Ухвала
від 13.04.2022 по справі 2-413/10
ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-413/10

Провадження № 6/604/8/22

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 квітня 2022 року смт.Підволочиськ

Підволочиський районний суд Тернопільської області в складі:

головуючогосудді Сташківа Н.Б.

за участю

секретарясудового засідання Стадніцької З.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Підволочиську заяву начальника Підволочиського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа,-

ВСТАНОВИВ:

Начальник Підволочиського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції звернувся до суду із поданням, у якому просить видати дублікат виконавчого листа № 2-413 від 21 червня 2010 року Підволочиським районним судом Тернопільської області про стягнення аліментів з ОСОБА_1 в користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) до досягнення дитиною повноліття.

Подання обґрунтоване тим, що згідно відомостей Автоматизованої системи виконавчих проваджень встановлено, що 21 червня 2010 року державним виконавцем відділу винесено постанову про відкриття виконавчого провадження. Враховуючи заяву ОСОБА_2 від 25 листопада 2015 року про повернення виконавчого листа № 2-413 від 08 червня 2010 року, виданого Підволочиським районним судом, державним виконавцем винесено постанову від 19 лютого 2016 року про повернення виконавчого документа стягувачу та даний виконавчий лист був направлений на адресу ОСОБА_2 . Проте, згідно поданої заяви стягувача встановлено, що виконавчий лист на адресу ОСОБА_2 не надходив, тому, ймовірно, був втрачений при пересилці.

Сторони в судове засідання не з`явилися, їх неявка не перешкоджає розгляду подання.

Судом встановлено, що Підволочиським районним судом Тернопільської області від 21 червня 2010 року, видано виконавчий лист у цивільній справі № 2/413 27 про стягнення аліментів з ОСОБА_1 в користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) до досягнення дитиною повноліття.

19 лютого 2016 року головним державним виконавцем ДВС Підволочиського районного управління юстиції винесено постанову про повернення виконавчого документа, згідно якої на підставі заяви стягувача від 25 листопада 2015 року виконавчий лист № 2-413, виданий 08 червня 2010 року Підволочиським судом про стягнення з ОСОБА_1 , аліментів на утримання дочки в розмірі ј частини всіх видів заробітку повернуто стягувачу ОСОБА_2

19 лютого 2016 року постанова про повернення виконавчого листа разом із виконавчим документом надіслана ОСОБА_2 , що стверджується супровідним листом № 801/03-28.

17 січня 2022 року ОСОБА_2 звернулася до Підволочиського відділу ДВС із заявою, в якій просить повернути їй оригінал виконавчого листа, посилаючись на те, що виконавче провадження на підставі її заяви закрите 19 лютого 2016 року, проте оригінал виконавчого листа їй не надіслано. На теперішній час Пошелюзний ВІ. не виконує рішення суду самостійно, тому змушена повторно пред`явити документ для виконання.

Відповідно до пункту 17.4Перехідних положень ЦПК України, у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред`явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви. Ухвала про видачу чи відмову у видачі дубліката виконавчого документа може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.

За таких обставин, враховуючи вищенаведені вимоги закону та встановлені обставини справи, суд вважає, що подання Підволочиського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа слід задовольнити.

На підставі наведеного та керуючись статтей258,260,353,354, пунктом 17.4Перехідних положень Цивільного процесуального кодексу України, суд,

П О С Т А Н О В И В :

ЗаявуПідволочиського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа - задовольнити.

Видати дублікат виконавчого листа № 2-413 виданого 21 червня 2010 року Підволочиським районним судом Тернопільської області про стягнення аліментів з ОСОБА_1 в користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) до досягнення дитиною повноліття.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку, шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду, в п`ятнадцятиденний строк з дня підписання ухвали. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Головуючий суддя - підпис

Згідно з оригіналом:

Суддя Підволочиського районного суду

Тернопільської області Н.Б.Сташків

СудПідволочиський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення13.04.2022
Оприлюднено23.06.2022
Номер документу103980743
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —2-413/10

Ухвала від 14.10.2022

Цивільне

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області

Лєвша С. Л.

Ухвала від 13.04.2022

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сташків Н. Б.

Ухвала від 08.02.2022

Цивільне

Підволочиський районний суд Тернопільської області

Сташків Н. Б.

Рішення від 03.09.2010

Цивільне

Онуфріївський районний суд Кіровоградської області

Ухвала від 30.07.2010

Цивільне

Підгаєцький районний суд Тернопільської області

Горуц Р. О.

Рішення від 20.08.2010

Цивільне

Підгаєцький районний суд Тернопільської області

Горуц Р. О.

Ухвала від 10.08.2010

Цивільне

Підгаєцький районний суд Тернопільської області

Горуц Р. О.

Ухвала від 21.07.2010

Цивільне

Машівський районний суд Полтавської області

Січиокно Т. О.

Ухвала від 15.02.2010

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Чередниченко В. Є.

Ухвала від 29.01.2010

Цивільне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Васіна Л. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні