ЄУН № 336/5055/21
пр. № 1-кп/336/291/2022
УХВАЛА
Іменем України
16 червня 2022 року м. Запоріжжя
Шевченківський районнийсуд м.Запоріжжя ускладі головуючогосудді ОСОБА_1 ,при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши увідкритому судовомузасіданні клопотання прокурора ОСОБА_3 про забезпечення участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_4 у скоєнні злочину, передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Шевченківського районного суду м. Запоріжжя перебуває кримінальне провадження з обвинувальним актом за звинуваченням ОСОБА_4 у скоєнні злочину, передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України.
16.06.2022 року прокурор направила до суду клопотання про участь в судовому засіданні по вищевказаному кримінальному провадженню у режимі відеоконференції, оскільки не має можливості особисто прибути до суду, тому просить забезпечити можливість обвинуваченого прийняти участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою системи EasyCon.
Клопотання розглянуте судом за відсутності учасників кримінального провадження.
При вирішенні заяви суд виходить з наступного.
За ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:
1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин;
2) необхідності забезпечення безпеки осіб;
3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого;
4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження;
5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
Відповідно до ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує.
Оскільки прокурором обґрунтоване заявлене клопотання поважними причинами неможливості особистої явки в судове засідання, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання та призначити наступне судове засідання у режимі відеоконференції через систему Easycon.
Керуючись ст. 336, 350 КПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання прокурора ОСОБА_3 про забезпечення участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_4 у скоєнні злочину, передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України, задовольнити.
Провести судове засідання по кримінальному провадженню за звинуваченням ОСОБА_4 у скоєнні злочину, передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України, 20червня 2022року о11.00годині в режимі відеоконференції через особистий кабінет ОСОБА_3 в системі Easycon.
Копію ухвали направити прокурору для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Шевченківський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 16.06.2022 |
Оприлюднено | 17.01.2023 |
Номер документу | 104794685 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами |
Кримінальне
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Дацюк О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні