ПУСТОМИТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 450/605/22 Провадження № 2-а/450/71/22

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

17 лютого 2022 року суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Добош Н.Б. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправними та скасування постанов по справах про адміністративне правопорушення,-

в с т а н о в и в :

ПозивачОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 , адреса місцезнаходження ТОВ Транс-Сервіс-1 , ЄДРПОУ 32602104, Львівська область, Львівський район, с. Ставчани) до Державної служби України з безпеки на транспорті (ЄДРПОУ 39816845, м. Київ, пр.. Перемоги, 14) про визнання протиправними та скасування постанов по справах про адміністративне правопорушення.

Підставою позову є неправомірні дії відповідача щодо складання постанови про накладення адміністративного стягнення та безпідставне накладення штрафу.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог ст.ст. 160 , 161 , Кодексу адміністративного судочинства України .

Позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства і подано з дотриманням правил підсудності. Підстав для повернення чи відмови у відкритті провадження у справі (на стадії відкриття) не встановлено.

За правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у ч. 4 ст. 257 КАС України (ч. 2 ст. 257 КАС України ).

Враховуючи значення справи для позивача, характер спірних правовідносин, обсяг та характер доказів у справі, суд вважає за доцільне вказану справу розглянути за правилами спрощеного позовного провадження, з викликом сторін.

Керуючись ст. ст.5, 12, 19 , 25-27, 171 , 241-243 , 248 , 257 , 261-26 2 КАС України, суддя,

п о с т а н о в и в :

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправними та скасування постанов по справах про адміністративне правопорушення.

Призначити справу до розгляду за правилами спрощеного провадження у судовому засіданні, з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити судове засідання на 24.02.2022 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні Пустомитівського районного суду Львівської області за адресою: Львівська область, м.Пустомити, вул. Грушевського, 35.

Відповідачу надати суду : усі докази на спростування вимог позовної заяви; відзив на позовну заяву протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, відповідно до ч. 1 ст. 261 КАС України .

Вимоги до змісту та форми відзиву на позовну заяву передбачено у ст. 162 КАС України . Зокрема, до такого в т.ч. додаються документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України , неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 ст. 162 КАС України ).

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення у п`ятиденний строк з дня отримання відзиву чи заперечення, з врахуванням приписів ст. 163-164 КАС України .

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб - порталі судової влади України за адресою http://pu.lv.court.gov.ua .

Копію ухвали надіслати учасникам справи. Відповідачу надіслати також копію позовної заяви з додатками до неї.

Ухвала остаточна та окремому оскарженню не підлягає.

СуддяН. Б. Добош

Дата ухвалення рішення 17.02.2022
Зареєстровано 23.02.2022
Оприлюднено 24.02.2022

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 450/605/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону