Ухвала
від 12.05.2022 по справі 177/1120/21
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/4560/22 Справа № 177/1120/21 Суддя у 1-й інстанції - Березюк М. В. Суддя у 2-й інстанції - Бондар Я. М.

УХВАЛА

про витребування справи

13 травня 2022 року м.Кривий Ріг

Суддя судової палати у цивільних справах Дніпровського апеляційного суду Бондар Я.М., ознайомившись з апеляційною скаргою Комунального позашкільного закладу «Дитячий оздоровчий табір «Страт» Криворізької міської ради на рішення Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 15 квітня 2022 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Комунального позашкільного закладу «Дитячий оздоровчий табір «Страт» Криворізької міської ради, про поновлення на роботі, виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди,-

В С Т А Н О В И В:

До Дніпровського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга Комунального позашкільного закладу «Дитячий оздоровчий табір «Страт» Криворізької міської ради на рішення Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 15 квітня 2022 року .

Законом України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ внесені зміни до Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України), який набув чинності 15 грудня 2017 року.

Статтею 355 ЦПК України встановлено, що апеляційні скарги подаються безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Згідно з п.п. 11, 15.5 п. 1 Розділу ХІІІ «Перехідних положень» ЦПК України, справи у судах першої та апеляційної інстанції розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цим Законом.

За таких обставин, враховуючи те, що апеляційна скарга надійшла до суду апеляційної інстанції, тому цивільна справа № 177/1120/21 за позовом ОСОБА_1 до Комунального позашкільного закладу «Дитячий оздоровчий табір «Страт» Криворізької міської ради, про поновлення на роботі, виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, підлягає витребуванню з Криворізького районного суду Дніпропетровської області для розгляду апеляційної скарги.

Керуючись ст. 355 ЦПК України, п.п. 11, 15.5 п. 1 Розділу ХІІІ «Перехідних положень» ЦПК України, -

У X В А Л И В:

Витребувати із Криворізького районного суду Дніпропетровської області цивільну справу № 177/1120/21 за позовом ОСОБА_1 до Комунального позашкільного закладу «Дитячий оздоровчий табір «Страт» Криворізької міської ради, про поновлення на роботі, виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.

Зобов`язати Криворізький районний суду Дніпропетровської області у строк до 18 травня 2022 року надіслати справу на адресу Дніпровського апеляційного суду, розташованого у м. Кривому Розі, пр.Героїв підпільників, 31,50074.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Я.М. Бондар

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення12.05.2022
Оприлюднено25.06.2022
Номер документу104290381
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них

Судовий реєстр по справі —177/1120/21

Ухвала від 12.02.2025

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Гулейков Ігор Юрійович

Постанова від 18.05.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Яремко Василь Васильович

Ухвала від 08.05.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Яремко Василь Васильович

Ухвала від 27.10.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Яремко Василь Васильович

Постанова від 20.09.2022

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Постанова від 19.09.2022

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 19.05.2022

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 19.05.2022

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 12.05.2022

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Рішення від 28.04.2022

Цивільне

Криворізький районний суд Дніпропетровської області

Березюк М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні