МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

Справа № 521/12804/21

Провадження № 2/521/1003/22

УХВАЛА

про заочний розгляд справи та ухвалення заочного рішення

15 березня 2022 року м. Одеса

Малиновський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого судді Мирончук Н.В.,

секретаря судовогозасідання Шлапак А.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, про стягнення невиплаченої заробітної плати в сумі ненарахованої оплати за відпрацьований понадурочний час, компенсації втрати частини заробітної плати у зв`язку з порушенням термінів виплати сум за відпрацьований понадурочний час,

ВСТАНОВИВ:

В провадженніМалиновського районногосуду м.Одеси знаходитьсяцивільна справаза позовом ОСОБА_1 до Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, про стягнення невиплаченої заробітної плати в сумі ненарахованої оплати за відпрацьований понадурочний час, компенсації втрати частини заробітної плати у зв`язку з порушенням термінів виплати сум за відпрацьований понадурочний час.

У судове засідання не з`явився відповідач, який був повідомлений про місце та час розгляду справи та від нього не надійшло будь-яких повідомлень про причини неявки.

Відповідач також не подав відзив на позовну заяву.

Відповідно до ч. 1ст. 280 ЦПК України, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Статтею 281 ЦПК Українивстановлено порядок заочного розгляду справи, відповідно до якого: про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.

Згідно ч. 2ст. 281 ЦПК України, розгляд справи і ухвалення рішення проводяться за правилами загального чи спрощеного позовного провадження з особливостями, встановленими цією главою.

Суд вважає за можливе провести заочний розгляд справи та ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, про що позивач не заперечує.

Керуючись ст. ст.280,281 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Провести заочний розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 доДепартаменту освітита наукиОдеської міськоїради,про стягненняневиплаченої заробітноїплати всумі ненарахованоїоплати завідпрацьований понадурочнийчас,компенсації втратичастини заробітноїплати узв`язку зпорушенням термініввиплати сумза відпрацьованийпонадурочний час та ухвалити заочне рішення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя: Н.В. Мирончук

Дата ухвалення рішення 14.03.2022
Оприлюднено 23.06.2022

Судовий реєстр по справі 521/12804/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.03.2022 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 14.03.2022 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне
Рішення від 14.03.2022 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 27.09.2021 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 521/12804/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону