Справа № 296/2125/22
1-кс/296/901/22
УХВАЛА
Іменем України
09 травня 2022 року м.Житомир
Слідчий суддя Корольовського районного суду м. Житомира ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , представника власника майна ТОВ «АРЕА» - адвоката ОСОБА_4 , розглянувши клопотання прокурора у кримінальному провадженні прокурора відділу Житомирської обласної прокуратури ОСОБА_3 про накладення арешту на майно, поданого в межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020060200000158 від 07 грудня 2020 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246, ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
Прокурор звернувся до слідчого судді Корольовського районного суду м. Житомира із клопотанням про накладення арешту на майно вилучене під час обшуку приміщень та території за адресою: АДРЕСА_1 та АДРЕСА_2 .
Обґрунтовуючи клопотання, сторона кримінального провадження вказує, що у провадженні СУ ГУНП в Житомирській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020060200000158 від 07.12.2020, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246 та ч. 1 ст. 309 КК України.
Досудовим розслідуванням установлено в липні 2021 року ОСОБА_5 , будучи обізнаним про встановлений чинним законодавством порядок проведення рубок лісу, у порушення ст. 69 Лісового Кодексу України, ст.ст. 12, 40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», п.п. 2, 4 Порядку видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 761 від 23.05.2007, усвідомлюючи протиправний та суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи тяжкі наслідки, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення, організував і очолив стійку організовану злочинну групу, до складу якої увійшли місцеві мешканці м. Коростень та Коростенського району Житомирської області ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , для вчинення злочинів проти довкілля, пов`язаних з незаконними порубками дерев у лісах на території Коростенського району Житомирської області, а також перевезенні, зберіганні та збуті незаконно здобутих дерев.
ОСОБА_5 підшукав та залучив учасників до складу організованої групи із числа раніше знайомих між собою осіб, які мають досвід у лісозаготівельній сфері, при цьому враховувалися їх особисті якості, навички, вміння діяти в групі, безумовне підпорядкування йому.
Організована ОСОБА_5 група характеризувалась стійкими зв`язками, що полягали в існуванні між учасниками групи стабільних відносин при підготовці та вчиненні злочинів, наявності мети на неодноразове їх вчинення і єдиного плану злочинної діяльності із визначенням функцій кожного учасника групи, спрямованих на його досягнення, дотриманні заходів і засобів конспірації, розподілі між учасниками групи грошових коштів, отриманих від злочинної діяльності.
З метою реалізації злочинного умислу, направленого на організацію і проведення незаконних порубок дерев у лісах, і одержання вигоди, ОСОБА_5 розробив і довів до відома усім учасникам групи єдиний план їх злочинної діяльності з розподілом функцій кожного, який охоплював підшукання місць порубки дерев в лісових масивах ДП «Лугинський лісгосп» за межами населених пунктів Коростенського (колишнього Лугинського) району Житомирської області, проведення рубок дерев породи дуб, шляхом їх відокремлення від кореня, за допомогою ручних бензопил, приховання слідів вчинення злочину, завантаження незаконно зрубаної деревини за допомогою спеціально обладнаного вантажного автомобіля «УРАЛ» з установленим краном-маніпулятором до кузова іншого вантажного автомобіля «MAN» з бортовим напівпричепом «KOGEL», і перевезення незаконно здобутої деревини на територію, що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , зокрема до деревопереробного цеху належного ОСОБА_5 , для подальшої переробки незаконно зрубаних дерев та збуту незаконно отриманої лісопродукції.
Незаконно здобута деревина та лісопродукція мала реалізовуватися, отримані таким чином грошові кошти у готівковій формі мали розподілятися ОСОБА_5 між учасниками злочинної групи, а також витрачалися на потреби організованої групи для подальшого вчинення аналогічних злочинів.
Відповідно до єдиного, відомого всім учасникам організованої групи плану злочинної діяльності, їх функції розподілились.
Для досягнення кінцевої злочинної мети, члени організованої групи діяли у відповідності до розподілених між ними ролей, згідно з покладеними на кожного функцій, усвідомлюючи, що вчиняють злочин спільно, відповідно до визначеного напрямку діяльності, та розуміючи, що обумовлена злочинна мета може бути досягнута лише в результаті спільних дій всіх членів групи і неухильного дотримання ними плану.
Організована група під керівництвом ОСОБА_5 , за участю ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 характеризувалась стійкістю, що полягала у згуртованості її складу та існуванні стабільних відносин між усіма її учасниками у зв`язку з підготовкою і намірами вчинення злочинів проти довкілля.
Вказаною організованою групою під керівництвом ОСОБА_5 , за участю ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 в ніч на 28.07.2021 вчинено кримінальне правопорушення (злочин), пов`язане з незаконною порубкою дерев на території Літківського лісництва Державного підприємства «Лугинське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі ДП «Лугинський лісгосп»), при наступних обставинах.
Так, реалізуючи свій намір на вчинення незаконних порубок дерев на території Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп», організатор злочинної групи ОСОБА_5 , у невстановлений точно досудовим розслідуванням день та час, однак не пізніше 27 липня 2021 року, на виконання єдиного злочинного плану підшукав та за допомогою спеціально придбаної аерозольної фарби рожевого кольору «BIODUR» помітив кращі дерева породи дуб в кварталі 20 виділі 8 Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп», що між селами Остапи, Будо-Літки та Радогоща Коростенського (колишнього Лугинського) району Житомирської області з метою їх подальшої незаконної порубки співучасниками злочину.
В свою чергу, близько 14:00 год. 27.07.2021 співвиконавець ОСОБА_7 , діючи відповідно до відведеної йому ролі згідно єдиного плану, з метою подальшого недопущення виявлення злочинної діяльності організованої групи під час перевезення незаконно зрубаних дерев, перебуваючи в приміщенні на території деревообробного підприємства за адресою: АДРЕСА_1 , виконав роботи пов`язані із збільшенням висоти бортів напівпричепу «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 .
В подальшому, о 20:42 год. 27.07.2021, реалізуючи єдиний злочинний план спрямований на вчинення незаконної порубки дерев у лісі, ОСОБА_5 на власному автомобілі «TOYOTA Land Cruiser Prado 150» д.н.з. НОМЕР_2 з причепленим автомобільним металевим причепом чорного кольору без д.н.з., на якому було завантажено подрібнювач пнів з маркуванням «WEIBANG GARDEN MACHINES», виїхав з території розташування власного деревообробного цеху, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , направився до лісового масиву в кварталі 20 виділі 8 Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп», куди також доставив членів групи ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , а також знаряддя вчинення незаконних порубок.
В цей же день, близько 18:37 год. ОСОБА_6 , керуючи автомобілем «УРАЛ» д.н.з. НОМЕР_3 з встановленим на ньому краном-маніпулятором та близько 21:45 год. ОСОБА_7 , керуючи автомобілем «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 з напівпричепом «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 , за вказівкою організатора ОСОБА_5 , відповідно до відведених їм ролей, виїхали з території деревообробного цеху, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 та направилися до місця вчинення незаконної порубки лісу, а саме до лісового масиву між селами Остапи, Будо-Літки та Радогоща Коростенського (колишнього Лугинського) району Житомирської області.
В період часу з 21:12 год. 27.07.2021 по 02:40 год. 28.07.2021 ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , діючи в складі організованої ОСОБА_5 групи, за вказівкою останнього, в межах відведеної ним ролі, відповідно до заздалегідь розробленого та погодженого всіма учасниками групи плану, будучи об`єднаними єдиним злочинним умислом направленим на незаконну порубку лісу, порушуючи встановлений порядок охорони, раціонального використання та відтворення лісу, усвідомлюючи протиправний і суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи настання тяжких наслідків у вигляді великої матеріальної шкоди, екологічної шкоди довкіллю та свідомо бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, у порушення вимог ст.ст. 64, 69 Лісового кодексу України, ст.ст. 12, 40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», п.п. 2, 3, 4 Порядку видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №761 від 23.05.2007, діючи незаконно, перебуваючи в лісовому масиві, а саме в кварталі 20 виділі 8 Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп», що знаходиться між селами Остапи, Будо-Літки та Радогоща Коростенського (колишнього Лугинського) району Житомирської області, за допомогою заздалегідь підготовлених бензопил марки «STIHL MS 462C» та марки «STIHL MS 361», шляхом повного відокремлення стовбура від кореня у спосіб спилювання, здійснили незаконну порубку 7 заздалегідь підшуканих та помічених ОСОБА_5 сироростучих дерев породи дуб з наступними діаметрами пнів у корі біля шийки кореня: 1) 69,5 см., 2) 69,5 см., 3) 76 см., 4) 80,5 см., 5) 85,5 см., 6) 76,5 см. та 7) 88 см., в наслідок якої заподіяли шкоду, яка становить 182872,88 грн, що в шістдесят і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян, тобто заподіяли тяжкі наслідки. В цей же період часу, незаконно зрізані за вищевказаних обставин дерева дубу, за допомогою вищевказаних бензопил розрізано на колоди довжиною по 3,1 м. в загальній кількості 38 колод, тим самим підготовлено їх до вивезення із лісового масиву. В подальшому ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , діючи згідно єдиного злочинного плану, залишившись на місці вчинення незаконної порубки та використовуючи заздалегідь підготовлений подрібнювач пнів з маркуванням «WEIBANG GARDEN MACHINES», з метою приховання слідів злочинної діяльності злочинної групи, знищили пні та верхівки вищевказаних незаконно зрізаних дерев дубу.
У свою чергу, ОСОБА_6 , діючи у складі організованої
ОСОБА_5 групи, виконуючи відведену йому роль згідно єдиного плану злочинної діяльності, у цей же період часу, на спеціально пристосованому для перевезення лісопродукції автомобілі марки «УРАЛ» д.н.з. НОМЕР_3 , використовуючи обладнаний на автомобілі кран-маніпулятор, здійснив завантаження колод незаконно зрізаних та підготовлених для вивезення за вищевказаних обставин співвиконавцями ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , 7 дерев дубу, а також їх перевезення з місця незаконної порубки, з кварталу 20 виділі 8 Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп» до автомобільної дороги поблизу с. Остапи Коростенського (колишнього Лугинського) району Житомирської області, та їх перевантаження до автомобіля «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 з напівпричепом «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 , який перебував під керуванням ОСОБА_7 та знаходився на вказаній дорозі. Таким чином, ОСОБА_6 за декілька разів перевіз 38 колод незаконно зрізаних дерев породи дуб, загальним об`ємом 16,774 м3 та завантажив їх до автомобіля «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 з напівпричепом «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 .
Після чого, близько 02:40 год. 28.07.2021 співвиконавець ОСОБА_7 , діючи у складі організованої ОСОБА_5 групи, за вказівкою останнього, відповідно до єдиного злочинного плану, в межах відведеної йому ролі, з метою доставлення незаконно зрубаних дерев до території деревообробного цеху, розташованого за адресою: Житомирська обл., Коростенський район, с. Вигів, вул. Першотравнева, 37, керуючи автомобілем «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 з напівпричепом «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 , виїхав з місця завантаження, а саме з ділянки автодороги поблизу с. Остапи Коростенського району Житомирської області та направився до місця призначення.
Однак, близько 03:13 год. цього ж дня на автомобільній дорозі сполученням с. Остапи с. Бондарівска Коростенського району Житомирської області працівниками поліції був зупинений автомобіль «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 з напівпричепом «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 , під керуванням ОСОБА_7 , який перевозив незаконно зрубані за вищевказаних обставин дерева.
Таким чином організована ОСОБА_5 група, до складу якої входили ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , мала намір на вчинення і в подальшому аналогічних злочинів проти довкілля, пов`язаних з незаконною порубкою дерев у лісах на території Коростенського району Житомирської області, однак їх злочинна діяльність була виявлена та припинена працівниками правоохоронних органів.
Вказаною організованою злочинною групою в результаті вчинення зазначеної вище незаконної порубки дерев у лісі спричинено матеріальну шкоду економічним інтересам держави на суму 182872,88 грн, що в шістдесят і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян, тобто є тяжкими наслідками.
Проведеними слідчими (розшуковими) діями встановлено, що учасники вищевказаної організованої злочинної групи для своїх злочинних цілей використовували територію та приміщення деревообробного підприємства, що розташоване за адресою: АДРЕСА_3 . На вказану територію, за допомогою спеціально обладнаних транспортних засобів, з місць незаконних порубок перевозили незаконно зрубану лісопродукцію де її незаконно зберігали, а також здійснюють переробку незаконно отриманої деревини в пиломатеріал. Окрім цього територію вказаної пилорами використовували для зберігання стоянки спеціально обладнаних транспортних засобів, а саме вантажних автомобілів обладнаних кранами-маніпуляторами та пристосованих для перевезення деревини, а також іншого знаряддя вчинення злочинів.
26.04.2022 в період часу з 08:10 год. год. по 20:17 год., на підставі ухвали слідчого судді Корольовського районного суду міста Житомира №296/1804/22 1-кс/296/760/22 від 19.04.2022, в ході проведення обшуку території та приміщень за адресою: АДРЕСА_1 та 37-А виявлено наступне майно:
1) Дошки полу, розміщені у пачці №1 у кількості 360 штук, довжиною 4 м., товщиною 0,04 м., шириною 0,09 м. кожна, приблизною кубатурою 3,456 м3;
2) Дошки полу, розміщені у пачці №2 у кількості 360 штук, довжиною 4 м., товщиною 0,04 м., шириною 0,09 м. кожна, приблизною кубатурою 3,456 м3;
3) Дошки полу, розміщені у пачці №3 у кількості 315 штук, приблизною довжиною 4 м., товщиною 0,035 м., шириною 0,09 м. кожна, приблизною кубатурою 3,024 м3;
4) Фальшбруси породи дуб у пачці розміром по довжині 3,2 м., по висоті 0,6 м., по ширині 0,8 м., всього загальним об`ємом приблизно 1,536 м3;
5) Бруси породи сосна у кількості 25 штук, приблизними розмірами по довжині 6,2 м., по ширині 0,17м., по товщині 0,055 м. кожна, загальним об`ємом близько 1,449 м3;
6) Дошки соснові обрізні у кількості 32 штуки, приблизними розмірами по довжині 6,2 м., по ширині 0,17 м., по товщині 0,035 м. кожна, загальним об`ємом приблизно 1,18 м3;
7) Дошки соснові необрізні у кількості 7 штук, приблизними розмірами по довжині 4,1 м., по ширині в середньому 0,7 м. в пачці, по товщині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,39 м3;
8) Дошки соснові необрізні у кількості 12 штук, приблизними розмірами по довжині 4,5 м., по ширині в середньому 1 м. в пачці, по товщині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,62 м3;
9) Необрізні дошки породи ясен у пачці, у кількості 47 штук, приблизними розмірами по об`єму пачки по довжині 3,15 м., по ширині 0,7 м., по висоті 1,03 м., товщиною кожної дошки 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 2,27 м3;
10) Необрізні дошки породи ясен у пачці, у кількості 15 штук, приблизними розмірами по об`єму пачки по довжині 3,15 м., по ширині 0,4 м., по висоті 0,71 м., товщиною кожної дошки 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,89 м3;
11) Дошки полові в шпон породи сосна у кількості 21 штука, приблизними розмірами кожної дошки по довжині 4,65 м., по ширині 0,1 м., по висоті 0,04 м., загальним об`ємом 0,39 м3;
12) Дошки полові в шпон породи сосна у кількості 28 штук, приблизними розмірами кожної дошки по довжині 4,65 м., по ширині 0,08 м., по висоті 0,035 м., загальним об`ємом приблизно 0,364 м3;
13) Дошки необрізні різних порід, зокрема дуб, вільха, ясен, приблизною товщиною 0,03 м., довжиною 3 м. кожна, загальним об`ємом приблизно 6 м3;
14) Дошки необрізні породи сосна у кількості 14 штук приблизною товщиною 0,05 м., довжиною 2 м. кожна, приблизним загальним об`ємом 0,2 м3;
15) Дошки необрізні породи сосна, розміщені у пачці, приблизними розмірами пачки по довжині 6,2 м., по висоті 1,16 м., по ширині 1,05 м., загальним об`ємом приблизно 7,55 м3;
16) Дошки необрізні породи ясен, розміщені у пачці, приблизними розмірами пачки по довжині 3 м., по висоті 0,4 м., по ширині 1,2 м., загальним об`ємом приблизно 1,44 м3;
17) Бруски породи сосна у кількості 26 штук, приблизними розмірами кожного бруска по довжині 4 м., по ширині 0,05 м., по висоті 0,04 м., загальним об`ємом 0,208 м3;
18) Дрова дубові, розміщені у хаотичному порядку на купі, розміщені у пачці довжиною 1,9 м., шириною 4,5 м., висотою 1,7 м., загальним об`ємом приблизно 93 м3;
19) Дрова породи береза, розміщені у хаотичному порядку на купі, приблизною довжиною 1,9 м., загальним об`ємом приблизно 8,5 м3;
20) Дошка породи сосна (намочені дощем), у кількості 40 штук, приблизними розмірами кожної дошки по довжині 4 м., по ширині 0,15 м., по висоті 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,2 м3;
21) Дошки породи сосна (намочені дощем) у кількості 12 штук, приблизними розмірами кожної дошки по довжині 4,6 м., по ширині 0,15 м., по висоті 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,414 м3;
22) Бруски (відходи) породи сосна різних розмірів, які розміщені у пачці розмірами по висоті 0,3 м., по ширині 1,1 м., загальним об`ємом приблизно 1,65 м3;
23) Дрова породи дуб рубані, розміщені в дерев`яних ящиках, в загальній кількості ящиків 10 штук, по кількості приблизно 1,5 м3 в кожному, в загальному об`ємі приблизно 15 м3;
24) Дрова породи дуб насипом, загальним об`ємом приблизно 12,5 м3;
25) Лісоматеріал кругляк дубовий у кількості 22 колоди, повершинний розмір, визначений з її торцевої частини складає приблизно: 32 см., 35 см., 33 см., 28 см., 40 см., 28 см., 34 см., 38 см., 44 см., 30 см., 33 см., 24 см., 36 см., 32 см., 23 см., 40 см., 31 см., 38 см., 32 см., 34 см., 38 см., 16 см., 16 см., загальним об`ємом приблизно 6,515 м3;
26) Дрова порід береза та дуб насипом приблизною довжиною 0,7 м., приблизним об`ємом 5 м3;
27) Дошки породи сосна необрізні, у кількості 52 штуки, розміщені у пачці, приблизні розміри пачки по ширині 1 м., по висоті 1,35 м., по довжині 4,5 м., загальним об`ємом приблизно 6,2 м3;
28) Бруски породи сосна, довжиною 4,5 м., у кількості 40 штук, розмір кожного бруса приблизно складає по висоті 0,05 м. та по ширині 0,08 м., загальним об`ємом 0,45 м3;
29) Бруски породи сосна довжиною 4,5 м., у кількості 156 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,05 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,75 м3;
30) Бруски породи сосна довжиною 4,5 м., у кількості 20 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,05 м., по ширині 0,1 м., загальним об`ємом приблизно 0,45 м3;
31) Бруски породи сосна, довжиною 4,5 м., у кількості 10 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,02 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,045 м3;
32) Бруски породи сосна, довжиною 4,5 м. у кількості 11 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,15 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,37 м3;
33) Бруски породи сосна довжиною 4,5 м. у кількості 5 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,1 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,11 м3;
34) Дошка породи дуб необрізна, товщиною 0,05 м., довжиною 3 м., у кількості 44 штуки, загальним об`ємом приблизно 2,5 м3 (з маркуванням на торцевих частинах за допомогою сірої та зеленої фарби);
35) Фальшбруси з породи дуба, розміщені у пачці, довжина пачки 3 м., висота 0,87 м., ширина 0,6 м., приблизним загальним об`ємом 1,5 м3;
36) Фальшбруси з породи дуба, розміщені у пачці, довжина пачки 3 м., висота 0,87 м., ширина 0,6 м., приблизним загальним об`ємом 1,5 м3;
37) Бензопила марки «STIHL MS230», серійний № 11239673302D, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
38) Бензопила марки «STIHL MS251», серійний № 11439673305С, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
39) Бензопила марки «STIHL MS250», серійний № 11239673302D, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
40) дрова породи дуб, приблизні розміри по довжині 2,5 м. кожна, загальним об`ємом 3,69 м3;
41) Дрова породи дуб різної форми та довжини, загальним об`ємом приблизно 1,2 м3;
42) Дошки породи сосна необрізні, товщиною 0,05 м., довжиною 4,5 м., загальним об`ємом приблизно 6,1 м3;
43) Дошки породи ясен необрізні, товщиною 0,03 м., які розміщені у пачці, яка має розміри по ширині 0,6 м., по висоті 1 м., всього у загальній кількості 9 пачок, приблизним об`ємом 16,2 м3;
44) Брусок з породи сосна у кількості 165 штук, кожен має розміри по ширині 0,09 м., по висоті 0,05 м., по довжині 4 м., приблизним загальним об`ємом 2,97 м3;
45) Вагонка, виготовлена з породи сосна, яка розміщена у пачці приблизними розмірами по довжині 1,2 м., по висоті 1 м., по ширині 1,1 м., приблизним загальним об`ємом 1,32 м3;
46) Дошки породи ясен необрізні, товщиною 0,05 м., приблизним об`ємом 2,025 м3;
47) Вагонка з породи сосна, яка розміщена у пачці, пачка має розміри по висоті 0,8 м., по ширині 1 м., довжиною 3,5 м., загальним об`ємом приблизно 2,8 м3;
48) Брусок виготовлений із породи сосна, у кількості 45 штук, кожен з яких має розміри по довжині 4,5 м., по ширині 0,15 м., по висоті 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,51 м3;
49) Брусок виготовлений із породи сосна у кількості 40 штук, кожен з яких має розміри по довжині 4,5 м., по ширині 0,05 м., по висоті 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,45 м3;
50) Брусок виготовлений із породи сосна, у кількості 21 штука, кожен з яких має розміри по довжині 4,5 м., по ширині 0,1 м., по висоті 0,05 м., загальний об`єм яких складає приблизно 0,47 м3.
Речі, перераховані в пунктах з № 1 по № 17 включно, в пункті № 25, в пунктах з № 27 по № 50 включно вилучено в якості речових доказів у кримінальному провадженні до СУ ГУНП в Житомирській області. З яких зазначені речі в пункті № 25 передано на матеріально-відповідальне зберігання до нижнього складу Ушомирського лісництва, а зазначені в пунктах з № 1 по № 17 включно, в пунктах з № 27 по № 36 включно та в пунктах з № 40 по № 50 включно передано на матеріально-відповідальне зберігання представнику ТОВ «АРЕА» за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Вигів, вул. Першотравнева, 37 та 37-А.
Досудовим розслідуванням встановлено, що зазначена вище лісопродукція та виготовлені з неї пиломатеріали здобута в ході вчинення незаконних порубок лісу та є предметом злочину, а бензопили використовувалися під час вчинення даних злочинів та являються знаряддям вчинення вказаного злочину, у зв`язку з чим перераховані вище речі, які зберегли на собі сліди вчинення злочинів, та можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.
Враховуючи викладене, постановою слідчого вказані вище вилучені речі 27.04.2022 визнані речовими доказами та приєднані до матеріалів вказаного кримінального провадження.
Таким чином, за результатами обшуку було виявлено та вилучено речі, що містять інформацію, яка має значення для кримінального провадження, які необхідні для проведення судових експертиз та можуть бути використані як докази по кримінальному провадженні.
Крім того даний обшук проведено з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, а також відшукання речей та документів, що можуть мати значення речових доказів у даному кримінальному провадженні.
Враховуючи дані встановлені під час досудового розслідування, є достатні правові підстави вважати, що майно про арешт якого йдеться у клопотанні містить ознаки речового доказу, тобто містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, та відповідають вимогам ст. 98 КПК України, а тому арешт майна є доцільним з метою їх збереження у належному вигляді для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.
Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна нежитлові приміщення за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Вигів, вул. Першотравнева, 37 належать ПП «Українська приватна промислова компанія» (код ЄДРПОУ 35470388) керівником якого являється ОСОБА_5 , а нежитлові приміщення за адресою: АДРЕСА_1 належать на праві приватної власності ОСОБА_10 .
Встановлено, що територія та приміщення за адресами: АДРЕСА_1 та АДРЕСА_1 перебуває в оренді ТОВ «АРЕА» представником якого являється ОСОБА_11 , адреса: АДРЕСА_4 , телефон НОМЕР_5 , зі слів якого вилучене на вказаній території майно належить ТОВ «АРЕА».
Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав та просив задовольнити з викладених в ньому підстав, не заперечив обставини перебування приміщень та території в оренді ТОВ "АРЕА" та того, що майно вилучалося у вказаного товариства.
Адвокат ОСОБА_4 в судовому засіданні просив відмовити у задоволенні клопотання, оскільки вилучена лісопродукція не є знаряддям вчинення кримінального правопорушення, не зберегла на собі сліди злочину та не містить інших відомостей, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час даного кримінального провадження, оскільки належить ТОВ «АРЕА». Наголосив, що ТОВ «АРЕА» орендує приміщення за адресою: АДРЕСА_1 на підставі договорів оренди нежитлового приміщення від 04.01.2021 року та від 01.01.2022 року та здійснює свою діяльність за вказаною адресою, а також має відповідні документи на вказану лісопродукцію і жодним чином не фігурує по вказаному кримінальному провадженню. Також зазначив, що раніше в межах даного кримінального провадження уже проводилися обшуки за вказаними адресами та вилучалося майно. З огляду на обставини вчинення кримінального правопорушення щодо порубки дерев в липні 2021 року та вилучення майна, вважає обшук незаконним, а вилучення пиломатеріалів як речових доказів безпідставним.
Дослідивши матеріали клопотання, заслухавши сторін кримінального провадження, слідчий суддя дійшов наступних висновків.
Згідно п. 7 ч. 2 ст. 131 КПК України, заходом забезпечення кримінального провадження є арешт майна. Відповідно до ч.5 ст.132 КПК України, під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються.
Відповідно до ч.1 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Арешт майна допускається з метою забезпечення: збереження речових доказів; спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 170 КПК України).
Згідно ч. 3 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою.
З викладених в клопотанні обставин та наданих прокурором документів в обґрунтування арешту тимчасово вилученого майна під час обшуку 26.04.22р. вбачається, що його було проведено в межах досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020060200000158 від 07.12.2020, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246 та ч. 1 ст. 309 КК України за фактом незаконної порубки 27 та 28 липня 2021 року в кварталі 20 виділі 8 Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп».
Так вбачається, що в результаті такої порубки близько 03:13 год. цього ж дня на автомобільній дорозі сполученням с. Остапи с. Бондарівска Коростенського району Житомирської області працівниками поліції був зупинений автомобіль «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 з напівпричепом «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 , під керуванням ОСОБА_7 , який перевозив незаконно зрубані за вищевказаних обставин дереває.
З наявного в матеріалах справи протоколу обшуку від 28.07.2021р. вбачається, що в результаті обшуку вказаних транспортних засобів було вилучено 37 колод дерева породи дуб.
В клопотання вказується, що організована ОСОБА_5 група, до складу якої входили ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , мала намір на вчинення і в подальшому аналогічних злочинів проти довкілля, пов`язаних з незаконною порубкою дерев у лісах на території Коростенського району Житомирської області, однак їх злочинна діяльність була виявлена та припинена працівниками правоохоронних органів.
Крім того, 28.07.2021р. в межах даного кримінального провадження було також проведено обшук за адресою: АДРЕСА_1 та АДРЕСА_2 та вилучено майно, на яке в подальшому ухвалою слідчого судді №296/6749/21 від 02.08.2021 р. було накладено арешт, а саме:
1. Мобільний телефон «Ulefon» чорного кольору «ІР-68» з сім картою НОМЕР_6 .
2. Системний блок «Dell» чорного кольору, за допомогою якого транслюфались відеозаписи з камер зовнішнього спостереження.
3. Відеореєстратор «Hikvision» чорного кольору, за допомогою якого здійснювалось відеоспостереження території.
4. Ліс кругляк породи дуб у кількості 29 колод;
5 . Ліс кругляк породи вільха у кількості 29 колод;
6. Дошки необрізні із породи дерев дуба.
В ухвалі №296/6749/21 від 02.08.2021 р. вказуються обставини, які були встановлені органом досудового розслідування та слугували підставою для проведення обшуку та вилучення майна, зокрема виявлена незаконна порубка поблизу с. Великий Ліс Лугинського району Житомирської області та с. Червона Волока Лугинського району Житомирської області групою осіб до складу якої входив ОСОБА_5 , керівником та засновником ПП «Українська приватна промислова компанія» (код ЄДРПОУ 35470388), що знаходиться за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Вигів, вул. Першотравнева, 37. Основний вид діяльності лісопильне та стругальне виробництво.
Слідчий суддя звертає увагу, що в клопотанні відсутні відомості, конкретні обставини того, що після проведених в липні 2021 року обшуків організована ОСОБА_5 група продовжила вчинення аналогічних злочинів проти довкілля, пов`язаних з незаконною порубкою дерев у лісах на території Коростенського району Житомирської області.
Оскільки, як вказується в клопотанні, злочинна діяльність була виявлена та припинена працівниками правоохоронних органів в липні 2021р., а за результатами проведених обшуків були вилучені та арештовані речові докази, за відсутності викладу нових обставин проведення незаконної порубки та відсутність відповідних доказів, при вирішенні питання можливості накладення арешту на вилучене 26.04.2022р. майно слід виходити з мети проведення обшуку згідно ухвали слідчого судді №296/1804/22 від 19.04.22р., а також з наданих прокурором та представником орендаря приміщень та власника вилученого майна пояснень та доказів.
Так з ухвали №296/1804/22 від 19.04.22р вбачається, що підставою для обшуку був факт незаконної порубки 27 та 28 липня 2021 року в кварталі 20 виділі 8 Літківського лісництва ДП «Лугинський лісгосп» за наведених вище обставин. Тому обшук було надано з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень, а також відшукування та вилучення незаконно здобутої деревини у вигляді лісу кругляку та виготовлених з неї пиломатеріалів, чорновий записів щодо незаконних порубок дерев у лісі, переробки та збуту незаконно здобутих дерев, засобів мобільного зв`язку які використовувалися як під час підготовки так і під час вчинення злочину, знаряддя вчинення незаконних порубок, документів на транспортні засоби та обладнання, яке використовувалось під час вчинення незаконної порубки, а саме: документів на подрібнювач пнів з маркуванням «WEIBANG GARDEN MACHINES», документів на бензопили марки «STIHL MS 462C» та марки «STIHL MS 361», документів на транспортні засоби: автомобіль марки «УРАЛ» д.н.з. НОМЕР_3 , автомобіль марки «MAN 22.403» д.н.з. НОМЕР_4 та напівпричіп марки «KOGEL SN24» д.н.з. НОМЕР_1 та інших речей і документів, які можуть бути використані, як докази у вказаному кримінальному провадженні.
При цьому слідчий суддя зазначає, що необхідно врахувати обставини раніше проведених обшуків, перелік вилученого майна та відсутність нових фактів продовження незаконної діяльності організованою ОСОБА_5 групою, діяльність якої була виявлена та припинена працівниками правоохоронних органів в липні 2021 року.
Суд звертає увагу, що 04.01.2021року та 01.01.2022 року між ОСОБА_10 (орендодавець) та ТОВ «АРЕА» (орендар) було укладено договір оренди нежитлового приміщення, відповідно до якого орендодавець зобов`язується передати орендареві строкове платне приміщення, а орендар зобов`язується прийняти у строкове платне користування приміщення, що визначене у цьому договорі та зобов`язується сплачувати орендодавцеві орендну плату. Адреса приміщення, що орендується: АДРЕСА_1 .
В судовому засіданні представник власника майна ТОВ «АРЕА» адвокат ОСОБА_4 надав копії накладних на придбання пиломатеріалів, зокрема брусу сосни, дошки необрізної сосни, дошки необрізної ясен та специфікацію на придбання лісоматеріалу породи дуб.
З огляду на об`єми придбаного ТОВ «АРЕА» та вилученого майна, його виду, факту перебування приміщень, з яких вилучалось майно в оренді ТОВ «АРЕА» та відсутності будь-яких відомостей щодо незаконної діяльності товариства чи його посадових осіб, зокрема причетності до незаконної порубки та переробки лісу, беручи до уваги раніше вилучене майно в липні 2021 року за вказаними вище адресами, слідчий суддя, з огляду на наведені вище обставини ставить під сумнів твердження сторони обвинувачення, що вилучені лісоматеріали мають ознаки речового доказу у вказаному кримінальному провадженні.
Щодо вилученого майна в п.25 протоколу обшуку (п.18 прохальної частини клопотання), а саме: лісоматеріал кругляк дубовий у кількості 22 колоди, повершинний розмір, визначений з її торцевої частини складає приблизно: 32 см., 35 см., 33 см., 28 см., 40 см., 28 см., 34 см., 38 см., 44 см., 30 см., 33 см., 24 см., 36 см., 32 см., 23 см., 40 см., 31 см., 38 см., 32 см., 34 см., 38 см., 16 см., 16 см., загальним об`ємом приблизно 6,515 м3, то слід зазначити, що згідно пояснень в протоколі обшуку від 26.04.2022р. старшого слідчого СВ Коростенського відділення РУП ГУ НП в Житомирській області ОСОБА_12 та представника ТОВ "АРЕА" вказане майно було передане в кількості 140 колод на відповідальне зберігання представнику ТОВ "АРІА", яке було вилучено в ТОВ "ГОЛОВКИ-АГРО в межах кримінального провадження №12021060510000262 від 26.10.2021р., що підтверджується також копією ухвали слідчого судді Малинського районного суду Житомирської області про арешт майна від 03.11.2021р. Відсутність частини переданого на зберігання майна в межах одного кримінального провадження не може вважатися достатньою підставою для накладення на залишки такого майна в іншому кримінальному провадженні, оскільки таке майно не є речовим доказом.
Разом з тим, беручи до уваги обставини кримінального провадження, мету, підстави застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді арешту майна, враховуючи відсутність документів в підтвердження належності ТОВ "АРЕА" бензопил, наявні достатні підстави вважати, що на даній стадії кримінального провадження таке майно має ознаки речових доказів у кримінальному провадженні та у випадку не накладення на них арешту можуть бути знищені, а також з метою встановлення істини у кримінальному провадженні та збереження вище вказаних речей, слідчий суддя вважає за необхідне задовольнити клопотання у частині накладення арешту на:
29) Бензопила марки «STIHL MS230», серійний № 11239673302D, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
30) Бензопила марки «STIHL MS251», серійний № 11439673305С, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
31) Бензопила марки «STIHL MS250», серійний № 11239673302D, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні.
В іншій частині клопотання не підлягає задоволенню, оскільки прокурором не надано достатньо доказів та необґрунтовано в клопотанні, що вказане майно здобуті злочинним шляхом або зберегли на собі сліди злочину або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, тобто не доведено, що це майно відповідає критеріям зазначеним у статті 98 КПК України.
Відповідно до ч. 3 ст. 173 КПК України, відмова у задоволенні або часткове задоволення клопотання про арешт майна тягне за собою негайне повернення особі відповідно всього або частин тимчасово вилученого майна.
Керуючись ст. ст. 170-173, 175, 309, 372, 392, 532 КПК України, слідчий суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання задовольнити частково.
Накласти арешт на майно вилучене в ході проведення обшуку від 26.04.2022 на території та в приміщеннях, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 , що на права власності належить ПП «Українська приватна промислова компанія» (код ЄДРПОУ 35470388) та за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Вигів, вул. Першотравнева,
37-А, що на праві власності належить ОСОБА_10 , які перебувають в оренді ТОВ «АРЕА», а саме:
29) Бензопила марки «STIHL MS230», серійний № 11239673302D, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
30) Бензопила марки «STIHL MS251», серійний № 11439673305С, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні;
31) Бензопила марки «STIHL MS250», серійний № 11239673302D, у корпусі помаранчевого кольору, бувша у використанні.
В задоволенні клопотання щодо накладання арешту на вилучене майно:
1) Дошки полу, розміщені у пачці №1 у кількості 360 штук, довжиною 4 м., товщиною 0,04 м., шириною 0,09 м. кожна, приблизною кубатурою 3,456 м3;
2) Дошки полу, розміщені у пачці №2 у кількості 360 штук, довжиною 4 м., товщиною 0,04 м., шириною 0,09 м. кожна, приблизною кубатурою 3,456 м3;
3) Дошки полу, розміщені у пачці №3 у кількості 315 штук, приблизною довжиною 4 м., товщиною 0,035 м., шириною 0,09 м. кожна, приблизною кубатурою 3,024 м3;
4) Фальшбруси породи дуб у пачці розміром по довжині 3,2 м., по висоті 0,6 м., по ширині 0,8 м., всього загальним об`ємом приблизно 1,536 м3;
5) Бруси породи сосна у кількості 25 штук, приблизними розмірами по довжині 6,2 м., по ширині 0,17м., по товщині 0,055 м. кожна, загальним об`ємом близько 1,449 м3;
6) Дошки соснові обрізні у кількості 32 штуки, приблизними розмірами по довжині 6,2 м., по ширині 0,17 м., по товщині 0,035 м. кожна, загальним об`ємом приблизно 1,18 м3;
7) Дошки соснові необрізні у кількості 7 штук, приблизними розмірами по довжині 4,1 м., по ширині в середньому 0,7 м. в пачці, по товщині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,39 м3;
8) Дошки соснові необрізні у кількості 12 штук, приблизними розмірами по довжині 4,5 м., по ширині в середньому 1 м. в пачці, по товщині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,62 м3;
9) Необрізні дошки породи ясен у пачці, у кількості 47 штук, приблизними розмірами по об`єму пачки по довжині 3,15 м., по ширині 0,7 м., по висоті 1,03 м., товщиною кожної дошки 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 2,27 м3;
10) Необрізні дошки породи ясен у пачці, у кількості 15 штук, приблизними розмірами по об`єму пачки по довжині 3,15 м., по ширині 0,4 м., по висоті 0,71 м., товщиною кожної дошки 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,89 м3;
11) Дошки полові в шпон породи сосна у кількості 21 штука, приблизними розмірами кожної дошки по довжині 4,65 м., по ширині 0,1 м., по висоті 0,04 м., загальним об`ємом 0,39 м3;
12) Дошки полові в шпон породи сосна у кількості 28 штук, приблизними розмірами кожної дошки по довжині 4,65 м., по ширині 0,08 м., по висоті 0,035 м., загальним об`ємом приблизно 0,364 м3;
13) Дошки необрізні різних порід, зокрема дуб, вільха, ясен, приблизною товщиною 0,03 м., довжиною 3 м. кожна, загальним об`ємом приблизно 6 м3;
14) Дошки необрізні породи сосна у кількості 14 штук приблизною товщиною 0,05 м., довжиною 2 м. кожна, приблизним загальним об`ємом 0,2 м3;
15) Дошки необрізні породи сосна, розміщені у пачці, приблизними розмірами пачки по довжині 6,2 м., по висоті 1,16 м., по ширині 1,05 м., загальним об`ємом приблизно 7,55 м3;
16) Дошки необрізні породи ясен, розміщені у пачці, приблизними розмірами пачки по довжині 3 м., по висоті 0,4 м., по ширині 1,2 м., загальним об`ємом приблизно 1,44 м3;
17) Бруски породи сосна у кількості 26 штук, приблизними розмірами кожного бруска по довжині 4 м., по ширині 0,05 м., по висоті 0,04 м., загальним об`ємом 0,208 м3;
18) Лісоматеріал кругляк дубовий у кількості 22 колоди, повершинний розмір, визначений з її торцевої частини складає приблизно: 32 см., 35 см., 33 см., 28 см., 40 см., 28 см., 34 см., 38 см., 44 см., 30 см., 33 см., 24 см., 36 см., 32 см., 23 см., 40 см., 31 см., 38 см., 32 см., 34 см., 38 см., 16 см., 16 см., загальним об`ємом приблизно 6,515 м3;
19) Дошки породи сосна необрізні, у кількості 52 штуки, розміщені у пачці, приблизні розміри пачки по ширині 1 м., по висоті 1,35 м., по довжині 4,5 м., загальним об`ємом приблизно 6,2 м3;
20) Бруски породи сосна, довжиною 4,5 м., у кількості 40 штук, розмір кожного бруса приблизно складає по висоті 0,05 м. та по ширині 0,08 м., загальним об`ємом 0,45 м3;
21) Бруски породи сосна довжиною 4,5 м., у кількості 156 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,05 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,75 м3;
22) Бруски породи сосна довжиною 4,5 м., у кількості 20 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,05 м., по ширині 0,1 м., загальним об`ємом приблизно 0,45 м3;
23) Бруски породи сосна, довжиною 4,5 м., у кількості 10 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,02 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,045 м3;
24) Бруски породи сосна, довжиною 4,5 м. у кількості 11 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,15 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,37 м3;
25) Бруски породи сосна довжиною 4,5 м. у кількості 5 штук, розмір кожного бруска приблизно складає по висоті 0,1 м., по ширині 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,11 м3;
26) Дошка породи дуб необрізна, товщиною 0,05 м., довжиною 3 м., у кількості 44 штуки, загальним об`ємом приблизно 2,5 м3 (з маркуванням на торцевих частинах за допомогою сірої та зеленої фарби);
27) Фальшбруси з породи дуба, розміщені у пачці, довжина пачки 3 м., висота 0,87 м., ширина 0,6 м., приблизним загальним об`ємом 1,5 м3;
28) Фальшбруси з породи дуба, розміщені у пачці, довжина пачки 3 м., висота 0,87 м., ширина 0,6 м., приблизним загальним об`ємом 1,5 м3;
32) дрова породи дуб, приблизні розміри по довжині 2,5 м. кожна, загальним об`ємом 3,69 м3;
33) Дрова породи дуб різної форми та довжини, загальним об`ємом приблизно 1,2 м3;
34) Дошки породи сосна необрізні, товщиною 0,05 м., довжиною 4,5 м., загальним об`ємом приблизно 6,1 м3;
35) Дошки породи ясен необрізні, товщиною 0,03 м., які розміщені у пачці, яка має розміри по ширині 0,6 м., по висоті 1 м., всього у загальній кількості 9 пачок, приблизним об`ємом 16,2 м3;
36) Брусок з породи сосна у кількості 165 штук, кожен має розміри по ширині 0,09 м., по висоті 0,05 м., по довжині 4 м., приблизним загальним об`ємом 2,97 м3;
37) Вагонка, виготовлена з породи сосна, яка розміщена у пачці приблизними розмірами по довжині 1,2 м., по висоті 1 м., по ширині 1,1 м., приблизним загальним об`ємом 1,32 м3;
38) Дошки породи ясен необрізні, товщиною 0,05 м., приблизним об`ємом 2,025 м3;
39) Вагонка з породи сосна, яка розміщена у пачці, пачка має розміри по висоті 0,8 м., по ширині 1 м., довжиною 3,5 м., загальним об`ємом приблизно 2,8 м3;
40) Брусок виготовлений із породи сосна, у кількості 45 штук, кожен з яких має розміри по довжині 4,5 м., по ширині 0,15 м., по висоті 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 1,51 м3;
41) Брусок виготовлений із породи сосна у кількості 40 штук, кожен з яких має розміри по довжині 4,5 м., по ширині 0,05 м., по висоті 0,05 м., загальним об`ємом приблизно 0,45 м3;
42) Брусок виготовлений із породи сосна, у кількості 21 штука, кожен з яких має розміри по довжині 4,5 м., по ширині 0,1 м., по висоті 0,05 м., загальний об`єм яких складає приблизно 0,47 м3
- відмовити.
Підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим, прокурором.
Ухвала оскаржується безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 09.05.2022 |
Оприлюднено | 17.05.2024 |
Номер документу | 104301185 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Корольовський районний суд м. Житомира
Адамович О. Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні