217/7/22
2/217/1/2022
УХВАЛА
про відкриття провадження
21 лютого 2022 року Суддя Авдіївського міського суду Донецької області С.Г.Пронін, розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Служба Єдиного замовника» Авдіївської міської ради, про захист прав споживачів,
ВСТАНОВИВ:
До Авдіївського міського суду Донецької області звернувся ОСОБА_1 ,який проживаєза адресою: АДРЕСА_1 ,з позовноюзаявою до Комунального підприємства «Служба Єдиного замовника» Авдіївської міської ради, місцезнаходження за адресою: вул. Молодіжна, буд. 3, м. Авдіївка, Донецька область, про захист прав споживачів.
Вказана позовна заява підсудна Авдіївському міськомусуду Донецькоїобласті та відповідає вимогам ст. ст. 175-177 ЦПК України.
В зв`язку з тим, що позивачем при зверненні до суду з вказаним позовом було заявлено клопотання про розгляд справив порядкуспрощеного позовногопровадження,а такожвраховуючи приписист.274ЦПК України,вважаю необхіднимрозглянути вказанусправу заправилами спрощеногопозовного провадженняз викликомсторін всудове засідання,оскільки яквбачається зматеріалів,долучених допозовної заяви,характер спірнихправовідносин тапредмет доказуванняу справівимагають проведеннясудового засіданняз викликомсторін зметою повногота всебічноговстановлення обставинсправи.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 13, 19, 175-177, 184, 187 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження задовольнити.
Відкрити провадженняпо справіза позовноюзаявою ОСОБА_1 до Комунальногопідприємства «СлужбаЄдиного замовника»Авдіївської міськоїради,про захистправ споживачів
Призначити справу за правилами спрощеного позовного провадження до судового засідання на 10-00годину 02березня 2022року з викликом сторін в приміщенні Авдіївського міського суду Донецької області за адресою: м. Авдіївка, Донецької області, вул. Комунальна,14.
Відповідач має право в 5 денний строк з дня вручення цієї ухвали подати заяву із запереченням проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Направити сторонам копію ухвали, а відповідачу, крім того, копію позовної заяви та доданих документів та роз`яснити, що в 15 денний строк з дня їх отримання відповідач вправі подати відзив на позов і всі письмові та електронні докази, висновки експертів, заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Відповідно до вимог ст.ст. 179, 187 ЦПК України, позивач в 5 денний строк з дня отримання відзиву на позов вправі подати відповідь на відзив.
Відповідно до вимог ст.ст. 180, 187 ЦПК України, відповідач в 5 денний строк з дня отримання відповіді позивача на відзив вправі подати заперечення.
Представникам учасників справи подати до суду документи, що посвідчують повноваження представників, перелік яких передбачено ст. 62 ЦПК України.
У судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя Авдіївського міського суду С.Г.Пронін
Суд | Авдіївський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2022 |
Оприлюднено | 25.06.2022 |
Номер документу | 104703457 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Авдіївський міський суд Донецької області
Пронін С. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні