Сарненський районний суд
Рівненської області
Справа № 572/852/22
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 квітня 2022 року м. Сарни
Суддя Сарненського районного суду Рівненської області Довгий І.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 то Товариства з обмеженою відповідальністю «Вирівський щебеневий завод» про стягнення належних сум при звільненні з роботи,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до відповідача з позовом, в якому на підставі ст. 116 КЗпП України просив стягнути з відповідача на його користь належні суми при звільненні з роботи в розмірі середньомісячного заробітку в сумі 7880,22 грн. та стягнути середній заробіток за період затримки розрахунку належних сум при звільнення, починаючи з моменту звільнення з роботи по день прийняття судом судового рішення.
Дана позовна заява не може бути прийнята судом, оскільки не відповідає вимогам закону.
Відповідно до ч.5 ст.177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
Так, позивач, заявляючи вимогу про зобов`язання виплатити середньомісячний заробіток, заробітну плату за час вимушеного прогулу, не зазначив доказів розрахунку середньої заробітної плати (довідка тощо), також відсутня виписка (наказ) про звільнення позивача з роботи, клопотання про витребування цих доказів, у разі неможливості їх отримання. Відсутність підтвердження вказаного факту унеможливлює суд встановити факт обставини справи і винести законне, обґрунтоване рішення по справі.
Статтею 185 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).
Враховуючи вищевикладене, позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачу термін для усунення зазначених в ухвалі суду недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 то Товариства з обмеженою відповідальністю «Вирівський щебеневий завод» про стягнення належних сум при звільненні з роботи залишити без руху.
Запропонувати позивачу ОСОБА_1 в 10-денний строк з часу вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, усунути недоліки зазначені в ухвалі.
Якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачеві не пізніше п`яти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя:
Суд | Сарненський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 27.04.2022 |
Оприлюднено | 25.06.2022 |
Номер документу | 104222214 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Сарненський районний суд Рівненської області
Довгий І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні