Рішення
від 04.04.2022 по справі 548/215/22
ХОРОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 548/215/22

Провадження № 2/548/289/22

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05.04.2022 року м. Хорол

Хорольський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого - судді Коновод О.В.

за участю : секретаря судового засідання - Скрипніченко М.І.

розглянувши у відкритому судовому засідання у залі суду м. Хорол у порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Міської ГО АОСББ "Хорол" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зі сплати внеску на управління будинком,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач Міська ГО АОСББ "Хорол" звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зі сплати внеску на управління будинком.

Позов мотивує тим, що «24» грудня 2009 року року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було зареєстровано Міську громадську організацію « Асоціація об`єднань співвласників багатоквартирних будинків» Хорол» (скорочена назва АОСББ «Хорол»).

Засновниками АОСББ «Хорол» (далі по тексту АОСББ «Хорол» або Обєднання, або Позивач) були ОСББ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ", Код ЄДРПОУ:36233851, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 9, ОСББ "УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:36814185, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 15, ОСББ "МРІЯ", Код ЄДРПОУ:36814190, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 8, ОСББ "ЯБЛУНЕВИЙ САД", Код ЄДРПОУ:36814174, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 9, корпус 2, ОСББ "ВІКТОРІЯ", Код ЄДРПОУ:36233799, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 11.

Завданням та предметом діяльності Об`єднання, відповідно до його Статуту є забезпечення реалізації прав співвласників на володіння та користування спільним майном, забезпечення належного утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами, забезпечення виконання співвласниками своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання.

Одна з квартир в цьому будинку належить Відповідачу.

В будинку за адресою АДРЕСА_1 створено об`єднання співвласників багатоквартирного будинку, затверджено Статут об`єднання, створені керівні органи, обрано голову ОСББ.

Згідно протоколу загальних зборів АОСББ «Хорол» № 8 від 23.01.2020 року затверджено з «_01___» _січня___2020


року щомісячний розмір внесків за управління будинком - _3__, 00 грн. за 1 м. кв. площі квартири або нежитлового приміщення.

Рішенням загальних зборів членів міської громадської організації АОСББ «Хорол» було встановлено строк оплати внесків з утримання будинку та прибудинкових територій, оплати комунальних послуг не пізніше 20 числа наступного за розрахунковим.

Відповідач ОСОБА_1 не сплачувала внески на управління будинком за період з грудня 2018 року по січень 2022 року (включно), внаслідок чого у неї виникла заборгованість перед позивачем у розмірі 4603,24 грн. Вказане підтверджується розрахунком заборгованості, що наданий позивачем - Міська громадська організації « Асоціація об`єднань співвласників багатоквартирних будинків» Хорол».

Позивач просить стягнути з відповідача 4603,24 грн заборгованості зі сплати внеску на утримання будинку, інфляційних нарахувань в розмірі 432,38 грн, судовий збір в розмірі 2481,00 грн.

Ухвалою від 07.02.2022 відкрито провадження у справі, розгляд якої призначено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження.

В судовому засіданні представник позивача позов підтримав та прохав його задовольнити.

Відповідач просила відмовити в задоволенні позовних вимог, оскільки не користувалася будь-якими послугами по утриманню будинків та прибудинкової території ОСББ, управлінням будинком. Прибирання приміщення та прибудинкової території, поточний ремонт тощо, здійснювалося виключно особисто відповідачем.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_1 .

«24» грудня 2009 року року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було зареєстровано Міську громадську організацію « Асоціація об`єднань співвласників багатоквартирних будинків» Хорол» (скорочена назва АОСББ «Хорол»).

Засновниками АОСББ «Хорол» (далі по тексту АОСББ «Хорол» або Обєднання, або Позивач) були ОСББ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ", Код ЄДРПОУ:36233851, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 9, ОСББ "УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:36814185, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 15, ОСББ "МРІЯ", Код ЄДРПОУ:36814190, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 8, ОСББ "ЯБЛУНЕВИЙ САД", Код ЄДРПОУ:36814174, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 9, корпус 2, ОСББ "ВІКТОРІЯ", Код ЄДРПОУ:36233799, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 11. ( а.с.9).

Завданням та предметом діяльності Об`єднання, відповідно до його Статуту є забезпечення реалізації прав співвласників на володіння та користування спільним майном, забезпечення належного утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами, забезпечення виконання співвласниками своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання.

Правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об`єднань співвласників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов`язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку визначені Законами України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» та "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Виходячи з положень ч. 1 ст. 17, ст. 20, ч. ч. 6, 7, 8 ст. 22, ч. 4 ст. 23 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» власники квартир у багатоквартирному будинку, функції по утриманню якого і прибудинкової території здійснює об`єднання співвласників, зобов`язані нести витрати по утриманню спільного неподільного майна.

Згідно ст. 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та Статутом об`єднання внески і платежі.

Відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України "Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку", витрати на управління багатоквартирним будинком в тому числі включають: витрати на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічної переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку; витрати на оплату комунальних послуг стосовно спільного майна багатоквартирного будинку та інше.

Частиною 2 ст. 12 Закону України "Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку" визначено, що витрати на управління багатоквартирним будинком розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток, якщо рішенням зборів співвласник або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат.

Частиною 3 ст. 12 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» встановлено, що невикористання власником належної йому квартири чи нежитлового приміщення або відмова від використання спільного майна не є підставою для ухилення від здійснення витрат на управління багатоквартирним будинком.

В будинку за адресою АДРЕСА_1 створено об`єднання співвласників багатоквартирного будинку, затверджено Статут об`єднання, створені керівні органи, обрано голову ОСББ.

Згідно протоколу загальних зборів АОСББ «Хорол» № 8 від 23.01.2020 року затверджено з «01» січня2020 року щомісячний розмір внесків за управління будинком - 3, 00 грн. за 1 м. кв. площі квартири або нежитлового приміщення.

Рішенням загальних зборів членів міської громадської організації АОСББ «Хорол» було встановлено строк оплати внесків з утримання будинку та прибудинкових територій, оплати комунальних послуг не пізніше 20 числа наступного за розрахунковим.

Згідно з ч. 1 ст. 16 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання має право відповідно законодавства та Статуту об`єднання, зокрема, встановлювати порядок сплати, перелік, розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного ремонтного фондів; визначати підрядника, укладати договори про управління експлуатацію, обслуговування, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення майна з будь-якою фізичною або юридичною особою; здійснювати контроль за своєчасною сплатою внесків та платежів.

Відповідно до статті 322 ЦК України власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить.

Згідно статті 162 ЖК України власники (споживачі) повинні щомісячно здійснювати оплату за отримані комунальні послуги у строки встановлені договором або законом. Плата за користування жилим приміщенням в будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, встановлюється угодою сторін.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством.

Як вбачається зі змісту статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються, зокрема, на комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), газопостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо); послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо). Примірні переліки житлово-комунальних послуг та їх склад залежно від функціонального призначення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Пунктом 1 частини першої статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачене право споживача одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг.

Згідно з пунктом 5 частини третьої статті 20 цього Закону, споживач зобов`язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Згідно з ч.1 ст. 509 ЦК України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Відповідно до ч.2 ст. 509 ЦК України, зобов`язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 ЦК України. Відповідно до п.5 та п.10 ч.1 ст.7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники зобов`язані виконувати рішення зборів співвласників та своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. Відповідно до ч.2 ст.7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» кожний співвласник несе зобов`язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.

Відповідно до ч.ч.1-3 ст.12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» витрати на управління багатоквартирним будинком включають:

1) витрати на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку;

2) витрати на оплату комунальних послуг стосовно спільного майна багатоквартирного будинку;

2-1) витрати, пов`язані з виконанням зобов`язань за кредитним договором, укладеним за програмами Фонду енергоефективності;

3) витрати на сплату винагороди управителю в разі його залучення;

4) інші витрати, передбачені рішенням співвласників або законом.

Витрати на управління багатоквартирним будинком розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат. Невикористання власником належної йому квартири чи нежитлового приміщення або відмова від використання спільного майна не є підставою для ухилення від здійснення витрат на управління багатоквартирним будинком.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», визначення порядку сплати, переліку та розмірів внесків і платежів співвласників відноситься до виключної компетенції загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку. Рішення загальних зборів, прийняте відповідно до статуту об`єднання співвласників багатоквартирного будинку, є обов`язковим для всіх співвласників. Відповідно до ст. 13 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» у разі відмови співвласника сплачувати внески і платежі на утримання та проведення реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна об`єднання або за його дорученням управитель має право звернутися до суду.

Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 11 травня 2018 року по справі № 922/3087/17 і залишається незмінною.

Згідно ст. 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» співвласник зобов`язаний своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі.

Згідно ст. 16 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання має право відповідно до законодавства та статуту об`єднання: встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів.

На підставі ст. 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та статутом об`єднання внески і платежі, у тому числі відрахування до резервного та ремонтного фондів.

Статтею 20 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» врегульовано визначення часток внесків і платежів на утримання, експлуатацію та ремонт спільного майна. Так, частка співвласника у загальному обсязі внесків і платежів на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку встановлюється пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності. Частка участі співвласника квартири та/або нежитлового приміщення визначається відповідно до його частки як співвласника квартири та/або нежитлового приміщення. Аналогічна правові позиції викладена в постанові Великої Палати Верховного Суду від 03 грудня 2020 року по справі № 910/6471/18 та постанові Верховного Суду від 11.05.2018 року по справі № 922/3087/17.

Відповідно до правової позиції, викладеної у постановах Верховного Суду від 22.02.2018 № 910/13182/17 та від 22.02.2018 № 910/11312/17 при розгляді справ за позовами ОСББ про стягнення заборгованості по сплаті внесків, Верховний Суд зазначив про те, що обов`язок утримання зазначеного майна виникає у співвласників багатоквартирного будинку безпосередньо з актів цивільного законодавства. При цьому витрати на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку, витрати на оплату комунальних послуг (централізованого опалення) щодо нього входять до окладу витрат на управління багатоквартирним будинком та, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат, розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, незалежно від факту використання ними належної їм квартири нежитлового приміщення) та спільного майна, а також членства в об`єднанні співвласників багатоквартирного будинку.

Згідно зі ст. 23 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об`єднання та/або рішенням загальних зборів.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласник зобов`язаний: виконувати рішення статутних органів, прийняті у межах їхніх повноважень; своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі.

У відповідності до ст.ст. 526, 530 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином та у встановлені строки відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно ст.ст. 610, 611 ЦК України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання). У разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.

Відповідно до ч. 2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом

Відповідач ОСОБА_1 не сплачувала внески на управління будинком за період з грудня 2018 року по січень 2022 року (включно), внаслідок чого у неї виникла заборгованість перед позивачем у розмірі 4603,24 грн. Вказане підтверджується розрахунком заборгованості, що наданий позивачем - Міська громадська організації « Асоціація об`єднань співвласників багатоквартирних будинків» Хорол» (а.с. 13-21).

В силу ст. ст. 526, 527 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цивільного законодавства. Боржник зобов`язаний виконати свій обов`язок, а кредитор прийняти виконання особисто, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відповідно до ст. 599 ЦК України зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.

Аналіз вищезазначених норм дає підстави для висновку про те, що відповідач зобов`язаний сплачувати вартість житлово-комунальних послуг, в т.ч. витрат на утримання (управління) житловим будинком. Відсутність договору або не проживання в квартирі не може бути підставою для звільнення відповідача від оплати внесків у повному обсязі.

З огляду на те, що правовідносини, які склалися між сторонами, є грошовим зобов`язанням, у якому, серед інших прав і обов`язків сторін, на боржників покладено виключно певний цивільно-правовий обов`язок з оплати отриманих житлово-комунальних послуг, якому кореспондує право вимоги кредитора (частина 1 статті 509 Цивільного кодексу України) - вимагати сплату грошей за надані послуги.

З урахуванням наведеного та вимог закону, суд приходить до висновку про обґрунтованість вимог позивача та наявність підстав для стягнення з відповідача заборгованості з оплати внесків на утримання будинку і прибудинкової території з інфляційних втрат.

Будь-яких доказів з боку відповідача щодо відсутності у неї заборгованості за пред`явлений період або ж невірність розрахунку такої заборгованості суду не надано.

З урахуванням задоволення позовних вимог, відповідно до вимог ст. 141 ЦПК України, з відповідача на користь позивача підлягає стягненню судовий збір.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 12, 13, 81, 141, 247, 259, 263-265, 268 ЦПК України, суд-

УХВАЛИВ:

Позов Міської ГО АОСББ "Хорол" (місцезнаходження: м.Хорол, вул. Молодіжна, 11 А) до ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості зі сплати внеску на управління будинком,- задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) на користь Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку Міська громадська організація "Асоціація об"єднань співвласників багатоквартирних будинків "Хорол" (місцезнаходження: м.Хорол, вул. Молодіжна, 11 А Лубенський район Полтавська область,37800, р/р НОМЕР_2 ,МФО 305299 КБ "ПриватБанк", код ЄДРПОУ 36814232) заборгованість по внескам та платежам співвласників багатоквартирного будинку у розмірі 4603,24 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) на користь Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку Міська громадська організація "Асоціація об"єднань співвласників багатоквартирних будинків "Хорол" (місцезнаходження: м.Хорол, вул. Молодіжна, 11 А Лубенський район Полтавська область,37800, р/р НОМЕР_2 ,МФО 305299 КБ "ПриватБанк", код ЄДРПОУ 36814232) інфляційні витрати позивача в розмірі 432,38 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) на користь Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку Міська громадська організація "Асоціація об"єднань співвласників багатоквартирних будинків "Хорол" (місцезнаходження: м.Хорол, вул. Молодіжна, 11 А Лубенський район Полтавська область,37800, р/р НОМЕР_2 ,МФО 305299 КБ "ПриватБанк", код ЄДРПОУ 36814232) судовий збір у розмірі 2481,00 грн.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повний текст судового рішення складено 05.04.2022 року.

Суддя : О.В. Коновод

СудХорольський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення04.04.2022
Оприлюднено24.06.2022
Номер документу103863155
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них

Судовий реєстр по справі —548/215/22

Рішення від 04.04.2022

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Рішення від 04.04.2022

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 02.03.2022

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 07.02.2022

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні