Ухвала
від 21.03.2022 по справі 128/2353/21
ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 128/2353/21

УХВАЛА

21 березня 2022 року м. Вінниця

Вінницький районний суд Вінницької області

в складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці питання про виправлення описки в ухвалі суду від 15.03.2022 року по заяві лікаря-психіатравищої категоріївідділення №1Комунального некомерційногопідприємства «Вінницькаобласна психіатричналікарня №2Вінницької обласноїради» ОСОБА_3 про продовженнязастосування примусовихзаходів медичногохарактеру увиді госпіталізаціїу спеціальнийзаклад знадання психіатричноїдопомоги у«Відділенні №1для примусовихзаходів медичногохарактеру зпосиленим наглядом,змішаному» відносно ОСОБА_4 ,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вінницького районного суду Вінницької області перебувало вищевказане клопотання по кримінальному провадженню.

Ухвалою Вінницького районного суду Вінницької області від 15.03.2022 року заяву розглянуто та вирішено: «Заяву задовольнити. Продовжити застосовувані примусові заходи медичного характеру у «Відділенні № 24 для примусових заходів медичного характеру з посиленим наглядом, змішане» відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , до якого застосовані примусові заходи медичного характеру за вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого за ч. 1 ст. 115 КК України, але не більше як на 6 (шість) місяців».

Однак при перевірці матеріалів заяви виявлено, що в резолютивній частині тексту ухвали судом невірно вказано назву установи в якій слід продовжити застосовувати ПЗМХ відносно ОСОБА_4 .

Учасники судового провадження до суду не з`явилися.

Відповідно до ч.4 ст. 539 КПК України, неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду подання, не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов`язковою або особа повідомила про поважні причини неприбуття.

Вивчивши матеріали провадження, суд дійшов наступного висновку.

Положеннями ч. 6 ст. 9 КПК України передбачено, що у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу.

Згідно ст. 26 КПК України, сторони є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 379 КПК України, суд маєправо завласною ініціативоюабо зазаявою учасникакримінального провадженнячи іншоїзаінтересованої особивиправити допущенів судовомурішенні цьогосуду описки,очевидні арифметичніпомилки незалежновід того,набрало судоверішення законноїсили чині. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Питання про внесення виправлень може бути вирішено судом, що ухвалив рішення, як із власної ініціативи, так і за заявою осіб, які беруть участь у справі, інезалежно від того, чи виконано рішення, але в межах установленого законом строку, протягом якого воно може бути пред`явлено до примусового виконання.

Внесення виправлень у судове рішення, яке не підлягає примусовому виконанню, строком не обмежено.

21.07.2020 р. Першою судовою палатою Касаційного цивільного суду Верховного Суду України у справі № 521/1074/2020 (https://reyestr.court.gov.ua/Review/90498102) дано роз`яснення, що описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат та строків тощо.

Не є опискою граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його невірного сприйняття: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.

Згідно ч.1 ст. 514 КПК України продовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється на підставі ухвали суду, в межах територіальної юрисдикції якого застосовується цей захід чи відбувається лікування.

Відтак, Рішенням №44 4 сесії 8 скликання Вінницької обласної ради від 29.01.2021 «Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради», шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради», реорганізовано юридичну особу - комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради» (код ЄДРПОУ 13336983, місцезнаходження: селище Березина, «МЕДМІСТЕЧКО», буд.5, Вінницький район, Вінницька область, 23222) шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради», що розташоване за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 109.

Оглянувши матеріали заяви, суд вважає за необхідне вказану технічну помилку суду виправити з метою подальшого не утруднення виконання рішення суду, та вказати вірним назву установи в якій слід продовжити застосування ПЗМХ та вважати вірним по тексту ухвали суду від 15.03.2022 року назву установи як - КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради», замість невірно вказаної «КНП ««Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради».

Керуючись ст. ст. 26, 379, 537,539 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Виправити описку допущену по заяві лікаря-психіатра, щодо продовження застосування примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_4 та вказати вірним наступне: «Продовжити застосовувані примусові заходи медичного характеру у «Відділенні № 24 для примусових заходів медичного характеру з посиленим наглядом, змішане» в КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради» відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , до якого застосовані примусові заходи медичного характеру за вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого за ч. 1 ст. 115 КК України,але небільше якна 6(шість)місяців».

Дана ухвала є невід`ємною частиною ухвали суду від 15.03.2022 року по справі № 128/2353/21.

Ухвала суду може бути оскаржена протягом 7 діб до Вінницького апеляційного суду через Вінницький районний суд Вінницької області.

Суддя ОСОБА_1

СудВінницький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення21.03.2022
Оприлюднено20.01.2023
Номер документу103710965
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про застосування до засуджених примусового лікування

Судовий реєстр по справі —128/2353/21

Ухвала від 21.03.2022

Кримінальне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 15.03.2022

Кримінальне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 15.03.2022

Кримінальне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 03.03.2022

Кримінальне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 17.02.2022

Кримінальне

Вінницький міський суд Вінницької області

Кашпрук Г. М.

Ухвала від 10.02.2022

Кримінальне

Вінницький районний суд Вінницької області

Бондаренко О. І.

Ухвала від 26.01.2022

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Бурденюк С. І.

Ухвала від 26.01.2022

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Бурденюк С. І.

Ухвала від 21.01.2022

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Бурденюк С. І.

Ухвала від 23.12.2021

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Бурденюк С. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні