Справа № 307/492/21
Провадження № 1-кп/307/51/21
УХВАЛА
про привід обвинуваченого
10 травня 2022 року м. Тячів
Тячівський районний суд Закарпатської області
у складі головуючої судді ОСОБА_1 ,
секретар судового засідання ОСОБА_2 ,
провівши в залі суду судовий розгляд у кримінальному провадженні № 12019070160000712 про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України та ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 та ч. 3 ст. 358 КК України,
за участю прокурора ОСОБА_5 ,
захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_6 ,
та захисника обвинуваченого ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_7 ,
встановив:
У судове засідання не прибув обвинувачений ОСОБА_4 , який у встановленому порядку був викликаний, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення та довідка про доставку СМС-повідомлення.
Відповідно доч.1ст.323КПК Україниякщо обвинувачений,до якогоне застосованозапобіжний західу виглядітримання підвартою,не прибувза викликому судовезасідання,суд відкладаєсудовий розгляд,призначає датунового засіданняі вживаєзаходів дозабезпечення йогоприбуття досуду.Суд такожмає правопостановити ухвалупро привідобвинуваченого та/абоухвалу пронакладення нанього грошовогостягнення впорядку,передбаченому главами11та 12цього Кодексу.
Статтями 140 та 142 КПК України встановлено, що привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в ухвалі час.
Рішення про здійснення приводу приймається під час судового провадження судом за клопотанням сторони кримінального провадження, потерпілого, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, або з власної ініціативи. Рішення про здійснення приводу приймається у формі ухвали.
Привід може бути застосований до обвинуваченого.
Суд, встановивши, що особа, яка зобов`язана з`явитися на виклик, була викликана у встановленому цим Кодексом порядку (зокрема, наявне підтвердження отримання нею повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), та не з`явилася без поважних причин або не повідомила про причини свого неприбуття, постановляє ухвалу про здійснення приводу такої особи.
Відповідно до ст. 143 КПК України виконання ухвали про здійснення приводу може бути доручене, зокрема, відповідним підрозділам органів Національної поліції.
Ураховуючи наведене, судовий розгляд необхідно відкласти та застосувати до обвинуваченого ОСОБА_4 привід, виконання якого слід доручити Ужгородському відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.
Керуючись ст. ст. 371, 372 КПК України, суд
постановив:
Судовий розгляд відкласти на 6 червня 2022 року на 11 год.
Здійснити привід обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Хуста Закарпатської області, жителя АДРЕСА_1 .
Виконання ухвали про привід обвинуваченого ОСОБА_4 доручити Ужгородському відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і окремому оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Тячівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2022 |
Оприлюднено | 23.01.2023 |
Номер документу | 104237384 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Тячівський районний суд Закарпатської області
Сас Л. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні