ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"26" травня 2022 р. м. Черкаси справа № 925/1702/20
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Пастуховою О.С., за участю:
ліквідатор банкрута: не з`явився,
кредитори: не з`явились,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу та припинення провадження у справі
за заявою адвокатського бюро Панченка Романа
до товариства з обмеженою відповідальністю АБ-Креатів
про визнання банкрутом,
ВСТАНОВИВ:
Від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу та закриття провадження у справі.
Клопотання призначено до розгляду по суті у відкритому судовому засіданні.
26.05.2022 у судове засіданні учасники провадження у справі про банкрутство не з`явились.
Від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про проведення судового засідання без його участі та інших учасників справи за наявними та поданими документами, подане клопотання підтримує та просить задовольнити.
Від ініціюючого кредитора надійшло клопотання про проведення судового засідання без його участі, подане клопотання підтримує та просить задовольнити.
Враховуючи неявку учасників провадження у справі про банкрутство боржника, суд розглядає клопотання ліквідатора банкрута за наявними матеріалами.
Дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.
Постановою Господарського суду Черкаської області від 14.09.2021 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича.
Ухвалою суду від 25.05.2021 затверджено перелік конкурсних кредиторів, а саме: ініціюючого кредитора, адвокатського бюро Панченка Романа, та Головного управління ДПС у Черкаській області.
01.02.2021 відбулися збори комітету кредиторів ТОВ «АБ-Креатів», на яких комітетом кредиторів прийнято рішення, зокрема, погодити (схвалити):
1.Підтвердити вичерпність та повноту здійснення дій у ліквідаційній процедурі та вжиття належних заходів з виявлення майна боржника ліквідатором ТОВ «АБ-Креатів».
2.Закінчити ліквідаційну процедуру ТОВ «АБ-Креатів».
3.Уповноважити ліквідатора ТОВ «АБ-Креатів»:
- підготувати всі необхідні документи для завершення (закінчення) ліквідаційної процедури ТОВ «АБ-Креатів» та затвердження судом ліквідаційного балансу банкрута;
- подати відповідне клопотання, звіт ліквідатора про виконану роботу та ліквідаційний баланс до Господарського суду Черкаської області на затвердження;
4.Закінчити ліквідаційну процедуру ТОВ «АБ-Креатів».
Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв`язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.
Зі звіту ліквідатора вбачається, що при аналізі фінансового становища ТОВ «АБ-Креатів» та досліджені всіх наявних відомостей і фактів було встановлено відсутність: необоротних активів (незавершене будівництво, основні засоби, дебіторська заборгованість, довгострокові фінансові інвестиції, довгострокова дебіторська заборгованість, відстрочені податкові активи) та оборотних активів (запаси, векселі одержані, дебіторська заборгованість за товари, послуги, дебіторська заборгованість за розрахунками, поточні фінансові інвестиції грошові кошти та їх еквіваленти), за рахунок яких можливе погашення боргу, а отже задоволення у подальшому кредиторських вимог.
Судом встановлено, що майнові активи у банкрута відсутні, вимоги кредиторів не погашені.
Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього Законом обов`язки.
Приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс погоджено з комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 01.02.2021), суд вважає за необхідне звіт та ліквідаційний баланс затвердити, припинити підприємницьку діяльність боржника.
Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 90 Кодексу господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство, якщо, зокрема, затверджено звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.
Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
З урахуванням викладеного, суд затверджує звіт та ліквідаційний баланс, ліквідовує товариство з обмеженою відповідальністю АБ-Креатів як юридичну особу-банкрута, провадження у справі закриває.
Керуючись пунктом 5 частини 1 статті 90 Кодексу України з процедур банкрутства, статтею 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1.Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити.
2.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю АБ-Креатів.
3.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю АБ-Креатів (м.Черкаси, вул. Різдвяна, 290, код ЄДРПОУ 35757430) як юридичну особу-банкрута.
4.Закрити провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю АБ-Креатів.
Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду.
Суддя С.С. Боровик
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2022 |
Оприлюднено | 23.06.2022 |
Номер документу | 104516411 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Боровик С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні