08.04.2022
Провадження №2-з/389/33/22
ЄУН 389/711/22
Ухвала
08 квітня 2022 року Знам`янський міськрайонний суд
Кіровоградської області
у складі: головуючого судді Савельєвої О.В.,
за участю секретаря судового засідання Баланюк Т.В.,
розглянувши в приміщені суду міста Знам`янка Кіровоградської області заяву адвоката Павленка Володимира Івановича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про забезпечення позову,
встановив:
Представник позивача адвокатПавленко В.І.,який дієв інтересах ОСОБА_1 , одночасно з пред`явленням позову подано суду заяву про забезпечення позовної заяви. У своїй заяві просить накласти арешт на все нерухоме майно відповідача ОСОБА_2 .
Відповідно доположень ч.1ст.151ЦПК Українизаява прозабезпечення позовуподається вписьмовій формі,підписується заявникомі повиннамістити: 1)найменування суду,до якогоподається заява; 2)повне найменування(дляюридичних осіб)або ім`я(прізвище,ім`я тапо батькові-для фізичнихосіб)заявника,його місцезнаходження(дляюридичних осіб)або місцепроживання чиперебування (дляфізичних осіб),поштові індекси,ідентифікаційний кодюридичної особив Єдиномудержавному реєстріпідприємств іорганізацій України,реєстраційний номероблікової карткиплатника податків(дляфізичних осіб)за йогонаявності абономер ісерію паспортадля фізичнихосіб -громадян України,номери засобівзв`язку таадресу електронноїпошти,за наявності; 3)предмет позовута обґрунтуваннянеобхідності забезпеченняпозову; 4)захід забезпеченняпозову,який належитьзастосувати,з обґрунтуваннямйого необхідності; 5)ціну позову,про забезпеченняякого проситьзаявник; 6)пропозиції заявникащодо зустрічногозабезпечення; 7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Положеннями ч.6 ст.151 ЦПК України до заяви про забезпечення позову додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Відповідно до положень ч.10 ст.153 ЦПК України суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимогстатті 151цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Дослідивши заяву про забезпечення позовної заяви, оглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суддя дійшов висновку про необхідність її повернення заявнику виходячи з наступного.
Як вбачається з прохальної частини позовної заяви ОСОБА_1 просить суд накласти арешт на все нерухоме майно ОСОБА_2 .
Відповідно до положень ч.1 ст.150 ЦПК України вищезазначена позовна вимога є видом забезпеченням позову.
З огляду на викладена позивачу необхідно було звернутись до суду з заявою про забезпечення позову, яку оформити відповідно до вимог викладених у ст.151 ЦПК України, а тому заявлена вимога про накладення арешту на нерухоме майно не може розглядатись в порядку передбаченому ст.153 ЦПК України і підлягає поверненню заявнику.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.149-153, 258-260 ЦПК України, суд,
постановив:
Заяву адвоката Павленка Володимира Івановича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про забезпечення позову, повернути заявнику.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Кропивницького апеляційного суду.
Апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
Суддя Знам`янського міськрайонного суду
Кіровоградської області О.В. Савельєва
Суд | Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 07.04.2022 |
Оприлюднено | 21.06.2022 |
Номер документу | 103920022 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів |
Цивільне
Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області
Савельєва О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні