Ухвала
від 25.05.2022 по справі 521/2219/22
МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа №521/2219/22

Провадження № 2/521/2442/22

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 травня 2022 року Малиновський районний суд м. Одеси, в складі:

головуючого судді Громіка Д.Д.,

при секретарі Котигорох Н.С.,

розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду, в м. Одесі цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ІСАГІС» до ОСОБА_1 , приватного виконавця Колечко Дмитра Миколайовича про зняття арешту з майна,

встановив:

До початку судового розгляду представник позивача вчинив всі дії передбачені ст.197 ЦПК України.

Також представником позивача подано заяву про проведення підготовчого засідання за його відсутності (а.с. 241).

Відповідачка ОСОБА_1 в підготовче засідання не з`явилась, надала до суду клопотання про визнання позовних вимог в повному обсязі та проведення підготовчого засідання за її відсутності, відзив на позовну заяву не подавала.

Відповідач ОСОБА_2 та його представник в підготовче засідання не з`явились, від представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 надійшла заява про розгляд справи за їх відсутності (а.с.228), відзив на позовну заяву не подавали.

Справа підготовлена до судового розгляду по суті.

Таким чином, суддя вважає, що відповідно до ст. 200 ЦПК України, справу може бути призначено до судового розгляду за участю учасників справи.

Керуючись ст.ст. 197-200 ЦПК України суд, -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ІСАГІС» до ОСОБА_1 ,приватного виконавцяКолечко ДмитраМиколайовича прозняття арештуз майна до судового розгляду по суті в залі судових засідань №16, на 22 червня 2022 року, на 10.00 годину.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала підписана 26.05.2022 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Д.Д. Громік

СудМалиновський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення25.05.2022
Оприлюднено23.06.2022
Номер документу104491804
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —521/2219/22

Рішення від 21.06.2022

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Громік Д. Д.

Ухвала від 25.05.2022

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Громік Д. Д.

Ухвала від 19.04.2022

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Громік Д. Д.

Ухвала від 20.02.2022

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Громік Д. Д.

Ухвала від 20.02.2022

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Громік Д. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні