаївської області на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://mk.arbitr.gov.ua/sud5016/ учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається.
Провести розгляд справи поза межами встановленого ст.248 ГПК України строку у розумний строк, тривалість якого обумовлюється запровадженням в Україні карантину через спалах у світі короновірусу "COVID-19".
Явка сторін у підготовче засідання не є обов`язковою.
Суддя М.В.Мавродієва
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2022 |
Оприлюднено | 23.02.2022 |
Номер документу | 103465545 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Мавродієва М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні