ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 лютого 2022 рокум. Ужгород№ 260/7879/21

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Рейті С.І.

при секретарі судових засідань Ватлін Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Новоархангельський елеватор" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), -

ВСТАНОВИВ:

У відповідності до ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 24 лютого 2022 року проголошено вступну та резолютивну частини Ухвали. Ухвала в повному обсязі складена 28 лютого 2022 року.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Новоархангельський елеватор" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю).

Ухвалою суду від 24.12.2021 року відкрито провадження у адміністративній справі та справу призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

21.02.2022 року до суду надійшла заява представника позивача, у якій, керуючись положеннями п. 5 ч. 1 ст. 240 КАС України, просить суд залишити дану позовну заяву без розгляду.

Визначаючись щодо заяви позивача, суд виходить з наступного.

Положеннями п. 3 ч. 3 ст. 44 КАС України визначено, що учасники справи мають право подавати заяви та клопотання.

Згідно із положенням п. 5 ч. 1 ст. 240 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Положення цієї норми, відповідно до принципу диспозитивності (ч. 3 ст. 9 КАС України), передбачає право заявника розпоряджатися своїми вимогами на свій розсуд. Отже, підстави для відмови у задоволенні поданої заяви законодавством не передбачені, оскільки це є безумовним правом особи, яка звернулася до суду.

Відповідно до ч. 2 ст. 240 КАС України, заява про залишення позову без розгляду може бути подана лише до початку розгляду справи по суті.

З огляду на те, що заява про залишення позовної заяви без розгляду подана в межах строку, визначеного ч.2 ст. 240 КАС України, суд приходить до висновку про її задоволення.

З огляду на викладене, позовну заяву Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Новоархангельський елеватор" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) - слід залишити без розгляду.

Керуючись ст. ст. 9, 44, 240, 241, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Адміністративний позов Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області (Закарпатська область, м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 1 код 38613719) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Новоархангельський елеватор" (Закарпатська область, Іршавський район, с. Гребля, 122 код 37615317) залишити без розгляду.

2. Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому ст. 256 КАС України та може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду у встановлений ст. 295 КАС України п`ятнадцятиденний строк з дня її проголошення.

СуддяС.І. Рейті

Дата ухвалення рішення 23.02.2022
Оприлюднено 24.06.2022

Судовий реєстр по справі 260/7879/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 23.02.2022 Закарпатський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.12.2021 Закарпатський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 260/7879/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону