Ухвала
від 25.04.2022 по справі 522/19936/21
ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 522/19936/21

Провадження № 2/522/1755/22

У Х В А Л А

26 квітня 2022 року Приморський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого судді Косіциної В.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження заяву позивача ОСОБА_1 про зупинення провадження у справі,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Приморська районна адміністрація Одеської міської ради, Служба у справах дітей Одеської міської ради про позбавлення батьківських прав та збільшення розміру аліментів.

11 лютого 2022 року позивачем ОСОБА_1 подано до суду з заявою про зупинення провадження по справі до закінчення довгострокового службового відрядження. До заяви додана копія наказу № 22-к/тм від 16.01.2022 року про направлення працівника у службове відрядження.

18 лютого 2022 року ухвалою суду задоволено заяву позивача та зупинено провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Приморська районна адміністрація Одеської міської ради, Служба у справах дітей Одеської міської ради про позбавлення батьківських прав та збільшення розміру аліментів до 22 квітня 2022 року.

15 квітня 2022 року на електронну адресу суду надійшла заява представника позивача ОСОБА_1 адвоката Щукіна О.С. про продовження зупинення провадження у справі та додано копію наказу № 27-к/тм від 15.04.2022 року про продовження терміну службового відрядження працівника.

Розглянувши матеріли справи, судом встановлені наступні обставини.

Як вбачається із матеріалів справи, 16 січня 2022 року директором ТОВ «ТД «ГРАНІТТРАНССТРОЙ» Пшеничним В.В. видано наказ № 22-к/тм «Про направлення працівника у службове відрядження» яким спрямовано менеджера (управителя) з оптової торгівлі ОСОБА_1 до м. Афіни, Греція з метою презентації та укладання угод про поставку будівельних матеріалів з новими контрагентами ТОВ «ТД «ГРАНІТТРАНССТРОЙ» на період з 17 січня 2022 року по 22 квітня 2022 року, включно.

15 квітня 2022 року директором ТОВ «ТД «ГРАНІТТРАНССТРОЙ» Пшеничним В.В. видано наказ № 27-к/тм «Про продовження терміну службового відрядження працівника» яким продовжено термін службового відрядження менеджера (управителя) з оптової торгівлі ОСОБА_1 до м. Афіни, Греція до 30 червня 2022 року, включно.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 252 Цивільного процесуального кодексу України (далі- ЦПК України), суд може за заявою учасника справи, а також з власної ініціативи зупинити провадження у справі у випадку перебування учасника справи у довгостроковому службовому відрядженні.

Таким чином, встановивши, що позивач ОСОБА_1 , відповідно до Наказу № 22-к/тм від 16 січня 2022 року та наказу № 27-к/тм від 15 квітня 2022 року Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «ГРАНІТТРАНССТРОЙ» (код ЄДРПОУ: 43887278) перебуває в довгостроковому відрядженні за межами України, заява про зупинення провадження підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 43, 252, 260 ЦПК України,

постановив:

Заяву позивача ОСОБА_1 про зупинення провадження у справі - задовольнити.

Зупинити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Приморська районна адміністрація Одеської міської ради, Служба у справах дітей Одеської міської ради про позбавлення батьківських прав та збільшення розміру аліментів до 30 червня 2022 року.

Наступне судове засідання призначити на 5 липня 2022 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Одеського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.

Суддя Косіцина В.В.

СудПриморський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення25.04.2022
Оприлюднено22.06.2022
Номер документу104065114
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —522/19936/21

Ухвала від 14.12.2022

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Косіцина В. В.

Ухвала від 23.11.2022

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Косіцина В. В.

Ухвала від 29.06.2022

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Косіцина В. В.

Ухвала від 25.04.2022

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Косіцина В. В.

Ухвала від 21.02.2022

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Косіцина В. В.

Ухвала від 15.11.2021

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Косіцина В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні