ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

2/754/167/22

Справа № 754/16724/20

У Х В А Л А

Іменем України

26 травня 2022 року Деснянський районний суд м. Києва в складі:

Головуючого судді - Галась І.А.

при секретарі - Париста А.С.

за відсутності сторін

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного Акціонерного товариства Комерційний банк «Надра», Товариство з обмеженою відповідальністю «фінансова компанія «Інвест Хаус», 3-тя особа - Державне підприємство «Національні інформаційні системи», Приватний виконавець Фесик Марія Олексіївна про визнання застави припиненою, визнання недійсною вимоги,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Деснянського районного суду міста Києва від 22 грудня 2020 року відкрито провадження в цивільній справі за вищевказаним позовом.

До підготовчого розгляду справи сторони не з`явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином. В поданій суду заяві представник позивача просила справу розглядати за відсутності позивача.

Під час підготовчого засідання по справі за вищезазначеним позовом судом були виконані всі дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України. Обставини, що перешкоджали б призначенню справи до розгляду по суті, судом не встановлено.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно із п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні у порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

На підставі викладеного, керуючись ст. 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного Акціонерного товариства Комерційний банк «Надра», Товариство з обмеженою відповідальністю «фінансова компанія «Інвест Хаус», 3-тя особа - Державне підприємство «Національні інформаційні системи», Приватний виконавець Фесик Марія Олексіївна про визнання застави припиненою, визнання недійсною вимоги.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 13 липня 2022 року на 12 годин 00 хвилин у приміщенні Деснянського районного суду м. Києва, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справу розглядати суддею одноособово.

Копії ухвали направити учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://ds.ki.court.gov.ua

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 25.05.2022
Оприлюднено 23.06.2022

Судовий реєстр по справі 754/16724/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 07.11.2022 Деснянський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 25.05.2022 Деснянський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 22.12.2020 Деснянський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 18.12.2020 Деснянський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 11.12.2020 Деснянський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 754/16724/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону