Герб України

Ухвала від 01.10.2007 по справі 19/307-07

Господарський суд київської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

19/307-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 01032, місто Київ, вул. Комінтерну, 16                                                          230-31-77

УХВАЛА

"01" жовтня 2007 р.                                                                        Справа № 19/307-07

за позовом          Товариства з обмеженою відповідальністю "Астра 2000", с. Перше Травня, Обухівський район

до           Козинської селищної ради, смт. Козин

треті особи без самостійних вимог на предмет спору на боці відповідача

Обухівський районний відділ земельних ресурсів, м. Обухів;

Мельник А.В., м. Суми;

Івашина О.І., м. Суми;

Ничипоренко О.І., м. Суми;

Мельник Г.Я., м. Суми;

Сірман В.М., м. Чернівці;

Вандіна Т.Ю., м. Київ;

Зусманович Д.М., м. Запоріжжя;

Панченко О.К., м. Київ;

Щербатенко Ю.В., м. Київ;

Мазур Н.А., с. Циблі;

Шовкопляс П.В., м. Київ;

Богдан З.Ю., м. Київ;

Богдан Р.Д., м. Київ

про          визнання нечинними Державних актів на право приватної власності на землю та визнання нечинною технічної документації із землеустрою.

Головуючий суддя  Т.П. Карпечкін        Суддя                       С.Ю. Наріжний        Суддя                      А.В. Маляренко

В засіданні приймали участь:

від позивача:

Костенко І.М. (дов б/н від 01.08.07);

від відповідача:

не з'явився;

від третіх осіб:

від Мельник А.В.Мельник Г.Я.Івашина О.І.Ничипоренко О.І.

Бєлицька І.В. (дов. № 855639 від 20.06.07);Бєлицька І.В. (дов. № 855639 від 20.06.07);Бєлицька І.В. (дов. № 855639 від 20.06.07);Бєлицька І.В. (дов. № 855639 від 20.06.07);

від Богдан Р.Д.

не з'явився;

відОбухівського районного відділу земельних ресурсівСірмана В.М.Вандіної Т.Ю.Зусманович Д.М.Панченко О.К.Богдан З.Ю.Мазур Н.А.Шовкопляс П.В.Щербатенко Ю.В.

не з'явився;

не з'явився;Форосенко Є.В. (дов. №759676 від 10.09.07);Данильчук А.П. (дов. №311536 від 13.06.07);Савченко В.М. (дов. №311554 від 14.06.07);не з'явився;не з'явився;не з'явився;не з'явився;

від прокуратури:

Лук'яненко В.В. (посв. №1 від 17.01.07).

Обставини справи:

          Господарським судом Київської області розглядається справа № 19/307-07 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Астра 2000" до Козинської селищної ради про визнання нечинними Державних актів на право приватної власності на землю та визнання нечинною технічної документації із землеустрою.

           Представник  відповідача в судове засідання не з'явився, про день і час розгляду справи був повідомлений належним чином.

В судовому засіданні виникла необхідність витребування нових доказів.

Враховуючи вищезазначене та керуючись ст.ст. 77, 86, ГПК України, господарський суд, -

ухвалили:

          1. Розгляд  справи  № 19/307-07  відкласти  на 6 листопада 2007 року  на 11 год.  30 хв. (засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Комінтерну, 16).           

          2. Зобов'язати  позивача  надати  до  суду  оригінал  акту  від  12  грудня 2001 року на право постійного користування спірною земельною ділянкою.

          3. Зобов'язати  відповідача  надати  до суду рішення № 4/1 від 21 червня 2001 року та рішення про передачу спірної земельної ділянки фізичним особам.

          4.  Зобов'язати третіх осіб (фізичних осіб) надати до суду докази на підтвердження права власності на спірні земельні ділянки.

          5. Зобов'язати третю особу (Обухівський районний відділ земельних ресурсів) надати до суду технічну документацію зі складання державного акту на право постійного користування землею виданого ТОВ „Астра 2000” та технічну документацію зі складання державних актів на право приватної власності на земельні ділянки які були видані третім особам (фізичним особам).

          6. Явка в судове засідання уповноважених представників сторін та третіх осіб визнається обов'язковою.

          7. Попередити сторони про відповідальність, передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України, а також, що у разі невиконання вимог суду, щодо надання доказів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами згідно ст. 75 ГПК України.

     Суддя                                                                                                       Карпечкін Т.П.

     Суддя                                                                                               С.Ю. Наріжний

Суддя                                                                                                                        А.В. Маляренко

 

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення01.10.2007
Оприлюднено23.10.2007
Номер документу1039529
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —19/307-07

Ухвала від 20.11.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 06.11.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 01.10.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 11.09.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 10.09.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 16.08.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 06.08.2007

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні